Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655337 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: NBA
« Yanıtla #2955 : 21 Haziran 2021, 22:52:13 »
simmons bile kendine sallamış sorun olmaz bence ki zaten %90 ayrılır
İşte Simmons sallar abi özeleştiride diğerleri ilginç geldi bende ayrılacağını düşünüyordum ama aklıma danny green geldi 15 milyon dolar alıyordu ve kontratı bitti Simmons kalıp Green yerine guardda getirebilirler belli olmaz

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2956 : 21 Haziran 2021, 22:55:52 »
Cj mccollum-Simmons takasıda çok konuşuluyor

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2957 : 21 Haziran 2021, 22:57:07 »
Hakan abi belki kızacak ama şunu söylemem lazım: NBA maçı izlemek keyifli olsa da, zira inanılmaz atletizme ve yeteneklere tanık oluyor insan, Euroleague'den aldığım zevki alamıyorum nedense. Belki gerçek anlamda eski usül lider vasıflı ve kaybetmeyi kabullenemeyen yıldız eksiliği ya da aşırı hızlanmış koş-koş-şut-at oyunu, bilemiyorum. Ama birşeyler eksik.

Kimisi tüm sene load management yapar, kimisi play-off gelince korkudan içe doğru sıçar. Eski tadı yok deyince de kendimi dede gibi hissediyorum ama durum bu.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #2958 : 22 Haziran 2021, 08:14:06 »
Hakan abi belki kızacak ama şunu söylemem lazım: NBA maçı izlemek keyifli olsa da, zira inanılmaz atletizme ve yeteneklere tanık oluyor insan, Euroleague'den aldığım zevki alamıyorum nedense. Belki gerçek anlamda eski usül lider vasıflı ve kaybetmeyi kabullenemeyen yıldız eksiliği ya da aşırı hızlanmış koş-koş-şut-at oyunu, bilemiyorum. Ama birşeyler eksik.

Kimisi tüm sene load management yapar, kimisi play-off gelince korkudan içe doğru sıçar. Eski tadı yok deyince de kendimi dede gibi hissediyorum ama durum bu.

Öğrenciyken seyrettiğim Orlando-Houston, Chicago-Seattle ve Chicago-Utah finalleri geldi aklıma sen eski tadı dediğinde.
Belki buradaki arkadaşların bazıları henüz dünyaya bile gelmemişti o yıllarda...

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #2959 : 22 Haziran 2021, 17:21:10 »
Lotarya için sayılı saatler kaldı...
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2960 : 22 Haziran 2021, 19:22:46 »
Öğrenciyken seyrettiğim Orlando-Houston, Chicago-Seattle ve Chicago-Utah finalleri geldi aklıma sen eski tadı dediğinde.
Belki buradaki arkadaşların bazıları henüz dünyaya bile gelmemişti o yıllarda...
Benim direk izleyebildiğim ilk seri ilk Chicago-Utah serisiydi. Ama oradan sonra hemen her seriyi mümkün olduğunca izledim. Play-off da daha fazla olmak üzere çok da maç izlerim. Ama gerçekten artık sıkıcı gelmeye başladı. Gölgesinden korkan yıldızlar(!), oyununu tamamen beleşçilik üstüne kurmuş liderler vs. acayip itici. Gene de izliyoruz işte spor sevgisinden. :)

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #2961 : 23 Haziran 2021, 05:08:01 »
With the first pick in the 2021 NBA Draft,the Detroit Pistons selects Cade Cunningham :) :)

Ulan İşte bu be işte bu!!!!!
OKC 6.sıraya düşmüş hahahahaahh.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2962 : 23 Haziran 2021, 07:19:56 »
Uzun bir aradan sonra draft gecesini heyecanla takip edeceğiz  8)

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #2963 : 23 Haziran 2021, 11:41:51 »
Uzun bir aradan sonra draft gecesini heyecanla takip edeceğiz  8)
Bunun altyapısını yapmak için çok totem yaptım be abi  :D

Alperen’i seçmeyiz herhalde ilk sıradan  ;D ;D ;D ;D ;D

Cade kardeşim çok mutluymuş Pistons ilk sırayı aldığı için.Kardeşim benim,sen Pistons’ı hak ettiği yere getireceksin.

Sen de bir Luka olacaksın.Sen de bir camiayı küllerinden doğuracaksın..

Sen geldin mi her şey artarda gelecek.Weaver aman diyeyim aman...
Bir mallık yapma ve şu net kararı ver.
Cade Cunningham Pistons efsanesi olarak basketbolu bıraktığında;bu sezon maçı satan her oyuncuyu çok güzel bir şekilde anacağız.
Ve Jahlil Okofor,seni bundan sonra artım bir efsanesin..

Bu arada hatırlatalım:Jahlil Okofor’ın oynadığı takımların tamamı,sezon sonunda ilk sıradan seçim hakkını kazandı :D
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2964 : 23 Haziran 2021, 14:35:34 »
Suns akil almaz bir finalle clippersi yenerek 2-0 one geçti.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2965 : 23 Haziran 2021, 15:16:35 »
Maçı izleyemedim bu sefer ama PG nasıl sıçmış, inanılır gibi değil! 0/2 atmış serbest atışta son anda ve 1s altındaki süreye rağmen Ayton smaçlamayı başararak Clippers'ın hikayesini büyük ihtimalle bitirmiş. Kawhi dönebilecek mi bilmiyorum ama PG tam da iyi oynuyor dendiği bir zamanda büyük batırdı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2966 : 23 Haziran 2021, 15:37:52 »
3.yada 4. maç dönme ihtimali var Kawhi'nin ama Chris Paul'de gelecek, PG tekrar depresyona girer muhtemelen :D

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2967 : 23 Haziran 2021, 15:48:48 »
Tam kadro lakersin gule oynaya turu geçeceği suns ust üste 9.play off macini kazandi.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #2968 : 24 Haziran 2021, 19:19:20 »
Tam kadro lakersin gule oynaya turu geçeceği suns ust üste 9.play off macini kazandi.
LeBron iki bacağıyla oynasa bile Lakers geçerdi.
Tek bacakla ve yanındaki çöplerle bir yere kadar..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2969 : 25 Haziran 2021, 11:44:52 »
Bu arada @Hakan Yaman abi hiç yorum yapmıyorsun, küstün mü NBA'e? :)

Hâlâ çok yakından takip ediyorum kardeşim. Hatta Obradovic sonrası dönemde ciddi anlamda takip ettiğim tek basketbol organizasyonu... Fakat ligin kaderini son birkaç sezon olduğu gibi yine sakatlıkların tayin etmesi hakikaten can sıkıcı bir hâl aldı. Brooklyn'in her şeye rağmen kazanabileceği seride, sakatlıklara rağmen kazanacağı serinin son maçında Steve Nash'in eski koçu D'antoni'nin akıl hocalığında düzenlediği boktan rotasyon, tıpkı oyunculuğu döneminde olduğu gibi onu olası şampiyonluk yolculuğundan etti. Özetle: Doğudaki final adayım Brooklyn dar rotasyon, uzunsuz kadrosuna rağmen sakatlıklar ve D'antoni tipi rotasyon kurbanı oldu.

Diğer yandan Leonarrd'sız Clippers batıdaki final adayımdı. Chris Paul'ün geçmişte Golden State'e karşı olan agresif ve provakatif tavırlarına uyuz olsam da, kalbimin Phoenix'den yana olduğunu söylemeliyim. Ama en önemli delicileri Payne bu gece ilk çeyrekte sakatlandı. Clippers üç seri üst üste 2-0'dan dönebilir mi, göreceğiz. Paul George tam play-off duvarını aşıyor derken, geçen maçın son saniyelerinde üst üste kaçırdığı iki serbest atışla yine sıçtı. Leonard'lı Clippers seriyi rahat geçerdi.

Sakatlık ve hastalık protokolleri bütün serilerin esas favorisidir. Umarım Atlanta-Phoenix finali olur. Ama Milwaukee'de, Clippers'da çok sert takımlar... Sertliğe müsaade edildikçe öne çıkacaklardır.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2021, 11:49:39 Gönderen: Hakan Yaman »