Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655232 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: NBA
« Yanıtla #1890 : 09 Haziran 2016, 12:02:37 »
Sakatsa bile bu kadar kötü oynamasını mazur gösterecek seviyede ciddi bir problem olduğunu sanmıyorum. Canı tatlı belli ki. Olimpiyatlara katılmama gerekçesine bakarak söylüyorum.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1891 : 10 Haziran 2016, 02:18:52 »
Fenerbahçe 3-1 yaptı. Adam ol lan Curry, Thompson... Sıra sizde... Dellendirmeyin adamı... Cumartesi sabaha karşı siz de 3-1 yapmaz iseniz yuh olsun ikinize de... İnsanlar sizi Jordan'ın 72-10'luk takımıyla, 80'lerin Kareem'li Magic'li "show-time" Lakers'ı ile kıyaslıyor; siz bir LeBron'u bile havaya sokuyor, 30 fark yiyorsunuz. Ayıp lan, ayıp... Şimdi seriyi 3-1 yapma sırası sizde... 2-2 olursa görünmeyin gözüme... Sizi gönül defterimden silerim. :D

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #1892 : 11 Haziran 2016, 04:12:19 »
4.maç başladı :)) haydi JR Smith diyorum sadece maçı GSW kazanabilir adamım iyi oynasın yeter :D
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2016, 04:12:36 Gönderen: smith jr »

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1893 : 11 Haziran 2016, 05:24:10 »
İlk yarı gayet keyifliydi, bakalım 2. yarıda neler olacak.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1894 : 11 Haziran 2016, 06:55:53 »
Curry, Curry gibi oynayıp Draymond kendisi gibi savununca son çeyrek sahadan silindi Cavs ve seri 3-1. Buradan dönüş yok artık, darısı akşama Fenerbahçe'nin başına...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1895 : 11 Haziran 2016, 06:59:41 »
3. periyotun başında 8 sayı geriye düştüğümüz maçı çift hanelerle kazandık ve seriyi 3-1 yaptık. Benim açımdan çok ama çok gergin bir maç oldu. 2. devreyi oturmadan ayakta izledim desem yalan olmaz. Siz düşünün hâlimi... :)

Daha sabahın körü, ağzımdan o kadar küfür çıktı ki, oruçtan geriye ne kaldı; Allah affetsin.

Cumartesi sabahına zaferle başladık. Akşamını da zaferle karşılayalım. Sıra Fenerbahçe'de... :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1896 : 11 Haziran 2016, 07:06:26 »
Curry, Curry gibi oynayıp Draymond kendisi gibi savununca son çeyrek sahadan silindi Cavs ve seri 3-1. Buradan dönüş yok artık, darısı akşama Fenerbahçe'nin başına...

Fakat Draymond Green'in 3. periyot sonunda yaptığı üç APTALCA top kaybı vardı ki, dengede giden maçta bir anda ibreyi Cleveland aleyhine çeviriverdi. Eğer o anda koç Kerr değil, Obradovic olsa herhalde bağırmaktan sesi kısılırdı. Düşünemiyorum.

LeBron ise kaybetme psikolojisi ile maç sonu hiç alışık olmadığımız çirkinlikler yaptı. Hele Curry'e üç darbesi var ki, ilki formasını çekerek... Hakemler nasıl kaçırdı anlaşılır değil. Dayak yediğin bir maçı kazanmak çok mühimdi. Geçen maçın aksine bu defa sertliğe karşı geri adım atmadık.

Evet, Curry 38 attı, Klay kendisini buldu ama Barnes'ın katkısı çok önemliydi. Kilit skor katkısı ondan geldi. Bir de tabii Iguodala... Savunmada yaptıkları yetmez gibi öyle kritik anlarda öyle kritik sayılar buldu ki... Hakkı yenmez. Geçen sene finallerin MVP'si seçilmesinin tesadüf olmadığını yine hatırlattı.

17 üçlük isabetiyle finaller tarihinin rekorunu kırmışız. Bir final maçında bir takımın en fazla üçlük isabeti elde ettiği maç... İnşallah bu rekoru bir sonraki maç yeniden kırarız. Salı sabahı...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1897 : 11 Haziran 2016, 07:16:37 »
Fenerbahçe 3-1 yaptı. Adam ol lan Curry, Thompson... Sıra sizde... Dellendirmeyin adamı... Cumartesi sabaha karşı siz de 3-1 yapmaz iseniz yuh olsun ikinize de... İnsanlar sizi Jordan'ın 72-10'luk takımıyla, 80'lerin Kareem'li Magic'li "show-time" Lakers'ı ile kıyaslıyor; siz bir LeBron'u bile havaya sokuyor, 30 fark yiyorsunuz. Ayıp lan, ayıp... Şimdi seriyi 3-1 yapma sırası sizde... 2-2 olursa görünmeyin gözüme... Sizi gönül defterimden silerim. :D

Dün ayarı fena vermişim. Tırstılar benden ve adam gibi oynadılar. :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1898 : 11 Haziran 2016, 09:19:35 »
Hakan abi gözün aydın olsun
Büyük konuşmayım ama bitti bu iş

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #1899 : 11 Haziran 2016, 10:22:13 »
GSW 4-1 bitirir bu işi. Yalnız şu var; bilmem aynı fikirde misiniz, çok leş bir final serisi olmakta. Gayet keyifli geçen OKC - GSW serisindeki ile bu seri arasında dağlar kadar fark var. Ha bir de, bu Cleveland'dan (Kyrie hariç) cacığa hıyar bile olmaz.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2016, 10:23:14 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1900 : 11 Haziran 2016, 10:23:08 »
Hakan abi gözün aydın olsun
Büyük konuşmayım ama bitti bu iş

Biz yine de inşallah payı bırakalım. Skorbord 4-1 demeden bitmez diyelim. Malûm, biz de Oklahoma'ya karşı tam buradan, 3-1'den döndük. Gerçi bizim 7. maçı içeride oynama şansımız vardı; bu seri o noktaya gelirse 7. maç yine bizim ev sahipliğimizde oynanacak; lakin (Allah korusun) o noktaya gelince ne olacağı belli olmaz.

Finaller tarihinde 3-1'den dönen seri hiç olmamış ama ben bunlara takılmamak gerektiğini düşünürüm. Bugüne kadar hiç olmamış olması, hiç olmayacak anlamına gelmez. Binde bir ihtimal bile olsa işi sıkı tutmak her zaman iyidir. Şakası olmaz, binde bir olur, bizim başımıza gelir.

5. maça kararlı ve sert başlarsak zaten onların direnci (umutsuzluk) kendisini erken gösterir ve nispeten kolay bir zafer gelir. Bu sebeple maç başlangıcı, ilk periyot bence Salı sabahı daha önemli olacak. Artık kafa kafaya geçen ilk periyotlar yerine mesajın net verildiği bir periyotla başlamalıyız.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1901 : 11 Haziran 2016, 10:26:03 »
GSW 4-1 bitirir bu işi. Yalnız şu var; bilmem aynı fikirde misiniz, çok leş bir final serisi olmakta. Gayet keyifli geçen OKC - GSW serisindeki ile bu seri arasında dağlar kadar fark var. Ha bir de, bu Cleveland'dan (Kyrie hariç) cacığa hıyar bile olmaz.

Benim kendi payıma... Biz kazandıkça her şey muhteşem... Unutulmaz... Amazing... Nefes kesici...

İnşallah 4-1 biter. İlk periyotta nakavt eder ve rahatça kazanırız inşallah. Bugün olduğu gibi ayakta bir saat geçirmek istemiyorum. :D

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #1902 : 11 Haziran 2016, 10:28:43 »
Benim kendi payıma... Biz kazandıkça her şey muhteşem... Unutulmaz... Amazing... Nefes kesici...

İnşallah 4-1 biter. İlk periyotta nakavt eder ve rahatça kazanırız inşallah. Bugün olduğu gibi ayakta bir saat geçirmek istemiyorum. :D

Kulaklarını çınlattım zaten Hakan abi; çekişmeli geçen ilk yarıda "Hakan abi epey heyecanlanmıştır şimdi" dedim :D

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1903 : 11 Haziran 2016, 10:48:17 »
Kulaklarını çınlattım zaten Hakan abi; çekişmeli geçen ilk yarıda "Hakan abi epey heyecanlanmıştır şimdi" dedim :D

Ama ilk devre yine de sahur sonrasının ağırlığı ile yerimden izledim. 3. periyodun hemen başında 8 sayı geriye düştükten sonra hemen toparlanıp farkı 3 sayıya indirdik ya... O dakikadan sonrası ayaktaydım.

Bir de, ilk devre sonunda Green'in art arda gelen top kayıplarından sonra ağzım çok bozuldu. Allah affetsin, fena sövdüm. :D

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1904 : 11 Haziran 2016, 13:55:08 »
Bende  sabah  kalkınca  2. yarıyı  izledim.Çok  sert  ve  tempolu  bir  oyun  vardı.Mücadele  demek  eksik  kalır  adeta  savaşıyorlar.
Herhangi  bir  tarafı   tutan  için  izlemesi  zor  bir  karşılaşmaydı.Gerilim  üst  düzeydeydi.