Gönderen Konu: Ahmet Düverioğlu  (Okunma sayısı 48823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ahmet Düverioğlu
« : 28 Temmuz 2016, 10:07:53 »
Hayırlı olsun. Umarım hepimizi şaşırtır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Ahmet Düverioğlu
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2016, 10:56:59 »
ligde 10 dak oynasın bana yeter

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2016, 13:33:26 »
4 sezondur zar atıyoruz yerli adına. Bu sefer tutar umarım. Ben kendisinde pek birşey göremedim ancak 3 yıllık alındıysa koçun bir bildiği vardır deyip geçmek ve beklemek durumundayım. Hep biat tam biat!..
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2016, 13:46:05 »
1-2 kere denk geldiğimde izlediğim kadarıyla bileği düzgün gözüküyordu. Tabi efes' in niye bıraktığını da merak ediyorum, alırken birileri komisyon yedi gönderdilerse ilginç olmuş.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2016, 14:42:25 »
Hayırlı olsun
inşallah katkı alabiliriz kendisinden
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2016, 14:43:00 »
Bu zamana kadar izlemiş olduğum bir kaç maç itibari ile bende olumlu düşünce oluşturuyor.  Bir çok kez söylediğim gibi, ben sporcunun maç içerisinde vücut diline bakarım. Ahmet öyle vurdumduymaz, koçu veya takım arkadaşlarına tavır yapan, rakiple uğraşan bir isim değil. Elinden geldiğince, kapasitesine göre bir şeyler yapmaya çalışan bir karakter olarak görünüyor. Zaten bugün verdiği demeçte de güzel şeyler söylemiş.

İşte o açıklama: "Böyle bir camiada olmak, Fenerbahçe Kulübü için oynayacak olmak benim için büyük bir şans ve gurur; kariyerim için de çok büyük bir adım. Bunu değerlendirmem lazım. Ayrıca Obradovic ile çalışacak olmak da gurur verici bir olay ve benim için de çok önemli bir fırsat. Elimden geleni yapacağım ve çok çalışarak devamını getirmeye gayret edeceğim. Ekpe Udoh, Jan Vesely ve Pero Antic gibi Avrupa’nın en iyi uzun oyuncularıyla rekabete girme şansı yakalayacağım. Onlardan hem defansif hem de ofansif olarak öğreneceğim çok fazla şey var. Saha içinde ve dışında da bana örnek olacaklar. İdmanlarda da, maçlarda da elimden geleni yapacağım. Geliştirmem gereken birçok özelliğim var. Koçlarımız benden ne isterse onu yapmaya, hangi özelliklerimi geliştirmem gerektiğini düşünüyorlarsa onların üzerine gitmeye gayret edeceğim. Takımıma nasıl yardımcı olabilecek, takım sistemine nasıl dahil olabileceksem ona göre mücadele edeceğim."
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2016, 16:07:01 »
İzlediğim 5-10 dakikada "yetenekli" izlenimi bırakmıştı bende. Umutluyum kendisinden.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #7 : 30 Temmuz 2016, 18:46:53 »
Hayırlı olsun. Kendisinden pek bir beklentim yok, ligde uzunlarımızı 10 dakika dinlendirirse kardır.
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2016, 18:47:36 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #8 : 30 Temmuz 2016, 21:05:11 »
Beklentilerin çok üstüne çıkacak.

Benden söylemesi. :)
...

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #9 : 02 Ağustos 2016, 18:02:08 »
ciddi katkı verecek.

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2016, 16:37:19 »
Fırça yemekten rahatsız olmuyorsa iş yapabilir, fırça yemekten keyif alıyorsa başarılı olur.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #11 : 08 Ağustos 2016, 19:17:45 »
Yıllık ne kadar alıyor bizden bilen var mı ?

Bende beklentilerin üzerine çıkacağını düşünüyorum.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2016, 01:06:29 »
Bu zamana kadar izlemiş olduğum bir kaç maç itibari ile bende olumlu düşünce oluşturuyor.  Bir çok kez söylediğim gibi, ben sporcunun maç içerisinde vücut diline bakarım. Ahmet öyle vurdumduymaz, koçu veya takım arkadaşlarına tavır yapan, rakiple uğraşan bir isim değil. Elinden geldiğince, kapasitesine göre bir şeyler yapmaya çalışan bir karakter olarak görünüyor. Zaten bugün verdiği demeçte de güzel şeyler söylemiş.

İşte o açıklama: "Böyle bir camiada olmak, Fenerbahçe Kulübü için oynayacak olmak benim için büyük bir şans ve gurur; kariyerim için de çok büyük bir adım. Bunu değerlendirmem lazım. Ayrıca Obradovic ile çalışacak olmak da gurur verici bir olay ve benim için de çok önemli bir fırsat. Elimden geleni yapacağım ve çok çalışarak devamını getirmeye gayret edeceğim. Ekpe Udoh, Jan Vesely ve Pero Antic gibi Avrupa’nın en iyi uzun oyuncularıyla rekabete girme şansı yakalayacağım. Onlardan hem defansif hem de ofansif olarak öğreneceğim çok fazla şey var. Saha içinde ve dışında da bana örnek olacaklar. İdmanlarda da, maçlarda da elimden geleni yapacağım. Geliştirmem gereken birçok özelliğim var. Koçlarımız benden ne isterse onu yapmaya, hangi özelliklerimi geliştirmem gerektiğini düşünüyorlarsa onların üzerine gitmeye gayret edeceğim. Takımıma nasıl yardımcı olabilecek, takım sistemine nasıl dahil olabileceksem ona göre mücadele edeceğim."

Çok çalışsın, koçu dinlesin yeter, biz her türlü destekleriz.

Beklentilerin çok üstüne çıkacak.

Benden söylemesi. :)

Bence de, bu sene özellikle takip edeceğim oyuncularımızdan biri :)

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #13 : 16 Eylül 2016, 00:05:42 »
Udoh'un 38, Vesely'nin 34 dakika süre aldığı 55 dakikalık hazırlık maçında hiç süre almadı.Sakat falan değildir inşallah.
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2016, 11:10:42 Gönderen: kenz »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #14 : 17 Ekim 2016, 23:02:07 »
İlk maçında 3/4 saha içi, 7 ribaund, 2 top çalma, 0 top kaybı ile aldığı sürenin hakkını verdi.