Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

3 Temmuz Kumpası

<< < (2/103) > >>

Cem Ağrak:

--- Alıntı yapılan: Chauncey Billups - 17 Aralık 2013, 09:44:22 ---abi aslında bu konulara hiç girmek istemiyorum biliyorsun, lakin elimiz mahkum bir şekilde bu konu açılacak, iki hafta içinde kararın açıklanması bekleniyor, her karara hazırlıklı olmak gerekiyor.

--- Alıntı sonu ---

takılıyorum sana güzel kardeşim ,
3 temmuz bizim için önemli bir tarih..
olmamış gibi davranamayız.
bizi üzse de unutamayız o süreci...

iyi yaptın kardeşim.

Cem Ağrak:

--- Alıntı yapılan: Chauncey Billups - 17 Aralık 2013, 10:03:13 ---Hakan abi, beni duygulandıran, gözlerimin dolmasına neden olan ve gururunu yaşadığım şey ;

konu 3 Temmuz olduğunda hepimizin herşeyi unutarak kenetlenmesi, hepimizin geçmişin hesabını bir kenara bırakarak herkese sahip çıkması, hepimizin bir olmasıdır. Aziz Yıldırım'a, Aykut Kocaman'a, Ahmet'e, Mehmet'e adı her neyse bu kişilerin muhalifi olan insanların bile söz konusu 3 Temmuz olunca bu davaya sahip çıkarak bu insanları yalnız bırakmamasıdır.

Fenerbahçeli olmak budur ..

--- Alıntı sonu ---

zor bir süreç oldu ama Fenerbahçe'nin büyük taraftarı yani hepimiz bu klübe çok sahip çıktı ve nispeten çok az yara  ile atlattık  ve hızlı bir şekilde ayağa kalktık daha da güzel günler bizim olacak ...

fb_balkay:

--- Alıntı yapılan: Cem Ağrak - 17 Aralık 2013, 09:40:13 ---Forum fazla sakin mi geldi kemal :)
Biraz heyecan gelsin yani :)
Haydi bakalım  8) 8)

--- Alıntı sonu ---

çok fazla sakin abi ben korkmaya başladım fırtına öncesi sessizlik değildir inşallah. gerçi karar olumluda olumsuzda olsa fırtına kopacak ama bende korkmaya başladım.

Cem Ağrak:

--- Alıntı yapılan: fb_balkay - 17 Aralık 2013, 14:01:49 ---
--- Alıntı yapılan: Cem Ağrak - 17 Aralık 2013, 09:40:13 ---Forum fazla sakin mi geldi kemal :)
Haydi bakalım  8) 8)

--- Alıntı sonu ---

çok fazla sakin abi ben korkmaya başladım fırtına sessizlik değildir gerçi karar olumluda olumsuzda olsa fırtına kopacak ama bende korkmaya başladım.

--- Alıntı sonu ---

Daha ne olabilir ki barış ?
Yaşamandığımız ne kaldı ki ?
En kötü senaryo başkan hapis olayı olur .
Ben pek zannetmiyorum kararı Yargıtay bozacak

fb_balkay:

--- Alıntı yapılan: Cem Ağrak - 17 Aralık 2013, 14:05:23 ---
--- Alıntı yapılan: fb_balkay - 17 Aralık 2013, 14:01:49 ---
Haydi bakalım  8) 8)

--- Alıntı sonu ---

çok fazla sakin abi ben korkmaya başladım fırtına sessizlik değildir gerçi karar olumluda olumsuzda olsa fırtına kopacak ama bende korkmaya başladım.

--- Alıntı sonu ---

ben onla kurtulacağımızı düşünmüyorum abi daha uefa kararların düzeltilmesini isteyebilir küme düşme puan silme bir sürü seçenek var tabi yargıtay onarsa.

Daha ne olabilir ki barış ?
Yaşamandığımız ne kaldı ki ?
En kötü senaryo başkan hapis olayı olur .
Ben pek zannetmiyorum kararı Yargıtay bozacak

--- Alıntı sonu ---

ben onla kurtulacağımızı düşünmüyorum abi daha uefa kararların düzeltilmesini isteyebilir küme düşme puan silme bir sürü seçenek var tabi yargıtay onarsa.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git