Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117846 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #480 : 08 Mart 2022, 21:48:00 »
USK son beş dakikaya 12 sayıda geride girmesine rağmen 72-70 kazandı.

Evet çok iyiler.Schıoda iyi oynadı ama yetmedi.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #481 : 08 Mart 2022, 22:14:15 »
Çeyrek finaldeki TTT Riga maçlarının ikisi de İstanbul'da oynanacak.
Önce Kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.
Nedenini öğrenebilirmiyim Furkan.Biliyorsan anlatabilirsin..Bence bizim için daha iyi olmuş.Yanlız Rus takımları elenmese TTT Riga ile oynayamayacaktık ama bence çokda küçümsenecek bir takım değil.Toplam 4 maç yapmışız ve  2 onlar 2 biz kazanmışız.Burda Thom'a katılıyorum.Evet sonuçta 20 sayıyla yendik ama ben oyunu beğenmedim.Bu iş şakaya gelmez.Çok ciddi oynamak gerekiyor.Mc Bride  ve Lagupova'nın yine gününde olmaması ve Hartleyi neden aldığımızı anlıyamamam bir yana Yönetimimizin hala Euroleague Womene dikkatini vermemesi ek transfer çalışmasının olmaması üzücü.Yüzmüşüz yüzmüşüz sonlara gelmişi< üstelik Rus takımları elenmişken nasıl olurda bu kadar ciddiyetsiz kalınır.Bu fırsat bir daha gelirmi acaba?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #482 : 08 Mart 2022, 22:25:53 »
Nedenini öğrenebilirmiyim Furkan.Biliyorsan anlatabilirsin..Bence bizim için daha iyi olmuş.Yanlız Rus takımları elenmese TTT Riga ile oynayamayacaktık ama bence çokda küçümsenecek bir takım değil.Toplam 4 maç yapmışız ve  2 onlar 2 biz kazanmışız.Burda Thom'a katılıyorum.Evet sonuçta 20 sayıyla yendik ama ben oyunu beğenmedim.Bu iş şakaya gelmez.Çok ciddi oynamak gerekiyor.Mc Bride  ve Lagupova'nın yine gününde olmaması ve Hartleyi neden aldığımızı anlıyamamam bir yana Yönetimimizin hala Euroleague Womene dikkatini vermemesi ek transfer çalışmasının olmaması üzücü.Yüzmüşüz yüzmüşüz sonlara gelmişi< üstelik Rus takımları elenmişken nasıl olurda bu kadar ciddiyetsiz kalınır.Bu fırsat bir daha gelirmi acaba?

Hırs 10 numaraydı.Yanılmıyorsam aldığımız o yenilgide guruplardan çıkamamıştık.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #483 : 08 Mart 2022, 22:47:47 »

Evet çok iyiler.Schıoda iyi oynadı ama yetmedi.
Biz 20 sayı ile kazanıyoruz kotuyuz, onlar son dakika one geçip mucize bir galibiyet alıyor çok iyi oluyorlar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #484 : 08 Mart 2022, 23:35:53 »
Schıonun boş takım olmadığı görüldü.Fırsat teptiler.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #485 : 08 Mart 2022, 23:41:35 »
Biz 20 sayı ile kazanıyoruz kotuyuz, onlar son dakika one geçip mucize bir galibiyet alıyor çok iyi oluyorlar.
Zaten yorumlara bakınca kaybettik diye skora bakıyorum ama bir bakıyorum kazanmışız.Tom abi kabul et sen bile engel olamazsın bu seneki şampiyonluğumuza.
Jones ve McCowan’ı kaçırmanak gerek.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #486 : 09 Mart 2022, 09:43:02 »

Aslında basketbolda pek olmuyor ama hentbolda ve başka sporlarda var olan bir uygulama. Taraflardan biri çok zayıfsa ve hiç bir tur ümidi yoksa, iki maçı da aynı ülkede bir ya da iki gün içinde oynatıp seriyi tamamlıyorlar. Riga da durumu kabullenmiş, iki maçı da burada oynama teklifini kabul etmiş. Kadro kalitesindeki farkı geçiyorum, "nasıl olsa eleneceğiz" diyen takımdan da pek korkmamıza gerek yok.

Öte yandan iyi oynamamak konusuna kısmen katılıyorum, bu oyun UMMC'ye yetmeyebilirdi ama Riga'nın pek ciddiye alınacak bir yanı yok.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #487 : 09 Mart 2022, 22:10:59 »
Aslında basketbolda pek olmuyor ama hentbolda ve başka sporlarda var olan bir uygulama. Taraflardan biri çok zayıfsa ve hiç bir tur ümidi yoksa, iki maçı da aynı ülkede bir ya da iki gün içinde oynatıp seriyi tamamlıyorlar. Riga da durumu kabullenmiş, iki maçı da burada oynama teklifini kabul etmiş. Kadro kalitesindeki farkı geçiyorum, "nasıl olsa eleneceğiz" diyen takımdan da pek korkmamıza gerek yok.

Öte yandan iyi oynamamak konusuna kısmen katılıyorum, bu oyun UMMC'ye yetmeyebilirdi ama Riga'nın pek ciddiye alınacak bir yanı yok.
Önce ciddiye alıp bu konuda beni veya benim gibi insanları bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.
''Öte yandan iyi oynamamak konusuna kısmen katılıyorum, bu oyun UMMC'ye yetmeyebilirdi ama Riga'nın pek ciddiye alınacak bir yanı yok.'' Evet benim anlatmak istediğimde aynen bu.TTT Riga ya yeniliriz yada bu oyunla TTT Tiga'ya eleniriz değil.
     Bundan önceki lig maçımızda Manolya 3 3lük isabet yapmış,Şu 5 atış yapmış,Hartley döktürmüş.Bumu yani.Esas önemli olan GS maçında ne gösterdiğiniz?,Karşınıza çıkan dişli takımlarda isabetli sayıları atabilmek  Yada UMMC ayarında takımla oynarsan neler yapabileceğin.
     Ben ne demişim ''Evet sonuçta 20 sayıyla yendik ama ben oyunu beğenmedim.Bu iş şakaya gelmez.Çok ciddi oynamak gerekiyor.''
TTT Riga maçındaki oyun kendine yetebilir ama bu oyunla bir üst takımda zorlanırız demekti.
''Mc Bride  ve Lagupova'nın yine gününde olmaması ve Hartleyi neden aldığımızı anlıyamamam bir yana Yönetimimizin hala Euroleague Womene dikkatini vermemesi ek transfer çalışmasının olmaması üzücü.Yüzmüşüz yüzmüşüz sonlara gelmişiz üstelik Rus takımları elenmişken nasıl olurda bu kadar ciddiyetsiz kalınır.''
     Burdaki söylemimde ,Yönetimin hala olayın vehametini anlamıyor.Eğer Rus takımları kalsaydı bizim bu kupayı alma şansımız çok çok azdı.Ama UMMC ve rus takımları elendiyse yönetimin bu riskli alanda yüzmemesi ve işi garantiye alması için nokta transfer yaparak işi bitirmesiydi.Bu takımın demir başı Mc Bride ,Lagupova,Sabally,Williams bunların 3 bile iyi oynasa tamam ama bunlardan 2 si yada üçü yada 4 düde kötü oynadığında oyunu sürükleyecek Vandersloot veya Jones gibi takviyen olsa şansın artardı
     Bütün anlatmak istediğimiz Euroleague Womeni mutlaka almak ve bu fırsat ayağımıza bir daha zor gelebilir. Elimizdeki takım eğer hepsi birden kötü olmazsa kupaya ulaşabileceğimiz ama GS nin  veya Riga takımına karşı oynanan takımın bir tık üstüne çıkmak şartıyla

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #488 : 09 Mart 2022, 22:35:39 »
3-4 maç için transfer yapılmaz.Takım sporlarında uyum süreci denilen şey var.Yani ekstra birşey katmaz transfer.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #489 : 09 Mart 2022, 22:55:29 »
3-4 maç için transfer yapılmaz.Takım sporlarında uyum süreci denilen şey var.Yani ekstra birşey katmaz transfer.
Tamam

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #490 : 10 Mart 2022, 18:43:06 »
''3-4 maç için transfer yapılmaz.'' Karşımda Fedarasyon Başkanı var gibi hissettim.Bu ne katı ve dikta  bir yaklaşım.Hayat bukadar keskin çizgilerle yaşanmaz.Bu konuda sana katılamıyorum malesef.Özelliklede Basketbolda bunun yapıldığı çok sezon vardır.Bizim takımdada son anda kaç kişi geldi.Artı bu çok özel bir durumdur.Belkide çok görülür bir durum değil.Ve en büyükarzumda inşallah İstanbulda final olur.Vandersloot ve Quigley bize alışık.Bir yabancılık olsa olsa Jones 'de olabilirki oda uyum sağlar.Neyse ya boşuna nefes tüketiyorum sanki yönetim önlemini aldı program yaptıda biz konuşuyoruz.Hayırlısı.Ali Koç yönetimi ; Bu kadar başarısız branşlardan sonra hayatının fırsatını yakalamış ama hala farkında değil. Anlıyana...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #491 : 10 Mart 2022, 19:19:46 »
Hayır takım oyunlarında uyum önemli.Zaman mı var.Gelecek setleri öğrenecek.O kadar kolay oyunda değil basketbol.Ondan katkı olması zor ve garantisi yok.Şurda 2 maç kalmış anlamsız olur.
« Son Düzenleme: 10 Mart 2022, 19:20:02 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #492 : 10 Mart 2022, 19:40:10 »
TTT Riga'nın 1 numarası Thomas vallaha billaha Hartley'den daha iyi ya.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #493 : 10 Mart 2022, 19:51:14 »
Setleri mi öğrenecek. Izlemesek inanıcaz . Topu alan potaya sallıyor. Jones gelsin alına ona her maç 20 sayı attırır.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #494 : 10 Mart 2022, 20:00:55 »
Setleri mi öğrenecek. Izlemesek inanıcaz . Topu alan potaya sallıyor. Jones gelsin alına ona her maç 20 sayı attırır.
Vallaha haklısın ben sustum artık.Sabally de sorunmu var?Bu gün Zahui yide beğendim şahşen