Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655289 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: NBA
« Yanıtla #2580 : 11 Haziran 2019, 06:30:57 »
NBA hakemleri yine destan yazıyor. NBA yönetimini tebrik ederim. Leonard'ın daha önceki beş adımlık stepsi, en kritik yerde altı adıma çıkarıldı.
Sakatlıklarla başa çıkılabilirdi ama beş kişi sekiz kişiye yetmedi. Belli ki, NBA yeni ve farklı bir şampiyon istemiş. 2 dakika kaldı, skor kafa kafaya ama hakemler tavrını net olarak belli ettiği için gerçekten buradan farklı bir şey çıkması mucize olur.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2581 : 11 Haziran 2019, 06:51:37 »
NBA hakemleri yine destan yazıyor. NBA yönetimini tebrik ederim. Leonard'ın daha önceki beş adımlık stepsi, en kritik yerde altı adıma çıkarıldı.
Sakatlıklarla başa çıkılabilirdi ama beş kişi sekiz kişiye yetmedi. Belli ki, NBA yeni ve farklı bir şampiyon istemiş. 2 dakika kaldı, skor kafa kafaya ama hakemler tavrını net olarak belli ettiği için gerçekten buradan farklı bir şey çıkması mucize olur.

Bu maçlık o mucize oldu. Bakalım, her maça 10 sayı geride başlayarak... Beşe sekiz maçlar... Nasıl olacak?

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2582 : 11 Haziran 2019, 08:54:38 »
Ben, bizdeki yanlı anlatıma daha fazla takmış durumdayım.

Pistons taraftarıyım, iki takıma da aynı derecede sempatim olduğunu Hakan abi iyi bilir. Hatta Marc Gasol'e olan büyük aşkımdan dolayı Raptors şampiyon olursa ayrıca mutlu olurum. Bu başka bir şey yani. Bizdekiler maçı Raptors Tv'de anlatır gibi anlatıyor. Hele geçen maç Steve Kerr'ü neredeyse iş bilmez, şansına buralara gelmiş koç diye lanse edeceklerdi.

Bir şeyin ortasını yakalayamıyor Türk insanı, çok garip.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2019, 08:55:23 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2583 : 11 Haziran 2019, 09:29:27 »
Ben, bizdeki yanlı anlatıma daha fazla takmış durumdayım.

Pistons taraftarıyım, iki takıma da aynı derecede sempatim olduğunu Hakan abi iyi bilir. Hatta Marc Gasol'e olan büyük aşkımdan dolayı Raptors şampiyon olursa ayrıca mutlu olurum. Bu başka bir şey yani. Bizdekiler maçı Raptors Tv'de anlatır gibi anlatıyor. Hele geçen maç Steve Kerr'ü neredeyse iş bilmez, şansına buralara gelmiş koç diye lanse edeceklerdi.

Bir şeyin ortasını yakalayamıyor Türk insanı, çok garip.

Bu anlatıcıların en masum dönemi ama... Hele Houston serisinde tatlarından yenilmiyordu. Hatta bir NBA zamanı programında Çolakoğlu ağzından kaçırdı. "Her takıma eşit yaklaşmaya çalışıyorum ama Golden State -olumuz anlamda söylüyor- bunu yapmamamız için uğraşıyor. Nedir bu bütün herkes bize karşı yaklaşımı ya? Sürekli hakemlere itiraz..." Bunu normal sezonda, Durant başta olmak üzere oyuncuların art arta teknik faullerle atıldığı maçlardan birisi için söylemişti. Toronto serisindeki anlatımları gerçekten özellikle Houston serisinin yanında çok masum kaldığı için artık acıtmıyor.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2584 : 11 Haziran 2019, 09:46:25 »
4-2 bitecek bence.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2585 : 12 Haziran 2019, 00:03:05 »
Hakemler hakikaten berbat. Ve bu berbatlık sadecce Golden State aleyhine olunca insan kasıt arıyor. Ben de Raptors şampiyon olsun istiyorum Kawhi için ama bir yandan da Curry'e ve hakemlere sinir olarak geçiyor maçlar. Neyse, bu sabah biraz kıpırdadı da maçı çevirdiler Klay'le beraber. Gene de Durant olmadan işler zor ki o varken bile bence kolay değildi zaten.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2586 : 14 Haziran 2019, 06:56:52 »
Ve Raptors tarihinin ilk şampiyonluğunu kazandı.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2587 : 14 Haziran 2019, 06:58:38 »
Toronto, tarihte ilk kez şampiyon.
Bir NBA finalinde 5 kez deplasman galibiyetinin alındığı bir seri olmuş muydu?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2588 : 14 Haziran 2019, 07:12:39 »
Toronto, bütün serileri geriden gelerek kazanmıştı, finalde de saha avantajını yitirmesine rağmen şampiyon olmayı başardı.

Seri başlarken Toronto şampiyon olsun istiyordum ama 3-1'den sonra ve Durant da sakatlanınca 7.maça taşınmasını istemiştim bu sefer de Klay sakatlandı ve gerçekleşmedi.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2589 : 14 Haziran 2019, 09:29:23 »
Maçın sonunda Curry için playofflarda kariyeri boyunca son 20 saniyede maç kazandıracak (takımını öne geçirecek) atışlarda 0/7 isabet yaptığı istatistiği ekrana geldi, Curry bunu geliştirerek 0/8 yaptı. :D

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2590 : 14 Haziran 2019, 15:01:29 »
Steve Kerr, Obradovic'in kullandığı müthiş son saniye setini çizdi. Bomboş kaldı Curry, daha ne olacak maç kazandırması için acaba? Neyse, Kawhi reisimiz de ilklerin adamı oldu. Hem batıda hem doğuda şampiyon olup MVP olan ilk ve tek oyuncu oldu.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2591 : 16 Haziran 2019, 03:35:06 »
Heeeyyt be Anthony Davis'i kaptık  8) Üstelik hiçbir zaman ısınamadığım Lonzo ve B.Ingram'ı takasla şutlayarak. Verdiğimiz draft hakları da sikimde değil çünkü 2019 4.sıra hakkını da gene sikik sokuk birisine kullanırdık kesin.

LeBron reisimiz şimdi keyiflenmiştir işte. Geçen sezonki manyaklar kadrosu Kral'ı basketboldan soğutmuştu resmen.

Rondo'nun dengesizliğine güvenip ipiyle kuyuya inilmez, Stephenson'un psikopatlığıyla uğraşılmaz, McGee'nin başka âlemlerdeki kafa yapısıyla bir yere varılmaz. Kurtulun abi, bu manyaklardan da kurtulun.

Davis beni acayip havaya soktu. Efsâne bu sene geri dönüyor :)
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2019, 03:35:32 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2592 : 16 Haziran 2019, 14:03:28 »
Oo, şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlamış. Durant yok, Klay yok. meydan boş. Harden bir taraftan LeBron diğer taratan ellerini ovuşturuyor. Bakalım Kawhi'ın cevabı ne olacak.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2593 : 16 Haziran 2019, 22:20:15 »
Oo, şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlamış. Durant yok, Klay yok. meydan boş. Harden bir taraftan LeBron diğer taratan ellerini ovuşturuyor. Bakalım Kawhi'ın cevabı ne olacak.

Daha dur, Kawhi'ı da kapıcaz inşallah:) Bomba gibi geliyoruz, efsâne olarak geri dönüyoruz.

LeBron-Kawhi-Davis üçlüsü ile dosta düşmana korku salacağız 8)

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2594 : 16 Haziran 2019, 23:37:52 »
Daha dur, Kawhi'ı da kapıcaz inşallah:) Bomba gibi geliyoruz, efsâne olarak geri dönüyoruz.

LeBron-Kawhi-Davis üçlüsü ile dosta düşmana korku salacağız 8)
Kawhi gelmez abi, ben söyleyeyim de. Kimseye yancı olmaz o eleman benim gördüğüm.