Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117881 defa)

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #915 : 05 Ocak 2023, 11:36:26 »
Bologna - Valencia maçının son 2 dakikasında neler olmuş. Son 1.2'ye 6 sayı önde giren Bologna son 10 saniyeye de 2 sayı önde girip önce basket faul yemiş, sonra da faulun reboundunu verip bir daha basket yemiş ve maçı kaybetmeyi başarmış.
Evet izledim.ilginc maçtı.Hediye etti ama Valencia iyi takımlardan.Ispanyol ekiplerine her zaman diken üstünde olacaksın.Zorlandık bizde asla pes etmiyorlar.Avrupa dünya basketbolundeki yerleri belli saygıdan biraz.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2023, 11:41:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #916 : 05 Ocak 2023, 11:41:11 »
Evet izledim.ilginc maçtı.Hediye etti ama Valencia iyi takımlardan.
Valencia takım falan değil. Polko'nun da ne kadar takım olduğunu gördük. Diğer grup tamamen bombok. Fener, Prag ve Mersin var. Başka da takım yok. Bunu sezon başından bu yana söylüyoruz. Rus takımlarından sonra kalite çok düştü. Sacma sapan takımlar yer almaya başladı organizasyonda. Mechelen, Szekszard, Oli, DVTK vs vs. Ne biçim takım bunlar.
Avenida ve Sopron da geçmiş gücünden uzak. Bu saydığım 3 takımdan birisi şampiyon olacak ki Mersin olursa şubeyi kapatıp kilidi de vuralım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #917 : 05 Ocak 2023, 11:45:45 »
Valencia takım falan değil. Polko'nun da ne kadar takım olduğunu gördük. Diğer grup tamamen bombok. Fener, Prag ve Mersin var. Başka da takım yok. Bunu sezon başından bu yana söylüyoruz. Rus takımlarından sonra kalite çok düştü. Sacma sapan takımlar yer almaya başladı organizasyonda. Mechelen, Szekszard, Oli, DVTK vs vs. Ne biçim takım bunlar.
Avenida ve Sopron da geçmiş gücünden uzak. Bu saydığım 3 takımdan birisi şampiyon olacak ki Mersin olursa şubeyi kapatıp kilidi de vuralım.
Ispanyol takımlarını hafifwvalan yanar.Takinnlara bakıp bunların ne işi var diyorsunuz.Wnba ve Avrupadan bir sürü değerli oyuncu oynuyor.Bence en zayıf organizasyon kadınlar Cev.3 takım var.Aurası var kadınlar voleybolun ordan öndeler.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2023, 11:52:02 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #918 : 05 Ocak 2023, 12:37:17 »
O milli bazda Fibada kabul görmüyor diye biliyorum.
Milli maçları da Fiba organize ediyor. Stokes kıta dışı değil.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #919 : 05 Ocak 2023, 12:43:31 »
Milli maçları da Fiba organize ediyor. Stokes kıta dışı değil.
Bilgilendirme ıçın teşekkür.Ben farklı sanıyordum.Kadro şişti bence transfer olmaz.Epoupa döner hasta belkide.O sponsorlar Stewart parası Mi çıkarmak için.Kadin geçen Murat Murathanoğlu söyledi en çok kazanan oyunculardan.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #920 : 05 Ocak 2023, 12:45:48 »
Bilgilendirme ıçın teşekkür.Ben farklı sanıyordum.Kadro şişti bence transfer olmaz.Epoupa döner hasta belkide.O sponsorlar Stewart parası Mi çıkarmak için.Kadin geçen Murat Murathanoğlu söyledi en çok kazanan oyunculardan.
Yeni mi öğreniyorsun bunu. 10 yildir boyle belki 20 yildir. Sen sadece izle maclari, gerisi için kendini yorma.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #921 : 05 Ocak 2023, 12:52:09 »
Yeni mi öğreniyorsun bunu. 10 yildir boyle belki 20 yildir. Sen sadece izle maclari, gerisi için kendini yorma.
Organizasyonlarda çok değişiklik oluyor ondan bazen oluyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #922 : 08 Ocak 2023, 10:33:12 »
Avrupa macerası biter bitmez ki 4lü final bir kez daha olacak.Mcbride ile medenice yollar ayrılıp Alina Stewart Meesmann Stokes şeklinde lig oynanmalı playoff ve olası final.Şube kapatılması ne demek. Galatasaray alt lige düştü kapandımı ruhumuza aykırı bu.Avrupa gelsin gelmesin.İnsallah olacak.Tedbir çekince bende de var.A şunu yapacak olan taraftara saygım olur takip etmiyorum yeter be bu ne hep kayıp kayıp.Ams kapanma kepenk indirme ağıza dahi alınmamalı.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2023, 10:35:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #923 : 08 Ocak 2023, 18:24:24 »
Avrupa macerası biter bitmez ki 4lü final bir kez daha olacak.Mcbride ile medenice yollar ayrılıp Alina Stewart Meesmann Stokes şeklinde lig oynanmalı playoff ve olası final.Şube kapatılması ne demek. Galatasaray alt lige düştü kapandımı ruhumuza aykırı bu.Avrupa gelsin gelmesin.İnsallah olacak.Tedbir çekince bende de var.A şunu yapacak olan taraftara saygım olur takip etmiyorum yeter be bu ne hep kayıp kayıp.Ams kapanma kepenk indirme ağıza dahi alınmamalı.

play off gibi peş peşe maç oynanan dönemde eldeki alternatif yabancı oyuncuyu medenice gönderelim demek nasıl bir düşünce ya :)
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #924 : 08 Ocak 2023, 18:30:03 »
Mcbride Alinaya göre daha arıza bir tip.Hiç yada az kaldı dışta.Ondan dedim.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #925 : 08 Ocak 2023, 18:33:19 »
Mcbride Alinaya göre daha arıza bir tip.Hiç yada az kaldı dışta.Ondan dedim.

Play off ilk maçında Allah korusun sakatlık oldu diyelim. O zaman giden Mcbride ve olası sakatlanan Alina yerine kimi ekleyeceğiz?
Eldeki yıldız oyuncuları play off zamanı gönderelim demek kesinlikle akıl işi değil
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2023, 18:33:39 Gönderen: hathat »
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #926 : 08 Ocak 2023, 18:44:06 »
O zaman yüksek sesle istifa Hidayet.Etrafta Fenerbahçeliyim diye dolaşma.Insanın içi cız ediyor.Kenardan bile yabancıyı yabanciyla değiştiremiyoruz.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2023, 18:45:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #927 : 10 Ocak 2023, 12:52:28 »
Uzatmada kaybettiğimiz Macar taķımı Szget böyle okunuşu oynuyoruz.İlk devre iki kaybettiğimiz ekipten biri.Fizikli takım.2 3 tane iyi oyuncuları var.Pivotları kısalar iyi.Tüm motivasyon şu gelmeyen kupa için.Mentör bulun hasreti bitirin.Sonra ufalma olur zaten.Lig daha sonra. Skorlardan bağımsız iyi takım kuruldu keyfini çıkaralım.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2023, 13:00:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #928 : 10 Ocak 2023, 13:22:45 »
Cok zor mac, dikkatli olmalıyız. Bastan sona konsantrasyon. Kaybedersek ilk 4 zora girer. Tehlikeli oyunculari var. Aman diyelim, ortada mac ama saha avantajimiz olmasi nedenle bir tik öndeyiz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #929 : 10 Ocak 2023, 15:38:26 »
Ufalmadan kastım 3 tane gelişme gösteren wnba draft oyuncusu.Ve yerliler.Canına okuyacağız piyasanın seneye.Wnbade bir namımız var.Güzel şey bu.Yerli piyasası.