Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400128 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1245 : 03 Mart 2020, 12:02:40 »
Hadi burada küçülme olsun diğer branşlar kapandı diyelim,futbolda gelecek mi başarı gelmeyecek.Biz hangi başkanı seçersek seçelim hangi yıldız oyuncuları koçu alırsak alalım artık şampiyon olamayacağız görünen o.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1246 : 03 Mart 2020, 12:06:54 »
Basketboldan 15 kesip futbola yatırıp Süper Ligde şampiyon olacağımızı düşünen insanlara çok üzülüyorum. Bütçe azalmalı ve aynı kalmalı bu farklı konu. Azalmalı diyene de saygım sonsuz herkesin kendi bir bakış açısı var. Ancak sosyal medyada futboldan kesip baskete para harcanıyo gibi saçmalıkları okumak insanın canını sıkıyor. Hatta işi basket kapansına kadar götüren bu tayfa koç giderse eminim çok sevinecektir. Ben hala başkanın kulübün elindeki Avrupa ve Dünya çapındaki tek saygı değer markasını bitireceğini sanmıyorum,ümit etmeye de devam ediyorum.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2020, 12:08:39 Gönderen: Zoltan Gera »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1247 : 03 Mart 2020, 12:10:13 »
Basketboldan 15 kesip futbola yatırıp Süper Ligde şampiyon olacağımızı düşünen insanlara çok üzülüyorum. Bütçe azalmalı ve aynı kalmalı bu farklı konu. Azalmalı diyene de saygım sonsuz herkesin kendi bir bakış açısı var. Ancak sosyal medyada futboldan kesip baskete para harcanıyo gibi saçmalıkları okumak insanın canını sıkıyor. Hatta işi basket kapansına kadar götüren bu tayfa koç giderse eminim çok sevinecektir. Ben hala başkanın kulübün elindeki Avrupa ve Dünya çapındaki tek saygı değer markasını bitireceğini sanmıyorum,ümit etmeye de devam ediyorum.

Erkek basketbol 2 numaralı branş kapatılmaz.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #1248 : 03 Mart 2020, 20:35:20 »
Yönetim bağımsız, koçu göndermek ya da koçu kalmasını sağlayamamak demek büyük olasılıkla kendi ipini de çekmek anlamına gelecek. Son yıllarda kulübün adını bütün dünya bilip saygı duyuyorsa, oyuncuları, taraftarı ve camiayı yadsıyamayız ama en büyük nedeni koçtur. Bunun farkında olmamaları imkansız. Futboldan kısa-orta vadede bir başarı gelmeyeceği de çok net.

Koç varsa başarı var, saygınlık var, prestij var. Koç yoksa bütün bunların yerine kocaman bir soru işareti var.

Çok büyük olasılıkla gündemde bir bütçe küçülmesi var ancak ne kadar kesileceği net olmayabilir. Koç da bu durum netleşmeden imzalamak istemiyor olabilir. Bu kadar yıldır sürekli kafaya oynamış, üst seviyede takımlara koçluk yapmış Avrupa'nın en kariyerli koçuna 10 milyon bütçe vermek demek "sen bu yıl kumda oyna biraz, seneye bakarız" demektir. Bu kadar bir küçülmeyi kabul etmeyeceği aşikar.

Bu nedenle yönetimin çok acil önümüzdeki yılın bütçesini, bütün imkanları, bağlantıları, sponsorlukları seferber ederek çok da küçültmeden belirlemesi ve koça giderek bundan sonraki yol haritasını anlatması gerekiyor. Doğru olan yaklaşım bu bence. Bu iş geciktikce, bu yıl takım da sallantıda olduğu için çok fazla spekülasyon yapılıyor ve takım bu durumdan olumsuz etkileniyor.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2020, 20:37:44 Gönderen: friday »
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı hme1453

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Biz hayatta en çok Fenerbahçeyi sevdik.
« Yanıtla #1249 : 04 Mart 2020, 22:50:25 »
Koçun maç sonu ses tonu inanılmaz soluktu. Bir şey mi oldu acaba
Bazen sevinçli,bazen kederli,hayat seninle güzel

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1250 : 04 Mart 2020, 22:57:52 »
Hoca gidecek büyük ihtimalle.
Gitmek istiyor zaten.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1251 : 06 Mart 2020, 08:11:18 »
Arkadaşlar Ibrahimin koçluk lisansı var mı varsa İbrahimi koçluk görevine getirmek lazım.Emreyi getiriyoruz madem ondan 1000 kat fenerbahçeli İbrahim yakışır.Tabi koç ayrıldı varsayımlarından hareket ediyoruz.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2020, 08:12:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #1252 : 08 Mart 2020, 23:14:04 »
ya pardon da koç nereye gidiyor bu rezilliği temizlemeden???
bugün yine felaketti, oyuncuları boklamayla olmuyor, kendine gelsin, bu takımın sahibi patronu o, kelle alsın o zaman, dünyanın en iyi koçuna nası takım yöneteceğini mi anlatacağız? bok gibi para veriyoruz, hakkını versin.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1253 : 08 Mart 2020, 23:23:16 »
Valla en azından şuradaki gerginliği başkan önlesin.Çok ketum yönetim.Duyumlar tahminler gideceği yönünde.Diğer bir tahmin 1 yıl ara vereceği yönünde.Ama yönetim açıklama yapmalı.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #1254 : 08 Mart 2020, 23:27:15 »
duyum muyum anlamam, koçluk filan yapmıyor, şu an, bunun açıklaması yok.

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #1255 : 09 Mart 2020, 10:32:11 »
Bugün koç' un doğum günü. Pastanın içinden sürpriz sözleşme çıksın diyeceğim! Nerdeeeee...
« Son Düzenleme: 09 Mart 2020, 10:49:06 Gönderen: friendchip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1256 : 09 Mart 2020, 12:01:23 »
Bu sezon yaşanan ve bir şekilde seni de içine alıp acı veren tablodan bağımsız olarak...

Sen bu kulübün başına gelen en güzel şeysin koç...

Ligde ilk Galatasaray mağlubiyeti sonrası, sırf sana -kasıtları o olmasa bile- ihanet içinde olduklarını ve seni tartışılır yapacak bir sürecin fitilini ateşlediklerini sezdiğim için bütün takımın yüzüne tükürmek istemiştim. Aynı duygu ve aynı hislerle... Yendikleri, yenildikleri için değil... Ellerinden geleni yapmayarak, seni dedikodu sofralarına malzeme yaptıkları için, tekrar tekrar hepsinin yüzüne tükürüp...

Gitme, bizimle kal reis... Daha nice sezonlar boyunca...

Nice nice yıllara!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1257 : 09 Mart 2020, 12:22:26 »
Şunu da eklemeden geçemeyeceğim...

Gelecek doğum gününde -büyük ihtimalle- bizim başımızda olmayacağını hissediyorum reis. Ama her 09 Mart, sadece senin değil, Fenerbahçeli basketbol severlerin de doğum günü olmaya devam edecek.

60. Yaşın tekrar tekrar kutlu olsun Dünyanın En İyi Koçu!

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1258 : 09 Mart 2020, 13:24:13 »
Varsın her maçta coaching hatası yapsın. Euroleague şampiyonluğunu geçtim, kulübün adını, Fenerbahçe ismini Avrupa'da karakter ile özdeşleştirdin... Eskiden Real Madrid'iydi, CSKA'sıydı, Maccabi'siydi, Barcelona'sıydı gelip İstanbul'da maç kazanacaktı da sevinerek gidecekti!!! Avrupa'da oynanan basketbol maçlarında sarı lacivert formalı insanlar. Bundan büyük güzellik mi var? Gerisi laf u güzaf. Kazandığı bir şampiyonluğu az bulanlar gidip bir zahmet baksınlar Baskonia (Tau), Bologna, Milano, Barcelona, Siena, Benetton Treviso, Olympiakos ve Efes tarihlerine...
« Son Düzenleme: 09 Mart 2020, 13:24:56 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1259 : 09 Mart 2020, 15:13:46 »
Doğum günün kutlu olsun Fenerbahçe tarihini değiştrip 5 final four 3 final 1 şampiyonluk.Maccabi-Pana sonrası bizimde efsaneler arasına girdin.Nice yıllara.