Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117846 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #975 : 26 Ocak 2023, 14:33:58 »
Sayın ilginç rumuzlu renkdaş yazınca ister istemez bu kadar hataya isyan edesi geliyor insanın.Baska branşı daha mahvetmiş kendisi kurmayları.Bura yine iyi.Fenerbahçenin iyiliği için yazıyoruz çiziyoruz.Erkek basket ligi genelde yayiĺa yayıla izliyoruz çünkü yerli rotasyon gayet iyi
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 14:35:12 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #976 : 26 Ocak 2023, 15:16:51 »
Burda ne diyorum yabancı sınırlamasının bizi fena vurduğunu yerli rotasyonunda zayıf olduğu düşünülünce liginde midede olduğunu söylüyorum.Ne dedim ben .Zayıf olan görünen yerli kadrosunu pembe tablo çizip iyimi diyeyim değil.

O demek istediğinizi "formamıformamımızı ŞoyunŞililicumuz... bu cümlelerle mi anlatıyorsunuz? Hadi diyelim yanlış yazdınız (ki hiç sanmıyorum) orada bir düzenle seçeneği var en azından düzeltebilirsiniz. Ama sizin böyle bir düşünceniz yok ve bunu bilerek yapıyor ve umursamıyorsunuz.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #977 : 26 Ocak 2023, 15:35:02 »
Düzelttim sonra.Gözümde ameliyatlı benim.Laptop girsem oradan yazacağım.Geri gelip düzeltiyorum.Bunda haklısınız.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #978 : 27 Ocak 2023, 09:51:00 »
Olimpiakos ve Virtus'dan erkeklerin intikamını feci aldık. Keşke Asvel de eurolaguede olsaydı da onları da çarpsaydık.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #979 : 30 Ocak 2023, 20:08:05 »
Yarin prag deplasmanindayiz.  Simdiye kadar oynayacagimiz en zor rakip. Hem sampiyonluktaki iki rakipten birisi olması hem de liderlik maci olmasi açısından önemli bir mac. Uzunlarda cok etkililer. Stokes da olmayınca alternatifimiz azalıyor. Stewart ve meeseman rakip kim olursa olsun standartlarını bozmuyorlar. Kayla ve iagupovanin performansi ise farki yaratacak olan en önemli kriterler olacak.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2023, 20:09:03 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #980 : 31 Ocak 2023, 01:56:52 »
Yarin prag deplasmanindayiz.  Simdiye kadar oynayacagimiz en zor rakip. Hem sampiyonluktaki iki rakipten birisi olması hem de liderlik maci olmasi açısından önemli bir mac. Uzunlarda cok etkililer. Stokes da olmayınca alternatifimiz azalıyor. Stewart ve meeseman rakip kim olursa olsun standartlarını bozmuyorlar. Kayla ve iagupovanin performansi ise farki yaratacak olan en önemli kriterler olacak.
Sence Vandersloot  bu maçta oynayabilirmi?Hiç  bukadar sevindiğimi hatırlamıyorum.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #981 : 31 Ocak 2023, 08:19:33 »
Sence Vandersloot  bu maçta oynayabilirmi?Hiç  bukadar sevindiğimi hatırlamıyorum.
Yok, 15 Şubat'ta dahil olacakmış.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #982 : 31 Ocak 2023, 21:21:28 »
Başlıycam bunun Minasına, Racasına he

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #983 : 31 Ocak 2023, 21:43:23 »
Bu da ayrı bir baş belası. Raca, ismailoglu ve Olcay aynı anda oynuyor. Takim sayi bile atamiyor. Stewart, meeseman ve sabaly aynı anda kenarda. 2 dakikada fark yedik. Yemin ediyorum kadın falan demeyeceğim ağzıma geleni söyleyeceğim şimdi. Vandersloot gelse ne olacak kenara alır merveyi oynatır bu baş belası casus.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #984 : 31 Ocak 2023, 21:47:12 »
Başlıycam bunun Minasına, Racasına he
bende başlıcam Elife diyorum. 2 top kaybı 33 den 33 den 38 - 33 geldi birini eliyle verdi. Karşındaki takım seyircisinide arkasına almış, Elif, Olcay, Raca oynuyor. Ligimizle karıştırdı hoca Bizim takım çok dağınık ve 3lük bir Lagupova nın var galiba. İkinci yarı inşallah  düzeliriz.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2023, 21:53:48 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #985 : 31 Ocak 2023, 21:49:46 »
bende başlıcam Elife diyorum. 2 top kaybı 33 den 33 den 38 - 33 geldi birini eliyle verdi. Karşındaki takım seyircisinide arkasına almış, Elig, Olcay, Racala oynuyor. Ligimizle karıştırdı hoca Bizim takım çok dağınık ve 3lük nir Lagupova nın var galiba. İkinci yarı inşallah  düzeliriz.
Mcbride yine aynı bokun laciverti. Kritik bir maçta yine rezil bir şut ritmi. Koç çok ciddi söylüyorum bu takımın el freni. Başımızda olmasa takım daha iyi oynar. Mersinle falan eşleşir kupayı veririz bu kadın varken biz. Şöyle bir maçta merve, ismailoğlu, raca falan oynuyor. Kafayı sıyırıcam az kaldı bu fenerbahçedeki allahın belası antrenörler yüzünden.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #986 : 31 Ocak 2023, 21:53:45 »
Şu soktuğumun rotasyonunu en kritik maçtada yapmasan rahat edemezsin di mi,gece rüyalarına falan girer,ulan elinde wnbain en çok süre alan oyuncuları var zaten,ver tüm maçın süresini bunlara,ne inat çıktın ya

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #987 : 31 Ocak 2023, 21:54:41 »
Stewart 9 dakika, meeseman 13 dakika oynamış ilk yarıda. Allah belanı versin senin rotasyonunun. Diyorum ya vandersloot gelse ne olacak. Oynatmaz ki bu ışıl bozmasi.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #988 : 31 Ocak 2023, 22:07:57 »
Stewart ne zaman kör Meliha gibi üçlük atmayı bırakacak

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #989 : 31 Ocak 2023, 22:42:32 »
Off ki of aldık maçı.
Nezaman oyun kurucusuz oynadık öne geçtik. Olcay girdi tekrar geriye düştük. Tekrar Olcay ı kenara aldık maç bize geldi.
Klasik oyun kurucu dönemi geçmiş artık
Maçın özeti bu