Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117942 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #930 : 10 Ocak 2023, 17:43:27 »
Cok zor mac, dikkatli olmalıyız. Bastan sona konsantrasyon. Kaybedersek ilk 4 zora girer. Tehlikeli oyunculari var. Aman diyelim, ortada mac ama saha avantajimiz olmasi nedenle bir tik öndeyiz.
Evet bu maç zor .Benim anlıyamadığım Polkonun oyuncusumu eksikti.Bize 27 sayı atan bir oyuncu grubu yoktu sanki.Mesela bu takımın oyuncuları bizim maçta zor durduruyordu.attıkları giriyor.ama bizdeki reaksiyon her rakibe olmamış.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #931 : 10 Ocak 2023, 18:20:27 »
Evet bu maç zor .Benim anlıyamadığım Polkonun oyuncusumu eksikti.Bize 27 sayı atan bir oyuncu grubu yoktu sanki.Mesela bu takımın oyuncuları bizim maçta zor durduruyordu.attıkları giriyor.ama bizdeki reaksiyon her rakibe olmamış.
Kinaye yapıyor.İlhan Beye göre kadınlar Eurolig ligimizden az hallice. :) :D
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2023, 18:21:07 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #932 : 10 Ocak 2023, 22:07:41 »
Kinaye yapıyor.İlhan Beye göre kadınlar Eurolig ligimizden az hallice. :) :D
Evet kinaye yapmış olabilir çünkü 2 mesaj öncesinde küçümsemiş.Tabi benim kişisel olarak bakışım, çok anladığımdan değil.İloturo benden kat kat daha iyisini bilir ,Ben yinede gruptaki en tehlikeli takımlardan diyorum.Polkowice den aklımda kimse kalmadı. Szekszard - Polkowice 56-89 ,Bourges e 83-62 , Valencia ya 74-59 , USK ya 82-71 yenildiler .sondan 3. olmasına rağmen.Ha çok eksiğimiz vardı şimdi daha iyi durumdayız ama hala bir oyun kurucumuz ve Hocamız yok.Bizim avantajımız seyircide diyemem.Futbol ve Beko olarak seyirci doluyor diğer branşlar içler acısı.Bir Mersin bile tıkabasa doldurabiliyor.Tom sen eleştiriyorsun neden büyük salon değil diye biz daha bu salonu bile dolduramadık.GS maçları dahil.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #933 : 11 Ocak 2023, 08:15:10 »
Evet kinaye yapmış olabilir çünkü 2 mesaj öncesinde küçümsemiş.Tabi benim kişisel olarak bakışım, çok anladığımdan değil.İloturo benden kat kat daha iyisini bilir ,Ben yinede gruptaki en tehlikeli takımlardan diyorum.Polkowice den aklımda kimse kalmadı. Szekszard - Polkowice 56-89 ,Bourges e 83-62 , Valencia ya 74-59 , USK ya 82-71 yenildiler .sondan 3. olmasına rağmen.Ha çok eksiğimiz vardı şimdi daha iyi durumdayız ama hala bir oyun kurucumuz ve Hocamız yok.Bizim avantajımız seyircide diyemem.Futbol ve Beko olarak seyirci doluyor diğer branşlar içler acısı.Bir Mersin bile tıkabasa doldurabiliyor.Tom sen eleştiriyorsun neden büyük salon değil diye biz daha bu salonu bile dolduramadık.GS maçları dahil.
Neden dolmuyor nedenleri çok.4 final sonrası gelmeyen şampiyonluk.Gecen yıl kaybedilen kalp kırıcı final.Galatasarayda var.Hadi o ezeli rakip.Doğruya doğru çok iyi 5 ve Şebnem iyi koç vardı burda millet çökmekte haklı.Insanlara tepeden bakan yönetici profilleri.Pekala dolar.Kolejden öğrenciler alt-yapı aileleri taraftarla birlikte alt dolsun kafi.Bu kadro ana salonu hakediyor esasında hep orda oynanmalı.Ora antreman salonu.Ve parkeler dökülüyor.Ana salonda daha iyi.Tamire ihtiyaç var her an sakatlık çıkabilir.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2023, 08:21:36 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #934 : 11 Ocak 2023, 08:18:13 »
Kadın basket takımı ana salonda oynamalı.Antreman salonunda macmı olur..Madem orda oynayacaktık Caferağadan niye çıkıldı.Buda etken mis gibi merkezdeydi salon müdavimler vardı.Bilet fiyatları çok o salona.Bir Turhan baba dedecigim 90 küsür yaşında hala torunuyla geliyor.Helal olsun .Burda da var müdavim ama Caferagada çoktu .
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2023, 08:29:11 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #935 : 11 Ocak 2023, 12:00:58 »
Maç analizleri çok güzel orgun.Eksik cezalı yok.Stokes var.Bakalım Epoupa olacak mi.Varsa Vandersloot olayı asparagas.1800 gibi belli olacak.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2023, 13:39:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #936 : 11 Ocak 2023, 19:21:46 »
Hırslı oyun güzel ama fark 3 .Walkece iyi oyuncu rakipte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #937 : 11 Ocak 2023, 19:45:12 »
Inanılmaz 3lük attılar.Epupa kenarda Fenerbahçe eşofmanıyla.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #938 : 11 Ocak 2023, 19:47:13 »
Ben böyle şut atan bir takim hiç görmedim hayatımda. Kim olursa olsun boş kaldı mi %90 sayı. Kaç tane üçlük yedik bilmiyorum. 8-10 tane yemisizdir ilk yarıda.

Mcbride'in kabul günü yine belli. Ruh gibi dolaşıyor sahada. Stewart ve meeseman sıra dışı oynamasa ilk yarı yenik kapardik.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #939 : 11 Ocak 2023, 19:54:36 »
Hırslı oyun güzel ama fark 3 .Walkece iyi oyuncu rakipte.
Vallaha dediğim gibi küçümsenecek bir rakip değil. Polkowice dahil 5 takım nasıl yenmiş bunları anlamadım. Aranın açılmasınada izin vermiyorlar. İkinci yarı inşallah daha dikkatli oynarız

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #940 : 11 Ocak 2023, 20:23:11 »
Alinaceski hırsına kavuştu.Bu güzel.Oynatıyor.Çok güzel asistleri var.Hiç kopmuyorlar. Ilk yarı hakkıyla yenmişlerdi.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2023, 20:28:23 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #941 : 11 Ocak 2023, 20:42:14 »
Canlı oynadık.Ancak pivotsuz oyun olmaz.Hadi kisalarvidare ediyor.

Çevrimdışı hathat

• Üye
« Yanıtla #942 : 11 Ocak 2023, 20:55:32 »
Meeseman ve Stewart takıma seviye atlattı.
rotasyon bozması da olmayınca oyunu sıkmadan kazanmasını bildik
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #943 : 11 Ocak 2023, 21:07:33 »
3 4 kişiyle şampiyon olamayız.Sabally 0 idi bugün.Mutlak 7 8 oyuncu olmalı.Gün gelir 2 süperstar kitlenir.Test maçı Prag olacak.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #944 : 11 Ocak 2023, 22:14:03 »
Stewart ve meeseman cok ust duzey oyuncular gerçekten. Bugun sadece iagupova eslik etti onlara. Mcbride ve sabally yok gibiydi oyunda. Buna rağmen rakip bir ara anormal bir dis atış yuzdesiyle oynamasına rağmen 20 fark oldu. Su takima gerçekten vandersloot sart oğlu sart. Organizasyon iagupovaya kalıyor takimda. Sonra da uzunlarin bireysel performansına. Yerliler iyi niyetli olmasına rağmen su kadroya cok yetersiz kalıyorlar.

Stewart 30 sayi, 17 rb
Meeseman 25 sayi, 8 rb (12/13 fg)
Iagupova, 19 sayi, 7 rb, 6 as, 5 tç

Muthis performanslar bunlar.