Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655230 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
Ynt: NBA
« Yanıtla #2235 : 04 Temmuz 2017, 20:27:09 »
Yaz liginde dün gece Boston ile Philedelphia'nın maçı vardı. NBA Tv biraz önce yayınladı ve ben son periyotu izledim. 2017 draftında benim kalbimin 1 numarası olan, ancak 3. sırada Boston tarafından seçilen (ki iyi de oldu) Jason Tatum ile ilk sıra seçimi Flutz karşı karşıya geldi. Tatum maçın bitimine 5 saniye kala Paul Pierce tarzı bir şutla maçı kazandırdı. Son hücumu Fluzt sayıya çeviremedi, bilinçsizce saldırdı çembere ama olmadı. Tatum maçı 21 sayı, 7 ribaunt, 5 top çalma ile tamamladı.
Isiah Thomas'tan top düşerse bu çocuk Boston'ın yeni Paul Pierce'ı olur.

Abi kaan kural tatum hakkında motoru zayıf tarzında yorumlar yaptı.

Tatum hakkında konusurken çok da heyecanlı olmadığını hissettim sence böyle bir durum var mı ?

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2236 : 04 Temmuz 2017, 21:18:58 »
Yaz liginde dün gece Boston ile Philedelphia'nın maçı vardı. NBA Tv biraz önce yayınladı ve ben son periyotu izledim. 2017 draftında benim kalbimin 1 numarası olan, ancak 3. sırada Boston tarafından seçilen (ki iyi de oldu) Jason Tatum ile ilk sıra seçimi Flutz karşı karşıya geldi. Tatum maçın bitimine 5 saniye kala Paul Pierce tarzı bir şutla maçı kazandırdı. Son hücumu Fluzt sayıya çeviremedi, bilinçsizce saldırdı çembere ama olmadı. Tatum maçı 21 sayı, 7 ribaunt, 5 top çalma ile tamamladı.
Isiah Thomas'tan top düşerse bu çocuk Boston'ın yeni Paul Pierce'ı olur.
Özeti izledim Tatum acayip bilinçli ve soğukkanlı gözüktü...

Bu arada Thomas birebir hücumda çok iyi olduğu için tersini düşündürse de, aslında gelen top başına topu elinde tutma süresi diğer çoğu oyun kurucudan düşük. Asist sayısını da düşününce tempoyu baltalamayam bir adam yani.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2237 : 04 Temmuz 2017, 21:37:37 »
Abi kaan kural tatum hakkında motoru zayıf tarzında yorumlar yaptı.

Tatum hakkında konusurken çok da heyecanlı olmadığını hissettim sence böyle bir durum var mı ?

Kaan Kural'ı bu ülkede en az ciddiye alan ve palavracı olduğunu bilenlerden birisi olarak, onun ne düşündüğünün umurumda olmadığını belirtmekle yetineceğim. Artık motor derken neyi kastettiyse. Laf olsun, torba dolsun. Kaan konuştu işte. Bir de geğirdi mi arada. Ohhh, al sana yorum. Huuuhaaaaaaa'da eksik olmayacak elbet.

Ayrıca, seneler evvel böbürlene böbürlene NCAA basketbolunu takip etmediğini söyleyen de odur.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2017, 21:39:32 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #2238 : 04 Temmuz 2017, 22:53:21 »
Kaan Kural'ı bu ülkede en az ciddiye alan ve palavracı olduğunu bilenlerden birisi olarak, onun ne düşündüğünün umurumda olmadığını belirtmekle yetineceğim. Artık motor derken neyi kastettiyse. Laf olsun, torba dolsun. Kaan konuştu işte. Bir de geğirdi mi arada. Ohhh, al sana yorum. Huuuhaaaaaaa'da eksik olmayacak elbet.

Ayrıca, seneler evvel böbürlene böbürlene NCAA basketbolunu takip etmediğini söyleyen de odur.
Sanırım abi motor diye oyun içinde patlamaları ya da saha içindeki genel enerjisine bakıyorlar ama emin değilim.
Benim için bu draftın stealları Tatum,Monk,Kennard ve Mitchell olacak gibime geliyor.Ancak Kennard bende ofansif olarak inanılmaz bir izlenim bıraktı
Kaan Kural ise LoL oynamaktan fazla basketbola zamanı kalmadığı için ezbere cümlelerini yıllarca sürdüren biri,bu yüzden onun söylediği şeyleri fazla dikkate almamak gerekiyor.
Adam SVG'yi ilk 5 koç arasına alan adam yani kafası 2010 larda kalmış bir adam.
FENERBAHÇE

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2239 : 05 Temmuz 2017, 08:50:17 »
ESPN story on Clippers reaching agreement for a three-team deal to land Danilo Gallinari on a $65M contract.

: Free agent forward Patrick Patterson has agreed to a three-year, $16.4M  deal with the Oklahoma City Thunder, league sources tell ESPN.

RFA Otto Porter has reached agreement on a four-year, $106M max deal with Brooklyn Nets, league sources tell The Vertical.

Boston has renounced restricted free agent Kelly Olynyk, allowing him to become an unrestricted free agent, league sources tell ESPN.

Four years, $128 million for Gordon Hayward in Boston, per source, with a fourth year player option.

Free agent forward Omri Casspi has agreed to a one-year deal with Golden State, league sources tell ESPN
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017, 09:40:12 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2240 : 05 Temmuz 2017, 09:33:45 »
Hayward eğer Boston ile imzalıyorsa Tatum adına üzüldüm.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2241 : 05 Temmuz 2017, 09:37:33 »
Jayson Tatum'dan 76ers'a karşı 21 sayı, 7 ribaund & 5 top çalma

http://www.sporx.com/tv/basketbol-wsc-jayson-tatumdan-76ersa-karsi-21-sayi-7-ribaundSXTVQ89089SXQ

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2242 : 06 Temmuz 2017, 09:11:33 »
bogi bu amk nba'ine giderse yaksın oraları ... hepsini ....
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2017, 09:11:49 Gönderen: Vanguards of FB »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2243 : 07 Temmuz 2017, 08:24:11 »
Free agent James Johnson has agreed to the framework of a four-year deal to stay with the Miami Heat, league sources tell ESPN.

Free agent Vince Carter has agreed to a one-year, $8M deal with Sacramento, agents Kurt Schoeppler and Jim Tanner tell ESPN.

Sources: Rudy Gay's deal with the Spurs: two-years, $17M-plus with a player option.

Free agent Kelly Olynyk has agreed to a four-year, $50M-plus deal with the Miami Heat, agent Greg Lawrence tells ESPN.

Euro star point guard Milo Teodosic has agreed to a two-year, $12.3M deal with the Los Angeles Clippers, league sources tell ESPN.

Andre Roberson has agreed to a new three-year, $30M deal with Oklahoma City, league sources tell ESPN.

Sources: Dion Waiters has agreed to a 4-year, $52M deal with the Miami Heat.

Free agent guard Nick Young has agreed to a one-year, $5.2M deal with the Golden State Warriors, agent Mark Bartelstein tells ESPN.

: Restricted free agent Tim Hardaway Jr., has signed a 4-year, $71M offer sheet with New York.

Dün geceki transferleri de yazalım

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2244 : 07 Temmuz 2017, 21:12:36 »
Boston Detroit'e Avery Bradley ve ikinci tur draft hakkı verip Marcus Morris'i aldı. Bradley daha değerli bir oyuncu ancak önümüzdeki sezon kontratı bitiyor, 20m dolar gibi bir para veremeyeceğimiz ve Hayward'la imzalamak için boşluk yaratmamız gerektiğinden böyle oldu. Morris'in bayağı düşük bir kontratı varmış 5m dolar falan sanırım.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2245 : 07 Temmuz 2017, 22:03:12 »
Bojan kardeşimiz de 2 senelik 21 milyon usd karşılığında Indiana'ya transfer oldu

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2246 : 09 Temmuz 2017, 11:00:59 »
Harden 4 yıllığına 228 milyon dolar alacakmış

Jordan bugün günümüzde oynuyor olsaydı sanırım bu ücretleri alan adamları görünce 4 yıllığına 800 milyon dolar falan alırdı.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2247 : 09 Temmuz 2017, 14:25:15 »
Harden 4 yıllığına 228 milyon dolar alacakmış

Jordan bugün günümüzde oynuyor olsaydı sanırım bu ücretleri alan adamları görünce 4 yıllığına 800 milyon dolar falan alırdı.

1996-97 sezonunda 100 milyon dolar kazanmıştı. 35 milyon doları kontrat, 65 milyon doları sponsorluk, reklam vs. Şimdi olsa kesinlikle senede 300 milyon doları aşardı. Şu an bile ayakkabıları en çok satanlar arasında başa güreşiyor; şu an bile...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2248 : 09 Temmuz 2017, 23:01:05 »
Biraz önce dün gecenin Boston - Lakers yaz ligi maçını izledim. Draftın ikinci sırası Ball ile üçüncü sıra (benim kalbimin ilk sırası) Tatum arasındaki maç. Tatum maçı 27 sayı, 11 ribaunt ile tamamladı. Sayıların 21'ini ikinci devre attı. Ball ise 11 sayı, 11 ribaunt, 11 asist ile triple-double yaptı. Fakat az kalsın sayı ile triple-double'ı kaçırıyordu. Maçın bitimine saniyeler kala ve sonuç kesinleşmiş gibiyken önünü boşalttılar gibi bir durum oldu ve boş smaç vurdu. Yoksa 9 sayıda kalacaktı. Fakat jeneriklik asistler yaptı.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2249 : 10 Temmuz 2017, 14:45:45 »
L.Ball - R.Rondo - A.Caruso
K.C.Pope - J.Clarkson - J.Hart
B.Ingram - L.Deng -  C.Brewer
J.Randle - K.Kuzma - L.Nance Jr.
B.Lopez - I.Zubac - T.Bryant

R.Rondo hamlesi ile play off yapabilirler mi ki...

1 PG daha alacaklar..

ama L.deng ve I.zubac ne katkı verecek...

« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2017, 12:21:37 Gönderen: Vanguards of FB »