Gönderen Konu: Ömer Faruk Yurtseven  (Okunma sayısı 57418 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Ömer Faruk Yurtseven
« Yanıtla #90 : 14 Şubat 2016, 12:30:33 »
İsmail Şenol Ntvspor'da benim duymadığım şeyler söylüyor .

"Önerilen 5 senelik kontratın her senesinde NBA çıkışı var . Toplam 2.5 milyon dolar üzerinde . "

Bu sezon Euroleague'de kenardan oyuna giren ilk oyuncu Ömer Faruk olmuş. Obradovic bunu planlayarak , destek verdiğini göstermek amacı ile yaptığını bir konuşmada söylemiş . Bu ayrıntı müthiş.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #91 : 14 Şubat 2016, 13:48:35 »
Akıl hocası Enes embesiliymiş. Kendine bir embesili akıl hocası seçen adam da hiç akıl yok demektir. Bize akıllı adam lazımdır. Kılavuzu karga olanın...

Bence bedavaya dandik bir klübe satalım. NCAA ye mi nereye gideceksekse İİBden Giresun dan falan gitmiş olsun. Hatta Deniz Kılıçlı ile takas edebilsek süper olurdu.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #92 : 14 Şubat 2016, 14:58:07 »
Enes'ten akıl alıyorsa kendisine başarılar.
O sığır menajer gazıyla gidip 2 senesini yaktı şimdi kendisine nazaran daha az potansiyeli olan Ömer akılsızının da başını yakacak.
Kendi düşen ağlamaz.
...

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #93 : 14 Şubat 2016, 15:58:06 »
Eskiden bir menajer vardı akılları karıştıran, şimdi Enes hırtı bu herzeyi yerken edindiği tecrübeyle kılavuzluk mu yaparmış.  Allah genç oyunculara akıl-fikir versin.

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #94 : 14 Şubat 2016, 20:11:30 »
Yazılanlar doğruysa Bogdanovic, Pero Antic, Kalinic, Vesely ve kaptan Melih, twitter'da Ömer'i takipten çıkarmış. Üstü çizilmiş gibi
Ömer Onan canlı yayında bunu yalanladı.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #95 : 14 Şubat 2016, 21:59:07 »
Ömer Onan canlı yayında bunu yalanladı.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Melih Ömer Faruğu takip ediyor muydu bilmiyorum ama şu anda etmiyor
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #96 : 15 Şubat 2016, 12:10:06 »
by Mete Budak / info@eurohoops.net

Fenerbahçe’nin Unicaja Malaga’yı mağlup ettiği maçın ardından koç Zeljko Obradovic’in genç oyuncu Ömer Faruk Yurtseven hakkında yaptığı açıklamalar gündeme oturmuştu. Ömer Faruk Yurtseven hafta sonunu Kanada’da Toronto’da geçirdi ve geleceği hakkında scout.com‘dan Evan Daniels’a konuştu.

Ömer Faruk yaptığı açıklamada Türkiye’de kalmak ve profesyonel bir kontrata imza atmak yerine Amerika’da kolejde oynamak istediğini belirterek Fenerbahçe’ye bu kararı bildirdiğinde insanların “şok geçirdiğini” söyledi.

“Fenerbahçe en üst seviyede oynayan çok iyi bir kulüp. Ancak fazla süre bulamıyorum, düzenli olarak oynayabileceğim bir yerde kendimi geliştirmek istiyorum. Bu yüzden koleje gitmek istiyorum” diyerek sözlerine devam etti.

Scout.com’a göre Ömer Faruk Yurtseven’in peşinde olan kolejlerden bazıları Arizona, Arizona State, Baylor, California, Duke, Miami, Utah, Texas ve UC-Irvine. Ömer henüz kolejlerden hiçbirinden ziyaret almadı ancak Fenerbahçe ile sezonu bitirdikten sonra ziyaretlerine başlayacak. “Eğer koleje gideceksem gideceğim yeri görmem gerek. Sezonu tamamladıktan sonra okulları görmeye gideceğim” şeklinde konuştu.

Hafta sonu “Basketball Without Borders” kampında en etkileyici oyuncular arasında gösterilen Ömer Faruk Yurtseven’in hücum yönündeki yeteneklerinin birçok scout’ı etkilediği de söyleniyor.

2017 NBA Draft’larında ilk 10’da seçilmesi beklenen Ömer Faruk Yurtseven’in kolej kariyerine başlayıp başlayamayacağı şu an için bir soru işareti olarak duruyor.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #97 : 15 Şubat 2016, 12:22:52 »
cocugu Real deplasmaninda oynatan koca sahibiz, süre bulamiyorum diyebiliyor
17 yasindasin olm sen

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #98 : 15 Şubat 2016, 12:38:51 »
cocugu Real deplasmaninda oynatan koca sahibiz, süre bulamiyorum diyebiliyor
17 yasindasin olm sen
aynen kardeşim.. hadsizlik şunları söylemek
neyse daha ağır laflar etmek istemiyorum..

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #99 : 15 Şubat 2016, 12:50:07 »
Doktor canını yerim ama göt möt karıştırma.
%200 aynı dileklerimi sunuyorum.
adam enes kanter Zaza pachulia olmayı hedefliyor..Sorsan Enes e obra ile calısmak mı NBA mi diye o hala NBA yi tercih eder..Bgdan icin koc ne  demisti..NBA orda duruyo kacmıyor...Gelissin gitsin daha uzun kalsın...ama umurlarında diil menajer ve
Yakında Berk le ilgilide boyle 1 sye cıkarsa sasırmayın.
Kenan icin o menajer bozuntuları Avrupa samp sonrası ne kadar kastılar canlı sahidiyim.
Kimse de klubu suclamasın...Yapacak cidden 1 sey yok...Anne baba karsına gecip bu ailemizin kararı onun icin en iyisi bu dediginde 1 sey yapamıyosun...NE yazıkki de kısmen haklılar..Bak sinan ornegi adam su  ulkesinde Ciddi anlamda melek yatırımcılık yapıyo parasınıda super kullanıyo...USA da aldıgı egitimin sonucu..
Engin Atsur Okul arkadasım benim kucugumdur...ilerde spor bitip iş hayatına girince hic zorlanmayacak...
Velhasıl... artık amator subeleri  kapayalım...En guzeli direk rpo oalalım hazır olanı oynatalım...Real madrid deki Doncic icinde aynı seyler gecerli su an. All star sonrası cokl cnm sıkkın bu konuya
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı fatma k.

• Üye
  • Yer: Ataşehir
« Yanıtla #100 : 15 Şubat 2016, 14:01:48 »
Omer bankaya yatirilan paraya dokunmamis demek ki gelecek plani uzun zamandir Amerika. Kulüpler icin gerçekten zor bir durum. Bundan sonra böyle potansiyelli her oyuncu aynı yola başvurabilir. Peki bu kadar yatırımın geri dönüşü olmayacak mi hiç? 
En azindan belli bir miktar ödeme yapilmali yetiştirenlere.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #101 : 15 Şubat 2016, 14:11:39 »
Omer bankaya yatirilan paraya dokunmamis demek ki gelecek plani uzun zamandir Amerika. Kulüpler icin gerçekten zor bir durum. Bundan sonra böyle potansiyelli her oyuncu aynı yola başvurabilir. Peki bu kadar yatırımın geri dönüşü olmayacak mi hiç? 
En azindan belli bir miktar ödeme yapilmali yetiştirenlere.
sonunda Fatoş hanım yaşadığını belli etti...
daha çok yaz yahu

vallaha alt yapıya yatırım yapmayacaksın..
yabancı kuralı serbest bırakılsın.
kendisni yetiştirmek isteyen türkler , federasyonunda desteği ile NCaa ve Avrupa'da diğer ligleri kovalasın bizi rahat bıraksınlar

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #102 : 15 Şubat 2016, 14:19:39 »
bankaya yatırılan parayı çekmesede geri göndermediğine göre parayı kabul etmiş sayılır bence

Çevrimdışı Barış Eymen

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #103 : 15 Şubat 2016, 14:35:30 »
Arkadaşın akıl hocaları geometrikmiş. Normaldir. An itibariyle hiç şaşırmayacağım olan bitene...

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #104 : 15 Şubat 2016, 14:52:14 »
çekmediyse geri versin üstüne de biz bir şeyler katıp 3 aylığına bir uzun  transferi yapalım.
aziz İSTİFA!!!