Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 78329 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Lig Maçları
« Yanıtla #780 : 03 Mayıs 2023, 21:06:30 »
Erkeklerde farklı burda farklı az tutarlı olun federasyon.Rezalet .Altin set erkeklerde olsa finaldeydik bu skandaldır ili daka farklı uygulama.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #781 : 03 Mayıs 2023, 21:11:58 »
Önemi olmayan bir macta daha ezdik vakifi.
Bunlarla esasinda bu kadar fark var aramızda ve alıp alabilecekleri maksimum 1 set bizden ama son 1 ayda bize neler olduğunu ben çözebilmiş değilim.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #782 : 03 Mayıs 2023, 21:32:57 »
quote author=Tom Hanks link=topic=22.msg255188#msg255188 date=1683016568]
 Tesadüf bir geçici form durumu gerisi gelmedi işte.Adamlar son model Egonuyu almışlar tabi onlar kazanacak.Kadin ne kadar büyük yıldız olduğunu gösterdi.Seneye kalır.Esas Gabi ama Egonu x faktör.
[/quote]

Tesadüf aldık
Geçici form grafiği
Onlar zaten favoriydi
Son model Egonu var, tabiki onlar kazanacak
Bir Meliha birde Vargas kalsın hepsini yollayın
Bız küçülelim
Tekellerle baş edemeyiz

Bu Formun yöneticilerine sesleniyorum
'SIKILDIM'

63 Yaşındayım, bildim bileli Fenerbahçe'liyim
Bir çok Branşımız yoktu, Şimdi ise tam spor kulübüyüz, Birçok Branşta yenildik yendik, Ama skora göre çocuk kafamla bile bırakmadım, bıkmadım.
Emekliyim, genelde evdeyim, yakında yazlığıma, bahçeme gidecem
Hiç bir yenilgiyide hazmedemem.
Buraya bazen sık gelirim bazen susar izlerim, bu sene açıldım galiba
Yönetici kardeşlerim,
Adı parkedefener. Com da başka takımın övülmesini istemiyorum. Bu zaman zaman değişiyor
Bir zaman Gs oldu bir zaman Efes
Sonra Vakıf-Eczacı
Mersin, her takımda övülmez ki
İloturo izah etti evet Vakıfbank bizden güçlü olabilir ama  takım Eczacıyı-imoco'yu-Vakıfbankı eze eze yenmiş rövanşta Vakıf tabili yenecek ne demek,
bir şey oldu bu takıma, 90 derece nasıl döndü. Bu günde 3-1 yendik bahanen ne olacak. Bu da tesadüf 2-1 Vakıf alır dersin.
Ya buranın adını değiştirin, yada başka takımların reklamını yapmayın.
Bak Tom kardeşim:herkesin bir tahammül sınırı var. Yöneticiler sana zaten bir şey yapmıyor anlaşıldı, yazmasan bende sana üzülüyorum. Ben rica ediyorum bu formda bana başka takımı övme. Devamlı küçülelim deme, iki dakikalık zevkimizin içine etme
Kusurabakmayın arkadaşlar. Bu ilk ve son oluyor, Özür dilerim

« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2023, 21:40:20 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #783 : 03 Mayıs 2023, 21:48:18 »
Bunlarla esasinda bu kadar fark var aramızda ve alıp alabilecekleri maksimum 1 set bizden ama son 1 ayda bize neler olduğunu ben çözebilmiş değilim.
Üstelik Alina kötüyken, tam takım oyunu oldu. Nasıl hırs yapmışlar. Ama üzücü  olan senin dediğin gibi krıtik maçlarda takıma, hocaya bir şeyler oluyor. Her geçen gün, her geçen ay, her geçen sene Vakıfbank'a daha uyuz oluyorum. Zaten sporla alakası olmayan ticari firmalara bu hakkı vermek yanlış. Reklam vereceksen sponsor ol kardeşim.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #784 : 03 Mayıs 2023, 23:26:50 »

Bence maç önemli. Ama orasını geçtim, bizim maçı kazanmamız genelde Egonu'nun zortlamasına bağlı gibi. Egonu ritmini bulamayınca kazanıyoruz, o kadın oynayınca kazanmamıza imkân yok. ŞL ikinci maçında ve geçen günkü kupa maçında oynayacağı tuttu maalesef. Ve bugün ortalar çalıştı, çalışmaya devam ederse ve Egonu'yu durdurursak biz yeneriz ancak Vakıf'ı. Kadro olarak, coaching olarak, oyun olarak bütün sene bizden iyilerdi.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #785 : 04 Mayıs 2023, 00:09:52 »
Bence maç önemli. Ama orasını geçtim, bizim maçı kazanmamız genelde Egonu'nun zortlamasına bağlı gibi. Egonu ritmini bulamayınca kazanıyoruz, o kadın oynayınca kazanmamıza imkân yok. ŞL ikinci maçında ve geçen günkü kupa maçında oynayacağı tuttu maalesef. Ve bugün ortalar çalıştı, çalışmaya devam ederse ve Egonu'yu durdurursak biz yeneriz ancak Vakıf'ı. Kadro olarak, coaching olarak, oyun olarak bütün sene bizden iyilerdi.
Egonu iyi oynadı dediğinde bizimkiler iyi oynamışmıydı sorun orda. En sonki 0-4 lük Vakıf maçından sonra bu gün dahil Arina'da müthiş düşüş var. Oyunculardada düşüş vardı ama bugün Arina hariç takım iyiydi. Hoca ilk defa dokunuşlar yaptı. 8-2 den geri gelmeyi bildiler
Bir Teşekkürümde Taraftara burda bile Vakıfbank fanları varken, bukadar piskolojik yıkımlara karşın kimse gitmez derken olması gerektiği gibi yeni maç yeni bir sayfa diyerek tıkabasa doldurmuşlar. Fenerbahçe'lik budur Vakıfbank'ı övüpte, teslim olmak değildir.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2023, 00:23:40 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #786 : 04 Mayıs 2023, 00:27:51 »
Şampiyonlar ligi vizesi için final önemli.Şu absürd olaya bakın erkeklerde farklı format burda farklı.Bu düzende oynansa sistemde finaldeydik.Bir kural bir yerde diğer yerde farklı olamaz.Finale kalsak ne olurdu bilemem yöneticiler uykuda.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #787 : 04 Mayıs 2023, 00:37:12 »
Şunu diyorum Ziraat yarı finali bu sistemde olsa finaldeydik.Bir kural her yeri kapsar yazıklar olsun.3 2 mağlup olduk 3 1 aldık final demek.3 puana 2 puan.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #788 : 04 Mayıs 2023, 00:43:37 »
Umarım bu sefer 2 set almayı başarırız. Finale çıkarsak Eczacıbaşı'nı perişan ederiz.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #789 : 04 Mayıs 2023, 01:00:52 »
Şunu diyorum Ziraat yarı finali bu sistemde olsa finaldeydik.Bir kural her yeri kapsar yazıklar olsun.3 2 mağlup olduk 3 1 aldık final demek.3 puana 2 puan.

Cidden anlamak mümkün değil bu memleketi, sporunu, her şeyini...

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #790 : 04 Mayıs 2023, 01:52:12 »
Umarım bu sefer 2 set almayı başarırız. Finale çıkarsak Eczacıbaşı'nı perişan ederiz.

İki maç üzerinden miymiş kural, yoksa üçüncü maç da var mı?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #791 : 04 Mayıs 2023, 07:37:50 »

İki maç üzerinden miymiş kural, yoksa üçüncü maç da var mı?

Aslında kendi kendine çelişen kurallar koyuyorlar.
Sözde 2 galibiyet üzerinden.
Rövanş 5 Mayıs Cuma Günü, Vakıfbank’ın ev sahipliğinde oynanacak. Statü gereği ikinci karşılaşma sonunda puanlar eşit olursa, rövanş maçında oynanacak altın setle finale çıkan taraf belli olacak.
Madem 2 galibiyet kuralı koydun, 1-1 olursa Fenerbahçe salonunda 3.maç oynanmalıydı. Kafalarına göre yazdıkları kurala göre Fenerbahçe aldımı tur atlıyacak. Vakıf alırsa altın sete gidilecek. Penaltılara gidilecek gibi.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #792 : 04 Mayıs 2023, 07:40:35 »
Aslında kendi kendine çelişen kurallar koyuyorlar.
Sözde 2 galibiyet üzerinden.
Rövanş 5 Mayıs Cuma Günü, Vakıfbank’ın ev sahipliğinde oynanacak. Statü gereği ikinci karşılaşma sonunda puanlar eşit olursa, rövanş maçında oynanacak altın setle finale çıkan taraf belli olacak.
Madem 2 galibiyet kuralı koydun, 1-1 olursa Fenerbahçe salonunda 3.maç oynanmalıydı. Kafalarına göre yazdıkları kurala göre Fenerbahçe aldımı tur atlıyacak. Vakıf alırsa altın sete gidilecek. Penaltılara gidilecek gibi.
Abi 2 set alırsak yetiyor iste ama bu denli ezdigimiz, 20li sayıları göstermediğimiz vakifa yine altin setle veririz biz turu.
Az oynayınca 20 sayiyi bile göremiyorlar ama sezonun su ana kadar ki en önemli iki macini verdik adamlara yine.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #793 : 04 Mayıs 2023, 10:23:21 »
Bir federasyon düşün playoff yarı final serisini erkeklerde farklı kadınlarda farklı oynanıyor.Neden.Kural hepsini kapsar.Vnl zımbırtısi erkeklerde de var.Bu kuralla oynansa halkbank ile şampiyonluk serisine çıkacaktık.Olur olmaz o ayrı allah sizi bildiği gibi yapsın voleybol federasyonu.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2023, 10:40:26 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #794 : 05 Mayıs 2023, 19:30:17 »
Of Arina Offff.
Bukadar geriden gelip beraberliği yakala ver. Bu kadar kötü oynadığımız sette bu seti alsaydık yıkılırlardı vallaha,