Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117886 defa)

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #825 : 18 Aralık 2022, 10:09:36 »
Doğru haklisiniz.Sinirlendim gece gece öyle yapacağım.Cok kıl oluyorum böyle kendini bir halt sanan oyunculara.Yerlilerde nasıl.bag kopuyorsa kopardın bunla ve sözleşme şartlarına uymadığı için dava acın.Habire yeni şartlar sürüyormuş.
Sabally güzide bir oyuncumuz, sevimli sempatik, yönetim ikna etmeli, gönlünü yapmalı, yılbaşı tatilini de yaptıktan sonra aramıza katılır.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #826 : 18 Aralık 2022, 10:31:35 »
Sabally güzide bir oyuncumuz, sevimli sempatik, yönetim ikna etmeli, gönlünü yapmalı, yılbaşı tatilini de yaptıktan sonra aramıza katılır.
Bukowskiyi Cem Beyde bilir.Oturakli bir büyüğümüz diyelim 70 vardı kulüp içinden almış bilgiyi.Stewart 5 ocakta bu yan çiziyormuş.Yan çizeni bizde çizmeliyiz
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2022, 10:35:10 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #827 : 18 Aralık 2022, 12:52:57 »
Bukowskiyi Cem Beyde bilir.Oturakli bir büyüğümüz diyelim 70 vardı kulüp içinden almış bilgiyi.Stewart 5 ocakta bu yan çiziyormuş.Yan çizeni bizde çizmeliyiz

Stewart 5 ocak'ta mı geliyor. Öyleyse baya kötü olmuş. Çünkü Polkowice maçı 4 Ocak'ta. O maçta hem Stewart hemde Howard'ın sözleşmesi bittiği için olmayacaklar. Bi de şu Sabally işi kesinleşse iyi olur.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #828 : 19 Aralık 2022, 18:02:20 »
Doğru haklisiniz.Sinirlendim gece gece öyle yapacağım.Cok kıl oluyorum böyle kendini bir halt sanan oyunculara.Yerlilerde nasıl.bag kopuyorsa kopardın bunla ve sözleşme şartlarına uymadığı için dava acın.Habire yeni şartlar sürüyormuş.
Sezon başından beri aynı şeyi tekrarlayıp duruyorsun kız üç aydır Fener fotolarını beğeniyor belli ki sözleşme de ocak için yapılmış zaten, yaşlı başlı adamsın kızın yapmadığı bin tane şey sıraladın millete kötü göstermek için sövdürmek mi istiyorsun kendine anlamadım ki

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #829 : 19 Aralık 2022, 18:22:06 »
Saballye ile anlaşma olmadığını önce sizin kurduğunuz Yaşa Fenerbahçe Murat Kaya söyledi.YinecBukowski kanalında 70 kusur yaşındaki bir renkdaş.Arti yine tribünlerden tanıdığım eski voleybol oyuncularından eski biri.Uydurmuyorum.Bukowskide gelme ihtimali çok düşük dedi.O eski voleybolcü ekim Kasım.gibi sezon başinda.Konuşulanlari paylaşıyorum.Murat Kaya programda güzelbdedi Sabally elzem değil kısa alalım.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2022, 18:33:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #830 : 19 Aralık 2022, 19:04:01 »
Arkadaşlar satou sabally Ocak ayında gelecek koç marina maljkovic Galatasaray maçı sonrası verdiği röportajda satou ve Stewart takıma katılacak dedi boş boş konuşmayın Allah aşkına koç gelecek diyor bazıları yok diyor

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #831 : 19 Aralık 2022, 19:13:25 »
Arkadaşlar satou sabally Ocak ayında gelecek koç marina maljkovic Galatasaray maçı sonrası verdiği röportajda satou ve Stewart takıma katılacak dedi boş boş konuşmayın Allah aşkına koç gelecek diyor bazıları yok diyor
Daha önce var açıklaması.Ancak kulübe yakın kaynaklar bunlar yani kendi taraftar profillerimiz.Ben olan duyumları paylaştım.Ancak bu kadar zorluk çıkaran isimde başarılı olamaz.Bakalim.Sabqlly kardeşim değil kuzen değil.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #832 : 19 Aralık 2022, 21:09:50 »
Sabally gelmicek olsa şimdiye başka uzun gelirdi. Oyun kurucu alsalar bi de.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #833 : 19 Aralık 2022, 22:17:12 »
Bu arada kadınlar cumbaba 28 Aralık'taymış, oynamayacak sanmıştım ben.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #834 : 19 Aralık 2022, 22:46:34 »
Saballye ile anlaşma olmadığını önce sizin kurduğunuz Yaşa Fenerbahçe Murat Kaya söyledi.YinecBukowski kanalında 70 kusur yaşındaki bir renkdaş.Arti yine tribünlerden tanıdığım eski voleybol oyuncularından eski biri.Uydurmuyorum.Bukowskide gelme ihtimali çok düşük dedi.O eski voleybolcü ekim Kasım.gibi sezon başinda.Konuşulanlari paylaşıyorum.Murat Kaya programda güzelbdedi Sabally elzem değil kısa alalım.
Murat Kaya kim kulübün resmi yayın organı mı? İki tane duyumla kulübün resmi açıklamayla kaldığını söylediği oyuncuya yok gelmeyecek yok naz yapıyor diye saçma sapan laflar ediyorsun bir de üste çıkmaya çalışıyorsun, sadece Sabally için de yapmiyorsun aylardır şu forumda bin tane laf işitiyorsun hala günde 50 mesaj yazıyorsun yüzün de mi kızarmıyor anlamıyorum ki

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #835 : 19 Aralık 2022, 23:10:23 »
Pardon utanılacak ne yaptım.Bu haber tek ordan değil 4 5 ayrı yerde söylendi burda paylaştım.Burda kizilmasi gereken yönetimdir şube oyuncağa döndü.Valla kadın basket olan ilginç komedi işlere rağmen başarılı.Veremanyeka olayı Babkina olayi sözleşme koşullarına uymayan sporcular.Sabalynin ekim ayında gelmesi gerekiyormus bu bilgiyi kulübe yakın kaynaktan sohbet esnasında aldım.Gecen yine 70 kusur yaşındaki taraftarımız söyledi.Atmiyorum.sadece gelmezse a demeyelim.bilgi paylaşıyorum.Kadinlsrda öyle deli dolu  taraftarlar var ki sevgi olarak altyapılarına kadar giderler.Oyle bir kitlesi var bayan basketin onlardan biriydi işte söyleyen bilgide alabiliyorsun.Haberi paylaştım klavyede vardır ayıp tutan öyle biri asla değilim.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2022, 23:22:51 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #836 : 19 Aralık 2022, 23:34:20 »
Tom abi bu konuda haklı olabilir...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #837 : 19 Aralık 2022, 23:44:07 »
Sabally konusunda tıp artık.Ancak burda ne güzel.  programlarlacilgili link veriliyor.Bende revaçta olan oyuncumuzla duyduklarımı paylaştım.Süperstar Stewart ayın 5inde geliyor.Onda anlaşma öyle laf edilemez.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2022, 23:47:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #838 : 20 Aralık 2022, 09:36:44 »
Bu arada kadınlar cumbaba 28 Aralık'taymış, oynamayacak sanmıştım ben.

Stewart gelmeden araya sıkıştırmışlar :)
4 yabancıdan kim oynamayacak şimdi. Adamlarda belli Jones, Bonner ve Gray oynar. Bizde Howard giderse Alina, Kayla ve Meeseman oynar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #839 : 20 Aralık 2022, 09:46:24 »
Zaman zaman alt kupaya düşsede Fransanın dev takımı Bourges ile oynuyoruz.Zorlu maç yarın 1900.Eurolig lig sıralamasına bakmıyor Fiba bakıyor.Lig önemlidir ne olursa olsun.Tam.bir savunma takımı bizde yapıyoruz.Hücumlar sarsak olursa mağlup oluruz dikkat edilmeli.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2022, 09:56:36 Gönderen: Tom Hanks »