Basketbol > NBA-NCAA-WNBA

NBA

<< < (691/698) > >>

efeovic:
geçen yılki konferans finalinden sonra denver-lakers bu sefer de ilk turda eşleşti. lakers playoffta asla hafife alınmaması gereken bi takım, geçen yıl denver süpürse de maçlar baya yakın geçmişti. denver bence sadece bu seride değil şampiyonluk için de yine favori, ama bu sefer lakers maç alacaktır. 4-1 ya da 4-2 denver diyorum.

Umut:
Başıma bi iş gelmeyecekse bu sene Boston'un rahat şampiyon olacağını düşünüyorum. :D

Samet_GFB:
Lakers 3.çeyrek 20 sayı önde olduğu maçı kaybetmiş üst üste kaçıncı yenilgi oldu Denvers sayamadım

iloturo:
Maci kaybetme şekilleri tam fenerbahce bekoya yakışır şekildeydi . Macin 1.dakikasinda ve 48.dakikasinda yenik duruma düştüler ve kaybettiler.

Umut:
15 saniye kala skor eşit ve Lakers hücumdayken LeBron'un adamı yere düştü. Bomboş kaldı. İçeri her penetrede bitirmesine ve önü de ap açık olmasına rağmen üçlük denedi ve kaçırdı. Murray de son saniyede buzzer atarak maçı bitirdi.

Beklediğimden iyi oynuyor Lakers esasen fakat Denver, Boston'u bi kenara bırakırsak çok başka seviyede. Jokic 27 20 10 yaparak da konumunu belli etti tekrar. Birebirde savunulabilecek bir oyuncu değil, bu net. LA'deki ilk maçı alırsa Lakers değişik şeyler izleriz gibi gene de.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git