Diğer Sporlar > Diğer Spor Branşları

Formula 1

<< < (2/7) > >>

Bülent:
Alonso'nun Ferrari'ye geçtiği an itibariyle benim için önce Ferrari ardından da f1 bitmişti.

Hakinen-Shumi arasındaki rekabet, agresifliği doruklarda yaşayan Montoya'nın olduğu dönemlerde her yarışı izlerdim.
Şimdi hala nasıl izleyenler var diye şaşırıyorum. :)

Umut:
Vettel'in yarış dışı kaldığı Japonya'da Hamilton şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı. Red Bull iki pilotla birden podyum gördü ve hatta Bottas perdeleme yapmasaydı belki de Verstappen arka arkaya 2. kez Hamilton'u geçerek kazanabilirdi. 4 yarış kala aradaki fark ancak mucizelerle kapanabilir. Hamilton ve Mercedes şampiyon diyebiliriz.

Umut:
Bitime 3 yarış kala Hamilton Amerika'da da kazanarak artık şampi oldu. Mercedes markalar şampiyonluğunu kazanırken son yıllarda gördüğüm en güzel sekansı yine adamım Max Verstappen yaşattı ve son turun son anlarında Raikonnen'e karşı tek şansını müthiş kullandı ve podyumu kaptı. Sainz'la ikisi benim ilerisi için favorilerim olacaklar gibi.

Düzeltme: Ben bu satırları yazarken Max ceza aldı 5s ve podyumu kaybetti. Sağlık olsun.

franz392:
Raikkonen 5.5 yıl ve 113 yarışlık uzun bir aranın ardından yarış kazandı, Ferrari ile son haftalarını geçirdiği bu dönemde güzel bir final yapmış oldu.

Umut:
Bu sene Hamilton çok ağır bastı.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git