Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117886 defa)

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #960 : 25 Ocak 2023, 20:38:21 »
Alperiyi bastonla görünce kötü oldum

Çevrimdışı Can Demiral

• Üye
  • Yer: Kırklareli
« Yanıtla #961 : 25 Ocak 2023, 20:53:03 »
Laksa müthiş skorer cidden

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #962 : 25 Ocak 2023, 20:59:38 »
Stewart ve Kayla dışardan felaket kötü atmasına rağmen fark oldu. Son çeyrek top kapma ve turnike şovuna döndü maç. Meeseman inanılmaz sade oynayan müthiş verimli ve çok da sempatik bir oyuncu. Ömürlük sözleşme yapmak lazım onla. Laksa'yi ben zaten biliyordum. Müthiş saf bir şutör.  İşte yedekten böyle oyuncuların girmesi lazım bize.
Temiz bir galibiyet oldu. Tebrikler.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2023, 21:00:01 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #963 : 25 Ocak 2023, 21:12:34 »
Basket sadece 3lük değildir Tabi oran düşük kaldı.Amaistahli oyun mutlu etti bu devam ederse ki edecek görýnuyor kupa gelir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #964 : 25 Ocak 2023, 21:28:23 »
Stewart ve Kayla dışardan felaket kötü atmasına rağmen fark oldu. Son çeyrek top kapma ve turnike şovuna döndü maç. Meeseman inanılmaz sade oynayan müthiş verimli ve çok da sempatik bir oyuncu. Ömürlük sözleşme yapmak lazım onla. Laksa'yi ben zaten biliyordum. Müthiş saf bir şutör.  İşte yedekten böyle oyuncuların girmesi lazım bize.
Temiz bir galibiyet oldu. Tebrikler.
Bizde Meesseman çok iyiydi. O bizi ayakta tuttu sonrada diğerleri. Oyun kurucu eksiğimiz  çıktı yanlız. Euroleague maçlarında Manolya ne alaka? İdil daha iyiydi.
Kitija Laksa bit sra sakatmış galiba. Palkowice'yi yenmeleri iyi olduklarını gösteriyor ama 3 galibiyet öyle demiyor. Vallaha sırpların yerinde bu maçta olsaydı müthiş olurdu yanlız bize gelen tutuluyor şanşı varsada eriyor şansı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #965 : 25 Ocak 2023, 21:36:00 »
Bizde Meesseman çok iyiydi. O bizi ayakta tuttu sonrada diğerleri. Oyun kurucu eksiğimiz  çıktı yanlız. Euroleague maçlarında Manolya ne alaka? İdil daha iyiydi.
Kitija Laksa bit sra sakatmış galiba. Palkowice'yi yenmeleri iyi olduklarını gösteriyor ama 3 galibiyet öyle demiyor. Vallaha sırpların yerinde bu maçta olsaydı müthiş olurdu yanlız bize gelen tutuluyor şanşı varsada eriyor şansı.
Böyle şutörler şart takıma. Eskiden biba, zagota gibi isimler vardı. Zanda, laksa, stamati ilk aklıma gelenler. Sırplar çok boş oyuncular. Tamamen kontenjan dolduruyorlar ama en azından epoupa gibi sokak topçusu değiller, basketbolcular. O nedenle batmıyorlar çok. Stokes haftaya dönecek denmiş galiba. Ben duymadım ama derinlik açısından takıma dahil olması çok önemli.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #966 : 25 Ocak 2023, 22:05:12 »
Polko'nun balonu patladı

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #967 : 25 Ocak 2023, 22:29:52 »
Zagota o Matoviçli Taurasili Pennyli kadrodaydı sanırım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #968 : 25 Ocak 2023, 23:15:46 »
Haftaya test maçı.Hayatin kendisi test.Bu maçta şu an takımda olmayan Howard kurtarmıştı yine Epopupanın en iyi maçıydı.Bakalim ne olacak.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #969 : 26 Ocak 2023, 00:01:48 »
Kritik maçta Bourges Valenciayı  geçti.Umutlarını sürdürdü.Bourges çok köklü ekip kalır kalmaz son ana kadar savaşıyorlar.Valencia yeni sayılsada İspanyol denince dururum.Güzel sezon oluyor.Turnuva bugün bitse rakip Çukurova.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 00:02:50 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #970 : 26 Ocak 2023, 11:59:03 »
Tek rakibimiz Prag. Onu da Vandersloot hamlesiyle rahat geçebileceğimizi düşünüyorum.

Vandersloot gelince ligde nasıl oynarız acaba? Vandersloot, Stewart, Meesseman? Vandersloot, Alina, Meesseman? Yerli uzun gelirse belki Meesseman yerine McBride girer. Şu kuralın saçmalığına bak. Dünya yıldızları oynayamıyor, sokarım böyle lige de kupaya da.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 12:02:13 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #971 : 26 Ocak 2023, 12:33:37 »
Aylardır bunu diyorum ay ağzına sağlık .Lüks arabalar var 3 tanesini oynuyor.Lig ortada diyoruz şimşekleri çekiyorum.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 14:21:24 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #972 : 26 Ocak 2023, 14:03:51 »
Aylardır bunu diyorum ay ağzına sağlık formamıformamımızı ŞoyunŞililicumuz.Lüjs arabalar var3 tanesini oynuyor.Lig ortada diyoruz şimşekleri çekiyorum.

Kesin bilerek, isteyerek, insanlarla alay etmek için yazıyorsunuz. Hayır yani birçok kişi mesajlarınızı okumuyor veya okuduğunda da böyle absürt, tuhaf ve anlamsız yorumlarınıza sessiz kalıyor. Ama sessiz kalındığında da siz eğlenemiyorsunuz ve o tuhaf duygunuzu tatmin edemiyorsunuz. En azından ben cevap vermiş olayım da eğlenmenize engel olmayım.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #973 : 26 Ocak 2023, 14:19:47 »
Burda ne diyorum yabancı sınırlamasının bizi fena vurduğunu yerli rotasyonunda zayıf olduğu düşünülünce liginde midede olduğunu söylüyorum.Ne dedim ben .Zayıf olan görünen yerli kadrosunu pembe tablo çizip iyimi diyeyim değil.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #974 : 26 Ocak 2023, 14:27:02 »
Burda ne diyorum yabancı sınırlamasının bizi fena vurduğunu yerli rotasyonunda zayıf olduğu düşünülünce liginde midede olduğunu söylüyorum.Ne dedim ben .Zayıf olan görünen yerli kadrosunu pembe tablo çizip iyimi diyeyim değil.
İyi de bunu minimum 59 kez söyledin, anladık yerlide zayıfız , 3 yabancı kuralını bizi engellemek için çıkardılar, Merve kötü oyuncu, lig ortada, finale kalamayabiliriz, Eurocup'a gideriz, ezberledik bunları