Site Hakkında > Forum Arşivi

Fenerbahçe Safiport-Sopron | Kadınlar Euroleague Finali

(1/73) > >>

Bogdan Bogdanovic:
8 Nisan Cuma, 20:00
Yarı Final / Ülker Arena
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

Tom Hanks:
Maçta az biraz umutlu olmak istiyorsak tek uzun fantezisibdrn vazgeçilmeli.Zahui Stokes Elizabeth iüçlüsundrn minimum.iki tanesi sahada olmalı.Sabally uzun ama forvet pozisyon farklı Tek uzun ile çıkmak felaket olur.Arti Oraya sert oynayacaklar ekstra şutör çıkmalı.

furkan:

--- Alıntı yapılan: Tom Hanks - 07 Nisan 2022, 11:39:29 ---Maçta az biraz umutlu olmak istiyorsak tek uzun fantezisibdrn vazgeçilmeli.Zahui Stokes Elizabeth iüçlüsundrn minimum.iki tanesi sahada olmalı.Sabally uzun ama forvet pozisyon farklı Tek uzun ile çıkmak felaket olur.Arti Oraya sert oynayacaklar ekstra şutör çıkmalı.

--- Alıntı sonu ---

Lapena keyfinden mi tek uzunla çıkıyor lig maçlarına? Stokes zaten aylardır sakat. Ligde Alina, Kayla ve Sabally'i kadroya aldıktan sonra Elizabeth ya da Zahui'den birini alabiliyor. Euroleague'de sakatlık yoksa hepsi oynuyor, tek uzunla falan çıkmıyor ki.

efeovic:
SOLD OUT! 🔥
BİLETLER TÜKENDİ! 🔥

#EuroLeagueWomen Final Four yarı final mücadelesinde ZVVZ USK Praha ile karşılaşacağımız maçın biletleri tükenmiştir!

Büyük Fenerbahçe Taraftarına sonsuz teşekkürlerimizle! 💛💙

#BirlikteSavaşıpBirlikteKazanacağız
#FightTogetherWinTogether

ertuğrul:
Gitmeyi düşünüyordum.
Gişeden bilet alırım diye önemsemedim. Ama tüm biletlerin satılmasına çok sevindim.
TV'den izleriz artık, yeter ki kazanalım.
2017'de mi tam hatırlamıyorum, evsahipliği yaptığımızda ilk maça gitmiştim. Maalesef salon belki yarı yarıya bile değildi.
Öyle kalmış aklımda.
Çok şaşırmıştım taraftarın ilgisizliğine.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git