Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655264 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: NBA
« Yanıtla #2985 : 28 Haziran 2021, 17:35:10 »
Çocuğu nazar ettik. Bu gece Atlanta'nın en etkisiz elemanıydı. Fakat Khris Middleton nasıl bir son çeyrek oynadı öyle... Muhteşem kelimesi bile yetmez.
Bence sakat sakat oynuyor ama emin değilim.

Middleton da bu sene ışık verdi en azından. Bu kalan takımlar içerisinde zaten sadece Bucks Kaan Kural tabiriyle bir diamond a sahip, onlar da şampiyon olur sanırım.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #2986 : 01 Temmuz 2021, 13:39:41 »
Paul ne top oynadı be...
Şampiyonluğu senin kadar hakeden başka hiç kimse yok.
Suns resmen utanç sezonunun şampiyonu olmak üzere.
Tarihin en kötü finallerinden biri olacağı ise kesin.
LeBron yok,Durant yok,Curry yok,Kawhi yok AD yok Paul dışında yıldız statüsünde hiçkimse yok.
Rezalet bir final.Hele GSW-Cavs finallerinden sonra
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #2987 : 01 Temmuz 2021, 15:30:53 »
Paul ne top oynadı be...
Şampiyonluğu senin kadar hakeden başka hiç kimse yok.
Suns resmen utanç sezonunun şampiyonu olmak üzere.
Tarihin en kötü finallerinden biri olacağı ise kesin.
LeBron yok,Durant yok,Curry yok,Kawhi yok AD yok Paul dışında yıldız statüsünde hiçkimse yok.
Rezalet bir final.Hele GSW-Cavs finallerinden sonra
açıkçası ben böyle sindirella takımların şampiyonluğundan daha çok memnun oluyorum. kaldıki onlarda tepeden inme gelmiyorlar oraya. beklentileri karşılamıyor olabilir ama rezalet doğru kelime değil bence.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2988 : 01 Temmuz 2021, 16:04:01 »
Beverly denen karaktersizi de unutmamak lazım gene kudurdu sinirinden yaptığı büyük ayıp

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2989 : 01 Temmuz 2021, 16:55:40 »
Ben şahsen hic keyif almıyorum. Ilk turda lakers sakatlik yaşamasa gule oynaya sıkmadan eleyecekti bu sunsi.  Bu tarz takımların sampiyonlugu bana hiç ilgi çekici gelmiyor. Yunanistanin Avrupa şampiyonluğu gibi. Simdi kalkıp İsviçre, Ukrayna gibi bir takim futbolda sampiyon olsa zaten giderek azalan futbol ilgim tamamen biter. Suns, hawk finali de öyle. Hic sevmesem de tek umudum milwauke kaldı. Onda da ante'nin sakatlığı ne durumda o belli eder.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #2990 : 03 Temmuz 2021, 20:22:13 »
Sixers,Pacers’ın Simmons için yaptığı Brogdon+2021 13.sıra(yanlış hatırlamıyorsam) reddetmiş.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2991 : 04 Temmuz 2021, 02:57:08 »
Sixers,Pacers’ın Simmons için yaptığı Brogdon+2021 13.sıra(yanlış hatırlamıyorsam) reddetmiş.

Yuh, herifin düştüğü noktaya bak!..

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #2992 : 04 Temmuz 2021, 05:54:47 »
milwaukee bucks-phoenix suns finali..

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #2993 : 04 Temmuz 2021, 09:24:24 »
Trae ve Bogdan’da sorun var bence.

Sakatlıkları serinin kaderini belirledi.

Yıllar sonra gelen çok değişik bir final.
Suns-Bucks.
Kalbim en azından 2004 Pistons tarzı oluşumu olan Suns’dan yana...
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2021, 09:24:38 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2994 : 04 Temmuz 2021, 12:35:28 »
Trae ve Bogdan’da sorun var bence.

Sakatlıkları serinin kaderini belirledi.

Yıllar sonra gelen çok değişik bir final.
Suns-Bucks.
Kalbim en azından 2004 Pistons tarzı oluşumu olan Suns’dan yana...

Bogdanovic %100 sakat sakat oynadı her maç öncesi questionable olarak güncellendi durumu hep son dakika oynayacak haberi geldi

Seri 7.maça gitse Giannis oynayacaktı şimdi rahat yetişir Phoenix maçlarına güzel eşleşmelerde var Cp-Holiday, Middleton-Booker bakalım ne olacak son maça kadar Phoenix hücumda tıkanıyordu baya Milwauke Clippers'a göre işin savunma kısmında daha da zorlar üstelik Giannis yokken 2 maç alınca özgüveni tavan yaptı takımın

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #2995 : 04 Temmuz 2021, 14:44:04 »
Bogdanovic %100 sakat sakat oynadı her maç öncesi questionable olarak güncellendi durumu hep son dakika oynayacak haberi geldi

Seri 7.maça gitse Giannis oynayacaktı şimdi rahat yetişir Phoenix maçlarına güzel eşleşmelerde var Cp-Holiday, Middleton-Booker bakalım ne olacak son maça kadar Phoenix hücumda tıkanıyordu baya Milwauke Clippers'a göre işin savunma kısmında daha da zorlar üstelik Giannis yokken 2 maç alınca özgüveni tavan yaptı takımın
Moral olarak dediğin gibi kendilerine geldiler.Aslında çok ilginç eşleşmeleri izleyeceğimiz birseri olacak.
Giannis'i en iyi savunabilecek forvetlerden olan Crowder var,Lopez'a göre daha iyi çember savunucu ama menzili daha düşük olan ve benzer profilde olan Ayton var.
CP3'ü baya rahatsız edecek Holiday var ama burada Booker'ı nasıl savunacaklar orası belirleyici olacak.Eğer,DiVincenzo olsaydı,serinin net ağır favorisi Bucks derdim ama Budenhozer felaket kötü rotasyon yapıyor ve kısa savunmasında ciddi bir sorun yaşama ihtimalleri var.
Suns'ta da organizasyonda aksamalar olabilir çünkü Paul aynı LBJ gibi bir adam.Takımı hem oynatıyor hem de kendi oynuyor ve o kötüyse takımda direkt batırıyor.Holiday en iyi kısa savunmacılarından biri,Tucker var Booker'ı tutacak ama Booker daha seri kaçabilir Tucker'a.Middleton'a da güven olmuyor ve o yüzden seri dengede diyorum.

Lakers için çok rahat bir şampiyonluk olabilirdi Davis sakatlanmasaydı.Durant'te çok rahat Atlanta ve Suns'ı elerdi.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2021, 14:44:55 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #2996 : 04 Temmuz 2021, 14:50:57 »
Yuh, herifin düştüğü noktaya bak!..
Abi aslında bakarsın çok güzel teklif eğer ki bakış açımızı oyuncu değerinden ziyade takıma olan etkisine göre ayarlarsak.
Bragdon için sessiz,sakin ve işini yapan ciddi bir profesyonel bir oyuncu olduğu söylentileri var.Kendisi iyi bir delici,aslında bir nevi fakirin Holiday'i tarzında bir oyuncu.Şut konusunda da istediği seviyeye çekebilir oyununu,ki Embiid'e olan savunma yoğunluğunu göz önüne aldığımızda Brogdon müthiş bir ekleme olabilir.Ellerinde Seth Curry gibi atıcı var,gününde olduğunda atan Tobias Harris var ama işte Shane Milton'lar gibi tek taraflı tiplerle bu işler pek gitmiyor.Ana rotasyona Brogdon gibi iyi bir savunmacı kimliği olan ve hücumda da Simmons kadar sırıtmayacak bir isme ihtiyaç duyuyorlar.

Ben Simmons'tan artık 76ers'a hayır gelmez.Adam öyle bir karizmayı çizdirdi ki;uzun süre kendisine gelemez.Ayrıca bu draftta,Alperen kalırsa Alperen'i seçme şansları var ya da çok iyi şutörlerin olduğu konuşuluyor 10-30 bandında.

Embiid için takımı kurmaları lazımdı ama onlar ona en uyumsuz isim olan Simmons ile devam ettiler.
Bence Simmons içinde yeni macera çok iyi olurdu.Neyse kendisini sevmiyorum zaten :D
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2997 : 05 Temmuz 2021, 16:16:50 »
Abi aslında bakarsın çok güzel teklif eğer ki bakış açımızı oyuncu değerinden ziyade takıma olan etkisine göre ayarlarsak.
Bragdon için sessiz,sakin ve işini yapan ciddi bir profesyonel bir oyuncu olduğu söylentileri var.Kendisi iyi bir delici,aslında bir nevi fakirin Holiday'i tarzında bir oyuncu.Şut konusunda da istediği seviyeye çekebilir oyununu,ki Embiid'e olan savunma yoğunluğunu göz önüne aldığımızda Brogdon müthiş bir ekleme olabilir.Ellerinde Seth Curry gibi atıcı var,gününde olduğunda atan Tobias Harris var ama işte Shane Milton'lar gibi tek taraflı tiplerle bu işler pek gitmiyor.Ana rotasyona Brogdon gibi iyi bir savunmacı kimliği olan ve hücumda da Simmons kadar sırıtmayacak bir isme ihtiyaç duyuyorlar.

Ben Simmons'tan artık 76ers'a hayır gelmez.Adam öyle bir karizmayı çizdirdi ki;uzun süre kendisine gelemez.Ayrıca bu draftta,Alperen kalırsa Alperen'i seçme şansları var ya da çok iyi şutörlerin olduğu konuşuluyor 10-30 bandında.

Embiid için takımı kurmaları lazımdı ama onlar ona en uyumsuz isim olan Simmons ile devam ettiler.
Bence Simmons içinde yeni macera çok iyi olurdu.Neyse kendisini sevmiyorum zaten :D
Brogdon'dan bağımsız yazdım ben onu kardeşim. Brogdon'u severim de Simmons'un geldiği nokta benim ilgimi çeken. :D

Ayrıca Embiid'den de cacık olmaz bence. Kendini Shaq falan sanıyor ama sürekli sakatlık ve mental gel-git yaşayan bi elemanla şampiyonluk falan zor işler.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #2998 : 05 Temmuz 2021, 16:33:41 »
Brogdon'dan bağımsız yazdım ben onu kardeşim. Brogdon'u severim de Simmons'un geldiği nokta benim ilgimi çeken. :D

Ayrıca Embiid'den de cacık olmaz bence. Kendini Shaq falan sanıyor ama sürekli sakatlık ve mental gel-git yaşayan bi elemanla şampiyonluk falan zor işler.
Abi bu sezon olamadıysa önümüzdeki sene çok zor zaten...

Bölüm sonu canavarı şanssız şekilde elendi,LeBron sakat sakat oynadı ve çıtkırıldım Davis en önemli zamanda sakatlandı,Kawhi sakatlandı vs..

Yani acayip bir sezon oldu ve bir daha böyle bir beleş sezon kimsenin eline gelmez.Çok fena fırsatı elinin tersiyle itti 76ers.
LeGM ve Weaver bu yaz en çok merak ettiğim kişiler olacak.
MotorCade ile birlikte eski şanlı yıllarımıza dönüş yapacağımıza olan inancım tam 😎😎
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2999 : 06 Temmuz 2021, 19:47:06 »
Abi bu sezon olamadıysa önümüzdeki sene çok zor zaten...

Bölüm sonu canavarı şanssız şekilde elendi,LeBron sakat sakat oynadı ve çıtkırıldım Davis en önemli zamanda sakatlandı,Kawhi sakatlandı vs..

Yani acayip bir sezon oldu ve bir daha böyle bir beleş sezon kimsenin eline gelmez.Çok fena fırsatı elinin tersiyle itti 76ers.
LeGM ve Weaver bu yaz en çok merak ettiğim kişiler olacak.
MotorCade ile birlikte eski şanlı yıllarımıza dönüş yapacağımıza olan inancım tam 😎😎
Sizin işiniz de zor kardo. Genlerinize uygun bi takım lazım size. Süper star üzerinden işlemiyor sizin sistem. :D