Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117990 defa)

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #1020 : 23 Şubat 2023, 07:59:19 »
Genelde bir konuya değinmişin güzel bir yorum. Tekrara gerek yok.
Vandersloot'un yaptığı faulü 3-4 kez seyrettim göremedim. Sence hakem neden faul verdi?
Vandesloot belli bir süredir oynamaması, bu takımla ilk kez oynaması dez avantajlarıydı aksamadı ama daha iyi olacak.
Valencia boş takım değil arka arkaya 4 veya 5 krz deplasmanda kazanmış. Özellikle hocalarında biz Fenerbahçe'yi yeneriz azmini göremedim. Belkide ben yanıldım.
Biz fenerbahceyi yeneriz düşüncesi Mersin hariç kimse de yoktur emin ol. Çıkıp fark yiyip gittiler. Dünkü galibiyet sonrası Mersin büyük ihtimal lider bitirecek grubu. Bu da finale kadar karşımıza çıkamazlar demek. Final yolları bourges ve Prag seklinde gozukuyor. Prag bunlara koyabilir. Adamlar 9-4 dereceye 30 kusur averaja sahip. Düşün ne kadar zar zor galibiyetler aldıklarını ama olası final tek maç iki Türk takımı vs diye düşününce ben yalan yok cekinirim. Yoksa Mersin de minimum 20 farklik bir takım benim gözümde. Dün uzatmada yendikleri gironayi biz 30a yatirirdik.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1021 : 23 Şubat 2023, 13:50:41 »
Stewart ve saballynin takima katılmasıyla birlikte oynadığımız 6 macta rakiplere ortalama 27,5 sayi fark attık.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1022 : 23 Şubat 2023, 15:09:51 »
Ben finalde pragı istemiyorum aga.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1023 : 23 Şubat 2023, 21:44:05 »
Mersinin grubu lider bitirmesi garantilendi. Epoupalı Sopron sahasında Landes'e yenildi. Çok büyük bir ihtimalle Sopron rakibimiz olacak ilk turda. Son maçlarda süprizler olmazsa. İntikamımız korkunç olacak. Mersin de Bourges ile eşleşecek ilk tur. Sonrası Fenerbahçe - Familia, Mersin - Prag gibi sanki ama bu sadece görünen durum. A grubu son derece salak saçma boktan takım dolu olduğu için her şeye gebe.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1024 : 01 Mart 2023, 22:49:43 »
Kötü başladığımız maçta hatta 1112 sayı geri düştüğümüz maçta ilk devreyi 43 46 önde bitirdik..Alina yok.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2023, 22:56:49 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1025 : 01 Mart 2023, 23:53:21 »
İlk çeyrekte kötü savunma yaptık.3üncü çeyrek isevcok iyi savunmayla oyunu kontrol altına alıp normal sezonu 12 2 bitirdik.ilk maç sonrası tüm.maclari aldık.Tabi er meydanı playoff ve 4lü final sarsak girmemeliyiz net başlamalıyız oyunlara maçlara.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1026 : 02 Mart 2023, 00:24:00 »
Ablam yine şalvarı ile gelmiş, bu arada Astier ne güzel bir şeysin ya :P
« Son Düzenleme: 02 Mart 2023, 00:24:15 Gönderen: agha »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1027 : 02 Mart 2023, 00:56:06 »
Merve, Olcay, Raca, alperi, stokes

Bu besinden en az ikisinin sahada olduğu süre kabus gibi. 3 yada 4'u aynı anda oynayınca ise tam bir felaket. Zira rakibin 14 sayıdan 3 sayıya çektiği dönemde bunların 4 tanesi aynı anda oynuyordu.

En verimli besimiz bunlardan hiçbirisinin sahada olmadığı zamandı. Bu durum tesadüf değil elbette. As ve yedekler arasında korkunç bir fark var. Aslar o kadar kuvvetli ki 5 dakikada oyunu ceviriyorlar.

Öte yandan tahminlerim doğru çıktı. Şimdi intikam zamanı.

Mersinin grubu lider bitirmesi garantilendi. Epoupalı Sopron sahasında Landes'e yenildi. Çok büyük bir ihtimalle Sopron rakibimiz olacak ilk turda. Son maçlarda süprizler olmazsa. İntikamımız korkunç olacak. Mersin de Bourges ile eşleşecek ilk tur. Sonrası Fenerbahçe - Familia, Mersin - Prag gibi sanki ama bu sadece görünen durum. A grubu son derece salak saçma boktan takım dolu olduğu için her şeye gebe.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1028 : 02 Mart 2023, 01:54:16 »
Alına yoktu 1 kişi eksik oynadık Diğer oyuncuların durumunuda görmek istedi.Alperi zamanla toparlar.Haz etmediğim Merve son dönemler bir tık daha iyi.Verilen süreleri daha iyi kullanıyor önemli bu.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1029 : 02 Mart 2023, 09:22:30 »
Takımın en büyük sıkıntısı, sene başından beri pota altını savunamamak. Bunun iki nedeni var, ikisi de başımızdaki MALkovic kaynaklı. Birincisi, pivotsuz takım yapma merakı yüzünden McCowan'ı aldırmayıp sakat ve leş Stokes ile devam etmesi. Kadın oynayamıyor hala doğru düzgün. Pivot da yok. Ribaund alacak oyuncu yok. İkincisi de önde yaptırdığı salak saçma baskı, ki bunu da beceremiyor.

Starlarımız takıma dahil olunca pek çok sorunu kendiliğinden çözdüler, hoca da önde baskı fetişini biraz olsun bıraktı. Ama kaçan balık büyük oldu maalesef, başımıza bir kaza bela gelirse, B. Jones'ın aldığı 12 hücum ribaundu sonrasında filan gelecek finalde maalesef.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2023, 09:22:56 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1030 : 02 Mart 2023, 17:35:31 »
Dünkü oyun beni rahatsız etti. Alinanın eksikliğinimi hissettik. Bu güne kadar Kupaya kadar garanti gibi hiç davranmadım bu kadroya rağmen ben yinede temkinli yaklaşacam.
Maldona'da ben Prag'ı istemem demiş. İloturo'da Mersin'i istememiş.
İşin gerçeği Prag son ana kadar maçı bırakmaz. Mersin  'de gününde bir Fener için kolay, ama yinede ikiside beni tedirgin etmiyor desem yalan.
Mersin bırak Prag' ı, Bourges'ide zor geçer.
Kısacası artık kim gelirde gelsin yeterki elimiz ayağımız dolaşmasın. Hoca ayağına gelen fırsatı kaçırmasın .
Ayrı bir parantezde, Bourges seyircisine, 75.000 lik nüfusu olan bir takım. 5000 nin üstündeki seyirciler hiç susmadı.
Bize gelirse, isterdimki ilk maç deplasman olsun. Ama olmadı.
Final Four hala belli olmamış?
Türkiye de olma sanşı yok değilmi?
« Son Düzenleme: 03 Mart 2023, 07:43:35 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1031 : 10 Mart 2023, 00:12:40 »
Bonner Mersinden ayrıldı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1032 : 10 Mart 2023, 01:52:37 »
Dubjevic'i almışlar yerine. Transfer sezonu bitmedi mi ki hala oyuncu alabiliyor bunlar. Isterikleri oyuncuyu istedikleri takımdan anında alıyorlar. Biz tilbe, sevgi kimi istesek alamadık.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1033 : 10 Mart 2023, 02:07:17 »
Mersinde oturdum yaşadım çalışma dönemi Şişecam belli dönem.Ülkemizin şu an güzel kentlerinden.Artı rakibin bütçe sorunu yok.Ilginc bu sirkülasyon güç kaybettiler gibi ama dikkatli olmalıyız.
« Son Düzenleme: 10 Mart 2023, 02:09:49 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1034 : 10 Mart 2023, 08:36:42 »
Ne dikkatli olacaz ya, elenip gidecekler.