Futbol > Can Bartu Türk Futbol Forumu

Türkiye Süper Ligi

<< < (263/267) > >>

Umut:
Normalde Antalya bunlara Prag tarifesi yapacaktı ama aradaki fark bariz.

Yalnız ben hayatta bu kadar arsız bir oluşum daha görmedim. Bununla kirlenmeden baş etmek imkansız gibi. Gerdikce geriyorlar, bakalım bu is nereye varacak.

efeovic:
bunlar hakkaten nasıl insan içine çıkıyor akıl alır gibi değil. bu kadar yüzsüz, utanmaz olup hayata normal bi şekilde devam edebilmek hakkaten inanılmaz.

Maldonado:
Üst üste sekizinci galibiyetleri. Muhtemelen de sene sonu 18. galibiyetlerini filan alacaklar üst üste.

Şunların şu yapı içerisinde sergiledikleri performansı görüp de hala Krunic, İsmail Kartal, Cengiz filan eleştirmenin manasını anlamıyorum. Hiçbir takım, eğer hakem yardımıyla kazanan Galatasaray değilse, her maçını kazanamaz. TD ya da oyuncular sürekli en doğrusunu yapamaz.

Takım, 12-15 puan farkla önde olacağı bir şampiyonluk puanı aldı şimdiden. Daha ne yapsınlar.

Tom Hanks:
Kaybetmeyeceksin evinde 9 puan vermeyip Galatasarıyıda yeneceksin.

Kubilay Can:
Rezil hocaları ve oyunlarıyla tarihin en büyük ittirmesiyle ilerliyorlar. Bu maç gibisini hatırlamıyorum tam bir meydan okumaydı. Üstten (siyasi) bir müdahale olmazsa bu şekilde devam ederler.

Ne kadar rezil bir takım olduklarını Molde, Kopenhag ve Prag üç baskı yaparak gösterdi. Onana hıyarı olmasa zaten sonuncu olacaklardı.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git