Futbol > Dünya Futbolu

Futbol Efsaneleri

(1/19) > >>

Hakan Yaman:
Pele'den Maradona'ya... Zico'dan Messi'ye uzanan büyük bir zincir... Muhakkak onlar hakkında sözü olan arkadaşlar çıkacaktır. Bilgi ve birikimlerinden faydalanmak isteriz.

Hakan Yaman:
Açılışı Maradona'yla yapalım.

Maradona ● 10 Gol ● 10 Asist (Kariyer)

akarship:

--- Alıntı yapılan: Hakan Yaman - 22 Haziran 2014, 13:16:56 ---Açılışı Maradona'yla yapalım.

Maradona ● 10 Gol ● 10 Asist (Kariyer)

--- Alıntı sonu ---

Onu seyredebilmek ne büyük şansmış diyorum. Bu arada hemen hemen aynı dönemlerde Gullit, Van Basten, Riijkard, Koeman, Laudrup, Ronaldo, Zidane, Lentini, Lineker, Klinsmann, Belanov, Batistuta, Schmeikel, Dassaev tabi unuttuklarım da var gibi yıldızları izleyebilmek te büyük zevkti.

fırat80:
konuyla alakalımı bilemedim ama
bu dünya kupasına bakınca traftarlara yazık
birezilya ve hollanda kadrosunun tamamı arjantin ve fransa kadrosunun cogunlugu uruguay ve afrika takımları başta olmak üzere hertakımın 5 6 oyuncusu dünya capında olurdu şimdi bir takımda 2 yıldız görmek lüks gibi
oman bıyıklar, okachalar apiahlar, ronaldolar batigoller tottiler hatta hatta rivaldolar ronaldinyolar bugünkü oyunculara göre gercekten yıldızmış,

10 numara maradona salla salla vur duvara diyerek büyüdüm ama pek izleme şansım olmadı

hugo sanchez taklası vardı ama izledigim en büyük oyuncu RIDVAN DİLMEN di

Bülent:
Arjantin 4-5 oyuncu haricinde vasat bir takım olsada Kısa Adam'a güvenimiz sonsuz.

Iddiamı yineliyorum; Messi Brezilya topraklarında Dünya Kupasını kaldıracak ve dünya futbol tarihi artık Pele mi en büyüktü yoksa Maradona mı polemiğinden kurtulacak...
Tarih Messi'yi yazacak.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git