Basketbol > Zeljko Obradovic Fenerbahçe Basketbol Forumu

MHK ve Hakem Skandalları

(1/15) > >>

Barış Eymen:
"Bu konunun direkt olarak Fenerbahçe ile ne alakası var?" diyebilirsiniz ama var.

Obradoviç'in yarattığı fırtına, yerli basketbol aktörlerinin tekerine çomak sokuyor.

Bunlar ne kadar büyük gözükse de küçük camialar; kırk olmasa da yüzk kırk kişiler ve hepsi birbirini biliyor.

Spor izleyicileri, yok yere de hakem paranoyasına kapılıyor olabilir ama bizim "bu sene de örneklerini görebildiğiniz üzere" haklı sebeplerimiz var. Bunları boş vermek, bunlar için lobi yapmamak bize yakışmaz.

Türkiye Ligi Hakemleri
MHK
Emin Balcı

En baştaki isim değişebilir ama bunların yanlışlarını buralarda kayıtlı tutalım.

Obradoviç'in ettiğini söyledikleri küfürlerden başlayabiliriz örneğin. Unutmayalım...

Hakan Yaman:
Çok güzel bir düşünce... Söz uçar, yazı kalır. Fenerbahçe aleyhinde olan bütün skandal kararlar burada paylaşılırsa ayrıca "ortak hafıza" bir topik olur. Tabii rakiplerimiz lehine olanlar da...

Benim aklıma çok eskilerden bir Yener Yılmaz gelir. Aydın Örs gibi bir dünya beyefendisini trübüne yollamış ve bizi bir Türkiye Kupası'ndan etmişti.

Sonra meşhur Fatih Söylemezoğlu... 2009 Efes finali 5. maç sonu o skandal düdük ve geçen yıl play-off serisinde Karşıyaka lehine verdiği uyduruk son saniye düdüğü...

Türkiye'de basketbol hakemlerinin Fenerbahçe düşmanlığı futbolu sollayacak derecededir.

Efes'le aralarında neler dönüyor, nasıl bir bağ var; irdelenmeli...

Çünkü Galatasaray ve Beşiktaş'ın da zaman zaman hakem mağduru olduğunu görüyoruz. Söz konusu Efes olunca...

serbian:
Güncelleri konuşmak lazım ama 2007-2008 sezonu Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı bambaşka bir yerdedir benim için. Solomon'un son saniye basketiyle Efes'i 79-77 kazandığımız maç. Halil Baldemir ve Zafer Yılmaz'dı hakemler. Sinirden ve küfretmekten kupanın sevincini yaşayamamıştım. Fener Tv'de bile kupa zaferinden çok hakemlerin rezalet yönetimi konuşulmuştu.

Barış Eymen:
Banvit maçını da yazın bir kenara...

tiyofencenk:

--- Alıntı yapılan: Barış Eymen - 07 Mart 2016, 21:51:29 ---Banvit maçını da yazın bir kenara...

--- Alıntı sonu ---
gigi nin son topunu 1 kez gösterdiler ekrandan ben bileğe temas gördüm.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git