Site Hakkında > Forum Arşivi

Aleksandar Djordjevic

<< < (3/53) > >>

ayhan:

--- Alıntı yapılan: Bogdan Bogdanovic - 31 Temmuz 2021, 19:30:04 ---Djordjevic tercihini zerre beğenmemekle birlikte;

- Elde (olası takviyelerle) iyi bir kadro var. İsimler önemsiz, önemli olan Fenerbahçe'nin başarısıdır. Birilerine bilenip, bunun acısını Djordjevic'den çıkarmanın da anlamı yok. Adaletli olmak lazım, hatalı tercih diye değerlendirsek de, kredi vermemiz gerekiyor.

- Umarım biz yanılırız, yanıldık deriz ve Djordjevic beklentilerin üzerinde bir koçluk performansı gösterir. Bu saatten sonra söyleyeceğimiz hiçbir şey giden zamanı geri getirmez. Hakkımızda hayırlısı.

--- Alıntı sonu ---

Benim herkes kadar olumsuz bir fikrim yok. Çok da tanımam koç Djordjevic i. Bologna zamanlarındaki kel 8/9 falan üçlük atan oyun kurucu olarak bilirim sadece. Buradaki olumsuz yazan birçok kişininde birbirinden etkilenerek yazdığını düşünüyorum, hatta bir çok konuda. Bu kadar insan, bu kadar fazla spor dalını bu kadar detaylı takip ediyor olamaz sonuçta.
Umarım iyi çıkar, ya da geçen seneki Kokoskov dan kötü çıkmaz diyelim.
Aklıma yatmayan tek nokta ise 3 yıllık kontrat imzalanması. Neden 1+1 değil 2 değil, 2+1 değil de direk 3 yıl ? enteresan gerçekten..

Samet_GFB:

--- Alıntı yapılan: ayhan - 31 Temmuz 2021, 23:11:07 ---Benim herkes kadar olumsuz bir fikrim yok. Çok da tanımam koç Djordjevic i. Bologna zamanlarındaki kel 8/9 falan üçlük atan oyun kurucu olarak bilirim sadece. Buradaki olumsuz yazan birçok kişininde birbirinden etkilenerek yazdığını düşünüyorum, hatta bir çok konuda. Bu kadar insan, bu kadar fazla spor dalını bu kadar detaylı takip ediyor olamaz sonuçta.
Umarım iyi çıkar, ya da geçen seneki Kokoskov dan kötü çıkmaz diyelim.
Aklıma yatmayan tek nokta ise 3 yıllık kontrat imzalanması. Neden 1+1 değil 2 değil, 2+1 değil de direk 3 yıl ? enteresan gerçekten..

--- Alıntı sonu ---
Abi bana mı sallıyorsun yoksa :D bu kadar çok sporu takip edemez diye

efeovic:
djordjevic tercihini olumlu bulmak için bir sebep yok bence.euroleague’de playoff ve final four gediklisi olmuş bi fenerbahçe’nin yine oraları zorlamayı hedeflediği bir yılda eurocupta başarısızlık üzerine tez yazacak olan bir antrenörü göreve getirmesi kusura bakmayın ama felaket bir tercihtir.erdem can olsa savunulabilecek tarafları olurdu itoudis örneğinden giderek.ben hiç memnun değilim bu tercihten.umarım oyuncularla kavga vs gibi sorunlar yaşamaz yine çok büyük bir risk bu da saha dışı tarafındaki soru işareti.ha bu desteklemeyeceğim anlamına gelmiyor,birçok maça yine de gidip destekleyeceğim inşallah pandemiden son bi “seyircisiz maç” golü yemezsek.

ayhan:
özel olarak bir isim vermek istemedim :)
şaka bir yana, ben sadece erkek basket ve futbol ile ilgili başlıklara baktığım için kim nereye yazıyor bilmiyorum. Ama böyle her başlığa yazan bir güruh olduğunu biliyorum :)

Samet_GFB:

--- Alıntı yapılan: ayhan - 31 Temmuz 2021, 23:26:39 ---özel olarak bir isim vermek istemedim :)
şaka bir yana, ben sadece erkek basket ve futbol ile ilgili başlıklara baktığım için kim nereye yazıyor bilmiyorum. Ama böyle her başlığa yazan bir güruh olduğunu biliyorum :)

--- Alıntı sonu ---
takılıyorum abi :) mesela bende voleybol çok izliyorum ama iyi liglerin iyi takımları sadece diğer türlü gerçekten zor dediğin gibi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git