Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655239 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: NBA
« Yanıtla #3135 : 18 Ocak 2022, 12:00:20 »
Westbrook gobert'e ne yapmış öyle. İnsanlık dışı bir smaç. Yılın smacı, tüm zamanların da jeneriklerine girer.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #3136 : 26 Ocak 2022, 07:42:37 »
Clippers washington''i ilk yarıda 35 sayı yenik duruma düştüğü, devreyi 30 sayı geride bıraktığı , maçın son 10 saniyesine de 6 sayı geride girdiği macta mağlup etmeyi başardı.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3137 : 26 Ocak 2022, 08:24:53 »
Clippers washington''i ilk yarıda 35 sayı yenik duruma düştüğü, devreyi 30 sayı geride bıraktığı , maçın son 10 saniyesine de 6 sayı geride girdiği macta mağlup etmeyi başardı.
https://youtu.be/Zc2M_fHXurs

Önce çok uzaktan üçlük, sonra 5 saniyede topu oyuna sokamama, en sonunda da 3+1

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3138 : 26 Ocak 2022, 12:22:34 »
Embiid’de insanüstü bir dönem geçiriyor.MVP olur mu olmaz mı bilmiyorum ama kesinlikle Simmons’un yokluğu ona iyi gelmiş.

Cade efsanevi bir maç çıkardı,0 serbest atışla 34 sayı attı.Cade süperstar havasını şimdiden veriyor.Şu süreçte bol bol kaybetmemiz lazım.
Grant-Collins takası çok efsane olur ya.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3139 : 26 Ocak 2022, 13:29:35 »
Embiid’de insanüstü bir dönem geçiriyor.MVP olur mu olmaz mı bilmiyorum ama kesinlikle Simmons’un yokluğu ona iyi gelmiş.

Cade efsanevi bir maç çıkardı,0 serbest atışla 34 sayı attı.Cade süperstar havasını şimdiden veriyor.Şu süreçte bol bol kaybetmemiz lazım.
Grant-Collins takası çok efsane olur ya.
Curry olur Mvp

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3140 : 27 Ocak 2022, 00:51:50 »
Curry olur Mvp
Son günlerde ağır sıçıyor, zor o iş.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3141 : 27 Ocak 2022, 01:20:53 »
durantin sakatlık kötü oldu bence böyle devam eder ve lakers da fena bi yerde bitirmezse lebrona olmazsa jokice gitmeli ödül.ikisi şu an istikrar anlamında çok başka.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #3142 : 27 Ocak 2022, 01:30:55 »
Lakersin kadrosu pek çok anlamda defolu ve savunma yapmayı bilmeyen adamlarla dolu olduğu için Lakersın bu sene bir iş yapması zor.Zaten Davis 2 hafta içinde kesin sakatlanır ve LeBron istatistik kasmaya devam eder.

Embiid insanüstü bir düzeye çıktı,şu an bence Jokicten daha iyi durumda.

GSW’nin derecesi Sixers ve Denver’a yaklaştıkça aslında Curry’nin MVP’likte zora giriyor.Fena düşüşe geçti son 2 haftadır.

Giannis klasik Giannis.Fazla sözde gerek yok.Durant sakatlanmasa en büyük favori bence oydu.
1-)Jokic 2-)Embiid 3-)LeBron 4-)Durant 5-)Giannis 6-)Curry bence sıralama ama Curry’e verebilirler bu yıl.
WB yerine Hield bile alsalar sıradışı bir takım olurlarmış 😁

Asıl ROTY yarışı efsane geçiyor.
Mobley şu an Barnes ve Cade’den 1 adım,Franz ve Josh Giddey’den 2 adım önde.
Jalen Green berbat bir çaylak sezonunu geride bırakmak üzere
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #3143 : 27 Ocak 2022, 07:34:43 »
Nbain en iyi takımın en skorer oyuncusu bookeri söylememek ilginç olmuş. Özellikle giannisten de curryden de çok daha fazla hakediyor ödülü. Currye verirlerse tam skandal olur zaten.  Lebrona istatistik kasıyor diyip de üçlük rekorunu kırmak için her maç 15-20 tane üçlük deneyen currye bunu dememek daha da ilginç. Klasik LeBron kompleksi işte :)

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #3144 : 27 Ocak 2022, 10:40:03 »
Nbain en iyi takımın en skorer oyuncusu bookeri söylememek ilginç olmuş. Özellikle giannisten de curryden de çok daha fazla hakediyor ödülü. Currye verirlerse tam skandal olur zaten.  Lebrona istatistik kasıyor diyip de üçlük rekorunu kırmak için her maç 15-20 tane üçlük deneyen currye bunu dememek daha da ilginç. Klasik LeBron kompleksi işte :)
Sanırım yanlış anladınız.İstatistik kasmaktan kastım istatistiklerinin bölünmemesiydi.Zaten LeBron’un istatistik kastığını düşünmüyorum,takımına WB’yi isteyen adam istatistik ile işi olmaz.

Ben Booker’ı başarılı Tatum sınıfında görüyorum.Bence henüz o seviyenin 1-2 seviye altında.Ama CP3 belki ilk 10 içine girebilir.Booker’da son haftalarda müthiş formda.

Sezonu Davis’in basketbol oynama isteği belirler.Ama sağlıklı bir KD-Harden-Irving üçlüsü bence pek durdurulabilir gibi değil.

Utah geçen seneki halinden çok uzak,Memphis’in PO’da patlayacağını düşünüyorum.Aslında sağlıklı Clippers,GSW ve Phoneix em büyük adaylar ama LBJ faktörü Lakersı da aday yapıyor.

Doğuda net adaylarım Brooklyn ve Milwaukee.Chicago bence o seviyede değil.Cavs’ta bu iki takıma kafa tutabilir mi emin değilim.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3145 : 27 Ocak 2022, 19:01:14 »
Son günlerde ağır sıçıyor, zor o iş.
Sezon sıralaması maç kaçırma gibi istatistiklere çok önem verildiği için dedim abi ben. giannis ve durant çok maç kaçırdı bu sene, jokic'te takımın başarısından darbe yiyecek bakalım zaman ne gösterecek

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3146 : 28 Ocak 2022, 06:24:14 »
All star ilk beşleri belli oldu

Lebron-Wiggins-Jokic-Morant-Curry
Durant-Antek-Embiid-Derozan-Trae

Wiggins'ın ne işi varya :D

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #3147 : 09 Şubat 2022, 11:31:20 »
Pistons'ı istemeyip ve hatta pek çok takımı tercih etmeyip;Kings'i seçip yaklaşık çaylak kontratındaki 6 milyon dolardan olan ve müthiş bir 2.yıl geçirirken;Pacers'a takaslandı.Pacers GM'i acilen cezaevine girmeli çünkü bu düpedüz hırsızlık.
Pacers APTAL Kings'i soyup soğana çevirmiş.Haliburton+Hield+Tristan Thompson'ı Jeremy Lamb,Domantas Sabonis karşılığında almışlar.
Pacers'da Turner,Duarte ve Bragdon vardı ve şimdi bu iskelete 2 tane daha oyuncu eklemesi yaptılar.Bu drafttan Smith,Bonchero,Holmgren gibi bir seçim yaparlarsa müthiş bir gelecek onların önünde.

Detroit Grant'ı takaslayamayacak belli ki.Bu bencil ve içi boş egosu olan salağa kim 5 yıllığına 120 milyon dolar verirse ağır enayidir.Weaver öyle bir mallık yapar mı bilemem ama yapacak bir aptal takım kesinlikle var:SACRAMENTO KINGS.

Cade'in dönmemesini bu takas döneminde pazarlıkta olan oyuncuların parlatılması olarak görüyorum ben.Grant takımda olduğu sürece bu takımın gelişimi sekteye uğrar,adam baştan aşağı bencil,aşırı bencil.İstatistik kasan bir boş tenekeden farkı yok.Alan contendar takıma da Allah sabır versin çünkü hiç düşündükleri gibi bir oyuncu değil.

Portland kadroyu boşaltıyor,Pacers acayip bir değişime gitti.Cavs LaVert'i aldı ve C.J McCollum'da Pelicans'a gitti.
Çok ama çok ilginç bir takas dönemine giriyoruz.

Grant'in Pistons kariyerinin bittiği bir son olur inşallah.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3148 : 09 Şubat 2022, 13:37:01 »
detroit pistons adlı organizasyonun hala inatla basketbol oynuyor olmasını şaşkınlıkla takip ediyorum..

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #3149 : 09 Şubat 2022, 15:08:03 »
detroit pistons adlı organizasyonun hala inatla basketbol oynuyor olmasını şaşkınlıkla takip ediyorum..
Detroit Pistons’tan önce kapanması gereken kaç tane takım var  :D :D

Bonchero’yu da aldıktan sonra gümbür gümbür geleceğiz.3 şampiyonluğumuzu Cade ve ekibiyle birlikte daha da yükselteceğiz.
FENERBAHÇE