Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655304 defa)

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: NBA
« Yanıtla #2850 : 26 Mayıs 2021, 22:56:42 »
Clippers'ta 2 kişilik takım farkı yok Dallas şut sokuyor en azından
Doncic’in D’sini bile görmeye tahammül edemiyorum.
Hele ki Dallas ile Doncic birleşince hiç tahammül edemiyorum ben.
Cuban’a ömür boyu basketbolda başarısızlık diliyorum.Utah’a hiç güvenmiyorum o yüzden Clippers elesin şunları.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2851 : 26 Mayıs 2021, 23:12:56 »
Hele ki Dallas ile Doncic birleşince hiç tahammül edemiyorum ben.
Cuban’a ömür boyu basketbolda başarısızlık diliyorum.Utah’a hiç güvenmiyorum o yüzden Clippers elesin şunları.
Niye bu nefret Doncic ve Cuban'a :D
Clippers elensin istiyorum bende hem takımı sevmiyorum hem de son maçlarda rakip seçtikleri için ha olur Dallas geçerse Utah rahat eler Dallas'ı
Kawhi yıllarca sistem ve düzen takımlarının ekmeğini yedi şimdi ne sistem nede düzen var üstüne oyun kurucuda yok rezil halde Clippers ilk yarı Kawhi+PG 47 attı zar zor 2 sayı önde tamamladılar Kawhi seneye kaçar bu peri masalı biter gibi

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2852 : 26 Mayıs 2021, 23:38:57 »

Yakışmadı Bad Boy, NBA'in şu an en iyi oyuncusu Luka Doncic'tir. En tatlı sabahlara doğan güneş, iki sevgilinin elele tutuşurken ortamı romantik bir atmosfere çeviren yağmur ve pisliğin üzerini örtmek için gelen kar tanesi gibi bir şeydir Doncic.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2021, 23:39:19 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #2853 : 26 Mayıs 2021, 23:45:49 »
Yakışmadı Bad Boy, NBA'in şu an en iyi oyuncusu Luka Doncic'tir. En tatlı sabahlara doğan güneş, iki sevgilinin elele tutuşurken ortamı romantik bir atmosfere çeviren yağmur ve pisliğin üzerini örtmek için gelen kar tanesi gibi bir şeydir Doncic.
Real Madrid forması giymesi bile benim için nefret etmek için bir sebep abi :D

Doncic’e hiçbir şekilde ısınamıyorum ben.Dallas gibi iğrenç bir franchise’da oynuyor olması da etkili oluyor tabii.Doncic Detroit’te oynasa,en büyük fanı olurdum :D

Samet,Cuban ve hand checking rule yaz.Badboys 2 efsanesi yıllarca sürebilirdi.Three peat bile olabilirdi ama hand checking sonrası takım en büyük kozunu neredeyse kaybetti.
Ayrıca Clippers’o bende sevmem.Özellikle George’dan nefret ederim ama Dallas söz konusu olunca her takımı daha sempatik görüyorum valla.
FENERBAHÇE

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2854 : 26 Mayıs 2021, 23:56:52 »

Doncic’e hiçbir şekilde ısınamıyorum ben.Dallas gibi iğrenç bir franchise’da oynuyor olması da etkili oluyor tabii.Doncic Detroit’te oynasa,en büyük fanı olurdum :D

Samet,Cuban ve hand checking rule yaz.Badboys 2 efsanesi yıllarca sürebilirdi.Three peat bile olabilirdi ama hand checking sonrası takım en büyük kozunu neredeyse kaybetti.
Ayrıca Clippers’o bende sevmem.Özellikle George’dan nefret ederim ama Dallas söz konusu olunca her takımı daha sempatik görüyorum valla.

Kazayla Alperen'i falan seçersek görürüm ben seni  ;D

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2855 : 26 Mayıs 2021, 23:59:49 »

Tamam buldum :) birazda yıldız yaratmak ve düşen raitingleri artırıp yıldız korumak için yapılmış hamle hatta sonra 2006'da Wade baya s.atış kullanmış Dallas'a karşı :D :D
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2021, 00:02:37 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #2856 : 27 Mayıs 2021, 00:01:59 »
Kazayla Alperen'i falan seçersek görürüm ben seni  ;D
Bizim RealGm Pistons forumlarında 6’dan yazmaya başlamışlar.Geliyor gelmekte olan :D
Yok abi ama Weaver kafayı skorer kısa ile bozmuş diyorlar.O yüzden ben rahatım o konuda.
Jalen Green ya da Cade Cunnigham çekersek bu draftta efsane olur.Casey gıcık falan ama acayip oyuncu geliştirme kabiliyeti var adamda.
Bu arada Okafor’jn oynadığı her takım sezon sonunda ilk sıradan seçmiş.Eee,Okafor kardeş sayende alalım Cade’i artık :D

Ama Doncic’in oyununu takdir ediyorum.Pacers,Mavericks ve Bulls dışında herhangi bir takımda oynarsa çok büyük fanı olurum :D
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #2857 : 27 Mayıs 2021, 01:04:31 »
gitmiyor 2017'de benchte akan gözyaşları gözümün önünden ;D

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2858 : 27 Mayıs 2021, 01:09:27 »
Kral varken en iyi oyuncu kraldir. Gerisi sonra gelir.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2859 : 27 Mayıs 2021, 01:15:51 »
Kral varken en iyi oyuncu kraldir. Gerisi sonra gelir.
İlhan Abi sende benim gibi Lebronsporlu musun

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2860 : 27 Mayıs 2021, 01:24:44 »
İlhan abi, her zaman sermayeden, emperyalizmden, sömürenden yanadır. Kısaca kendisi tapınakçıdır, hiç mazlumun yanında göremezsiniz.

benim gibi Lebronsporlu musun

Senin gibi efendi, sağduyulu, sakin, olaylara genelde mantık çerçevesinde bakan, forumun Doncic'i gibi takılan birine yakışmadı.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2861 : 27 Mayıs 2021, 01:26:17 »
gitmiyor 2017'de benchte akan gözyaşları gözümün önünden ;D

O gözyaşları aslında bugünün habercisi gibiydi. Bak bizim Türkler ağladığında nereden baksan bir 10 yıl geriye gidiyor, elin oğlu tam tersi seviyesini arşa çıkarıyor.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2862 : 27 Mayıs 2021, 01:31:50 »
Bizim RealGm Pistons forumlarında 6’dan yazmaya başlamışlar.Geliyor gelmekte olan :D
Yok abi ama Weaver kafayı skorer kısa ile bozmuş diyorlar.O yüzden ben rahatım o konuda.
Jalen Green ya da Cade Cunnigham çekersek bu draftta efsane olur.Casey gıcık falan ama acayip oyuncu geliştirme kabiliyeti var adamda.
Bu arada Okafor’jn oynadığı her takım sezon sonunda ilk sıradan seçmiş.Eee,Okafor kardeş sayende alalım Cade’i artık :D

Ama Doncic’in oyununu takdir ediyorum.Pacers,Mavericks ve Bulls dışında herhangi bir takımda oynarsa çok büyük fanı olurum :D

Milicic faciasından sonra ona benzer bir aptallık yapacağımızı açıkçası bende hiç sanmıyorum. O kadar temiz yatıp, Alperen gibi birini seçmek intihar olur. Bizim zaten şu an değişen basketbol düzeninde oyunu domine edebilecek bir kısaya ihtiyacımız var. Casey hocamı severim, sinekten yağ çıkartmak konusunda ustadır. Eline adam akıllı bir rotasyon verilirse playoff cepte zaten.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2863 : 27 Mayıs 2021, 01:34:25 »
İlhan abi, her zaman sermayeden, emperyalizmden, sömürenden yanadır. Kısaca kendisi tapınakçıdır, hiç mazlumun yanında göremezsiniz.

Senin gibi efendi, sağduyulu, sakin, olaylara genelde mantık çerçevesinde bakan, forumun Doncic'i gibi takılan birine yakışmadı.

İlhan Abiyi yanlış tanışımız o zaman :)
Abi takımım Portland ama Lebron emekli olana kadar rafa kaldırdık takım tutmayı ben all around topçuların hastasıyım benim jenerasyonumda bu işin en iyisi Lebron yapacak bir şey yok :) Doncic şuan Lebron'un elçisi şuan tahtı alır 1-2 seneye

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2864 : 27 Mayıs 2021, 01:52:41 »
İlhan Abiyi yanlış tanışımız o zaman :)
Abi takımım Portland ama Lebron emekli olana kadar rafa kaldırdık takım tutmayı ben all around topçuların hastasıyım benim jenerasyonumda bu işin en iyisi Lebron yapacak bir şey yok :) Doncic şuan Lebron'un elçisi şuan tahtı alır 1-2 seneye
Sen kemale bakma. Geçmişte her yeni çıkan yeni yetmeler ( hill,mcgrady,Carter, kobe, lebron) nasil jordanin tahtinin varisi gosterildiyse simdi çıkanlar da doncic gibi lebronun varisi gösterilecek cunku su an kral o. Ne zaman bırakır. O zaman diğerleri taht kavgasına girişir.