Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117848 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe Euroleague Şampiyonu!!!
« Yanıtla #1575 : 17 Nisan 2023, 01:23:16 »
McBride'dan iyi kıta dışı 10 tane vardır, birini tutar getiririz. Alina ise kafaya koyduğunda en iyi Avrupalı ama iki yıldır bok gibi oynuyor, çekemeyeceğim onu daha fazla ben artık.
Saysana 10 tane

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1576 : 17 Nisan 2023, 01:27:26 »
Bende anlamadım ki,yani iagupova için demiyor bence onu,direk mcbride için söylüyordur,tabi mcbride da kusursuz topçu değil şimdi ama kim olabilir ki bu kadar aralarında fark olacak kadar yetenekli olan
Iagupova için aklima iki isim geliyor, ikisi de asvelde. Mcbride için ise gorece. Cok kızdık, hakli olarak kızdık ama üzerindeki stresi atınca 1-2 dk içinde 15 sayi atti. Clark olmazsa ben istemem. Bugünden sonra istemem. Ionescu gelmez. Onu gecelim.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1577 : 17 Nisan 2023, 01:29:54 »
Saysana 10 tane

McBride yerine Avrupalı kısa getirip başka bir pozisyona kıta dışı da alabilirler. O anlamda 10 tane iyi kıta dışı var dedim alabileceğin, onun mevkisinde oynayan anlamında demedim. McBride'ın şu performansına kanmak çok yanlış olur. Maç belli bir noktada koptuktan sonra oynadı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1578 : 17 Nisan 2023, 01:31:16 »
Obra maljkovice mesaj atarak 30 yildir böylesi bir hucum ve savunma performansi görmedim demis.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1579 : 17 Nisan 2023, 01:35:18 »
Ancak Mersin takımında olan dalgalanmalar işimize geldi ki bence kötü takım değiller yarıdaki perfonmans hala aklımda.Bonner ve Jones ayrılıkları vurmuş.Olsa ne olurdu bilinmez tabi.Oda onların beceriksizliği tarih şampiyonu yazar.Neden beceriksizlik güzel şehirlerden deniz kenti sanki bahamalar müthiş yerde.Bu arada şu Grinerin adını anmayalım.Müptezel kaçakçı.Zaten bitti kariyeri.Sinem seneye düşünülmeli müthiş yürekli kız hatta Gökşenide almalıyız.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2023, 01:41:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1580 : 17 Nisan 2023, 01:38:30 »
McBride yerine Avrupalı kısa getirip başka bir pozisyona kıta dışı da alabilirler. O anlamda 10 tane iyi kıta dışı var dedim alabileceğin, onun mevkisinde oynayan anlamında demedim. McBride'ın şu performansına kanmak çok yanlış olur. Maç belli bir noktada koptuktan sonra oynadı.
Plum var bir de onu unutmuşum ama o da ağır bir sakatlık geçirdi. Loyd belki ama avrupaya gelmiyor. Diggins var ama o hiç avrupaya gelmedi, kaldi ki vandersloot varken olmaz. Ogunbowale falan zaten gereksiz olur. Ben bunu daha önce de dedim. Eskisi gibi dominant amerikali kisalar yok.
Asvelde gabi ve johannes var. Alabiliyorsan paket halinde ok..

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1581 : 17 Nisan 2023, 01:41:47 »
muthis bi dominasyon muthis bir sampiyonluk.kupalar karakterli ve yetenekli oyuncularla kazanilir.yapilan takviyeler ile allstar takimina donduk bu sene kupanin tek favorisi bizdik.
stewart a ayri bir parantez acmak lazim heralde gelmis gecmis en iyi kadin basketbolcu olabilir.takimi korumamiz bence yeterli bu dominasyonu surdurmek icin.
sadece vanderslot un yanina onun kotu gununde organizasyonu yapabilecek ve gerektiginde skor opsiyonunu on plana cikartabilcek bir guard lazim hemde mcbride in kotu gununde onun yerine skor opsiyonu da olabilcek biri. teja oblak bence cuk oturur bu role avrupali olarak amerikali olarakta mabrey olabilir mcbride yerine hem cok guclu hem cok hirsli ve yetenekli bir oyuncu.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1582 : 17 Nisan 2023, 01:41:56 »
Iagupova için aklima iki isim geliyor, ikisi de asvelde. Mcbride için ise gorece. Cok kızdık, hakli olarak kızdık ama üzerindeki stresi atınca 1-2 dk içinde 15 sayi atti. Clark olmazsa ben istemem. Bugünden sonra istemem. Ionescu gelmez. Onu gecelim.
Yalnız iagupovayı direk 3ten saymak lazım bence,o mantıkla düşünürsek sadece 1 aday kalıyor hatta gabby ile,bu arada bence alinanın geçmişte yaptığı işlerden dolayı yerine daha iyisi hayatta gelemez diye düşünüyoruz ama şu takıma gabby belki alinadan bile daha ''cuk'' oturabilir ya,bana çok işinde gücünde ama bir o kadarda verimli topçu gibi geliyor nedense,yani alinanın bazen kötü günleri hiç çekilmez oluyor ama gabbynin o tip çok batırdıkça daha zorladığı bir maçını yakın zamanda pek hatırlamıyorum ben aslında

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1583 : 17 Nisan 2023, 01:45:20 »
Stewart'tan Taurasi'ye :)

@EuroLeagueWomen

"If you want your record back, I guess you'll have to come back to EuroLeague."

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1584 : 17 Nisan 2023, 01:57:10 »
Maç sonu basın toplantısını dinledim. Koça duyguları soruldu. Obradovic aramış tebrik için. Nasıl bir duygu olduğunu siz düşünün artık minvalinde konuştu. Bu arada Galatasaray ve Fenerbahçe ile Avrupa'da kupa kaldıran ilk koç. Babasını kızı, genler sağlam. Geçtim Yugoslav basketbolunu, Fransız ve Yunan basketboluna kulüpler seviyesinde zirveyi gösteren isimdi.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1585 : 17 Nisan 2023, 02:55:50 »
de colo, datome ve vesely de tebrik mesajı yayınlamış. ben asıl lebron’dan bi şeyler bekliyorum ya, geçen yıl yarı finalden sonra mc bride’ın üçlükleri paylaşmıştı bi ara yapsın yine bi krallık.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1586 : 17 Nisan 2023, 04:03:06 »
New record!!! The Euroleague Women's final match with the most points difference. 39 points!!!

50 sayi bile olabilirdi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1587 : 17 Nisan 2023, 07:17:05 »
Stewart için başlık açtım.Umarim silmezsiniz.Bu kategoride yok oyuncu başlığı.Hem.bu takımın hem 2017 şampiyon ekibin heykeli dikilmeli.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1588 : 17 Nisan 2023, 08:01:53 »
Kadın basketbolu 2000-2010 arası haberlerde tesadüf ederse görürdüm. Caferağa'da bir GS maçına gittiğimi de hatırlıyorum. Sanki 2007 idi. Başka gittiysem de aklımda kalmamış.
Sonra fbtv'de "Dünyanın en iyi kadın basketbolcusu Taurasi Fenerbahçe'de" haberleriyle ilgim ve takibim arttı. O seneden sonra çok sıkı takip ettim.
Doping kumpasını, arkasından dopingçi diye ağızlarından salyalar akıtan aşağılık camianın Taurasi'yi transfer etme omurgasızlığını gördük. Ama onların ağzının payını kendi salonlarında 2012 final8'inde ezerek verdik. Onun acısını unutamazlar. Salondaydım. Zırlaya zırlaya polis tarafında kovalandılar salonlarından .
O maçın bir gün sonrası salonu bomboş bıraktığımız ve Penny Taylor GS maçında sakatlandığı için maçı kaybettik. Belki o yıl gs'nin  ev sahipliği yaptığı yıl kupayı orada kaldırabilirdik. Olmadı.
Sonraki yıllarda çok kere son 4, çok kere final kaybettik. Geçen yıl artık dayanacak gücüm kalmadı ve bunlardan bir b.k olmaz deyip ilgimi iyice azalttım. Ama ne kadar azaltırsan azalt bir kulak yine burada. Takip tamamen kesilmiyor.
Bu arada önceki hiç bir final maçını izlemedim. İzlemiyorum kaybediyoruz, bu sene izleyeceğim dedim kendi kendime. Cuma günü izledim ama malum maçın içinde olanlar, akla zarar komik ötesi kaçan turnikeler, bu sene yine olmayacak dedirtti. Ama sonra benim genelde hiç hissetmediğim bir duygu geldi. Çok iyi oyuncularımız var ve bunlar mutlaka ağırlıklarını koyacaklar, alacağız maçı duygusu. Ama diğer taraftan endişe de içimi kemirmiyor değil. Maça bakmak istiyorum ama stresten yine izleyemedim. Oğlum arada skor söyledi. Fark açıldıkça rahatladım ve son kısımları izledim.
Allah'a şükürler olsun.
Çok uzun yıllar önce almamız gereken bir kupayı çok çok geçte olsa aldık. Sonuna kadar hak edilmiş bir kupamız daha oldu.
Taraftar olarak çok yıprandık. Sadece bu branşta değil genel olarak tüm branşlarda son 12 yıl ve öncesinde 2006 faciasıyla birlikte ömrümüz heba oldu.
Tüm branşlarda bu kadar ucuna kadar gelip kupa kaybeden başka bir kulüp yok. Kadın voleybol da son yenilgi, eskilerde olanlar, erkek basketbolda o kadar final 4 tek şampiyonluk, kadın basketbol keza.
Bu branşın babası Aziz Yıldırım'dır. GS hegomanyasına son veren adamdır. Bu kupada onun da emeği ve hakkı çok fazladır. Ali Koç'un hakkını da teslim edelim. Desteği kesmemesi bu kupanın gelmesindeki en büyük etkendir.
Hepimize, tüm camiaya hayırlı uğurlu olsun. Devamı da gelecek.
Yarın oynanacak GS maçını büyük salona alma durumu olsa da bizde maça gitsek. Takımı alkışlamak ve tebrik etmek lazım.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1589 : 17 Nisan 2023, 08:32:07 »
Günaydın, herkese Teşekkür ediyorum...
Bu maçın başını seyretmemin acısını şuana kadar 5. Kez seyrerek çıkardım.
Bırakın artık şunu bunu bu zevkin tadını çıkaralım. Eleştirileri, Transferleri bir yere ve sayfasına bırakalım.
Herkesin eline sağlık. Sözün durduğu yer.