Gönderen Konu: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Euroleague (2016-17 Sezonu)  (Okunma sayısı 80814 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Euroleague (2016/17 Sezonu)
« Yanıtla #120 : 01 Şubat 2017, 20:51:49 »
Hakikaten koç çok formsuz.
3. Çeyrek Prince'si kenardan sadece izledi..

Biz buradan nasıl izliyorsak o da oradan öyle izliyor. 3.Çeyrek yağmur gibi sayı atarlarken öyle izledi maçı. Soksana Vera'yı pota altında caydırıcı bir güç olarak. Adamların attığı tüm sayılar ya çember altından turnike yada bomboş şut. Aklı sıra alan savunması yapıyor. Kimin nerede durduğu belli değil. Yürüye yürüye turnike attılar. Vera girdi son çeyrek çember altı savunması toparladı.

Angel'ı da Aziz otursun izlesin güzel güzel.
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2017, 20:52:06 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #121 : 01 Şubat 2017, 20:57:45 »
Biz buradan nasıl izliyorsak o da oradan öyle izliyor. 3.Çeyrek yağmur gibi sayı atarlarken öyle izledi maçı. Soksana Vera'yı pota altında caydırıcı bir güç olarak. Adamların attığı tüm sayılar ya çember altından turnike yada bomboş şut. Aklı sıra alan savunması yapıyor. Kimin nerede durduğu belli değil. Yürüye yürüye turnike attılar. Vera girdi son çeyrek çember altı savunması toparladı.

Angel'ı da Aziz otursun izlesin güzel güzel.
Gerçekten Vera savunmada da çok iyiydi.
Bir de şunu merak ediyorum;
Ayşe Cora'ya bu kadar özgürlüğü koç mu veriyor?
Sürekli insiyatif almaya çalışıyor.
 Boşta arkadaşı varken ya kendisi atıyor ya da içeriye drive ediyor.
tahammül sınırlarını aşıyor bazen..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #122 : 01 Şubat 2017, 20:59:15 »
Aziz gitsin Quaresma bize gelmek istedi gibi saçma sapan laflarla gündem değiştirmeye çalışsın..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #123 : 01 Şubat 2017, 20:59:55 »
Bu dike'den de takımdan da bir halt olmaz.  Hoca 3. çeyrek yenilen 35 sayının hesabını versin.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #124 : 01 Şubat 2017, 21:04:43 »
Bu dike'den de takımdan da bir halt olmaz.  Hoca 3. çeyrek yenilen 35 sayının hesabını versin.
Takım çok kötü değil aslında.
Birsel-Quigley-Vera ve Gruda özel oyuncular
İki kaliteli kıta dışıyla takımın çehresi değişir..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #125 : 01 Şubat 2017, 21:59:27 »
Takım çok kötü değil aslında.
Birsel-Quigley-Vera ve Gruda özel oyuncular
İki kaliteli kıta dışıyla takımın çehresi değişir..

Kitadisilar ve vasat yerliler takımı bozuyor. Esra'yı alana kadar Tilbe'yi alsaydilar yaa. Cora da yakışmıyor bu takıma. Bonner i saçma sebeplerle almadılar stricklen e mahkum olduk.

Çevrimdışı ozancan17

• Üye
  • Yer: canakkale
« Yanıtla #126 : 01 Şubat 2017, 22:56:05 »
Bir yanda stricklen bir yanda Angel.Kazanani ve kaybedeni belirleyen kişiler.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #127 : 02 Şubat 2017, 19:50:54 »
Angel ceksğn gitsin umrumda olmaz.2 macı da kaybeden biziz. Birini 72 68 den bos Shenna nın bitiremedigi top da digerini siir gibi bir 2. ceyrekten sonra sıfır savunmalı bir ceyrek ile bırak digerlerini Shenna yerine Dubjlevic olsa yine cok daha iyiydik.Moore falan olsa zaten cosmustuk.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #128 : 02 Şubat 2017, 23:20:22 »
Angel marjinal bir insan fenerbahçeden haksız ve hak etmediği bir şekilde gönderildi ki tazminat filan da kazandı sonra yanlış hatırlamıyorsam. uzunca bir süre oynadı takımda sevmeyenler olabilir ama ben seviyorum kendisini. bayan basketbolunun dünyadaki en büyük üç beş yıldızından biri isteyen istediğini düşünsün söylesin gerçek tek iki tane coleman üstüne iki tane de shekinna koy bir angel etmez

Çevrimdışı sandro12

• Üye
« Yanıtla #129 : 03 Şubat 2017, 00:02:25 »
Eksikliğini hissediyoruz Angel'in keşke olsa.. Bir de cinsel tercihi yüzünden mi yollamıştı Aziz Yıldırım? Tam rezalet doğru hatırlıyorsam..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #130 : 03 Şubat 2017, 09:03:29 »
Angel ile bu isimlerin aynı cümlede kullanılması bile Angel'a karsi ayıp. Şu anda Kursk Avrupanın en iyi iki takımından birisi ve bu takımın tartışmasız lideri Angel. Angel çeksin gitsin, o gitsin bu gitsin dediğimiz müdettçe bize Shakinalar, Colemanlar müstahak gerçi.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 09:20:40 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #131 : 03 Şubat 2017, 16:28:04 »
Bugun sabah izmir ahavalalanı'nda kafede ozan balabanı gordum ama yanında bir bayanla beraber bir mimari plan üzerine is konusuyorlardı...
hadi dedim bosver...
tek basına olsa yapısacaktım yakasına, allah askına kurtarın bizi stiricklen'den nerde maya moore diyecektim ya...neyse...yanındaki bayana dua etsin :)))

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #132 : 03 Şubat 2017, 17:30:48 »
Bugun sabah izmir ahavalalanı'nda kafede ozan balabanı gordum ama yanında bir bayanla beraber bir mimari plan üzerine is konusuyorlardı...
hadi dedim bosver...
tek basına olsa yapısacaktım yakasına, allah askına kurtarın bizi stiricklen'den nerde maya moore diyecektim ya...neyse...yanındaki bayana dua etsin :)))
Twitter'dan yaz abi  :)
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #133 : 03 Şubat 2017, 17:36:10 »
Yazsanız ne olur. Her sene devre arasına kadar diye getiriyorlar 3.sınıf bir isim sonra da devre arası geldiğinde devam ediyorlar. Gariban taraftar da devre arası bomba gibi bir isim gelecek sanıyor yarım sezonluğuna.

Tina + Angel'dan Levander + Stricklen'a düştük. Şaka gibi.

Tina ve Angel'ın yanına Gruda ve Quigley'i ilave etseydik Avrupa şampiyonuyduk. İlla bir taraf eksik kalır. Birisi varken diğeri olmaz. Aynı anda kuramıyorlar şu kadroyu bir türlü. Yıllardan beri F4 oynuyoruz diye övünürler. Sonuç "0"

İnsan da biraz utanma olur. GSye avrupa şampiyonluğu finalinde kupa vermişsin. Bu ayıbı temizlemek için bile bir kadro kurulur ama nerede. F4'ler kesiyor şubedekileri. Bu sene çıkabilir miyiz o da şüpheli gerçi.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #134 : 03 Şubat 2017, 17:52:55 »
Angel ile bu isimlerin aynı cümlede kullanılması bile Angel'a karsi ayıp. Şu anda Kursk Avrupanın en iyi iki takımından birisi ve bu takımın tartışmasız lideri Angel. Angel çeksin gitsin, o gitsin bu gitsin dediğimiz müdettçe bize Shakinalar, Colemanlar müstahak gerçi.
Angel tartışmasız çok özel bir oyuncu.

Fakat  o dönem herkesin hayalini kurduğu Taurasi'den sonra gelmesi ve o sezon EL şampiyonluğunun kaçması, takımda oyun aklı olan Penny ve Nevriye'nin ayrılması, Esmeral'in basketbolu bırakması, Matoviç'in sakatlığı ile Angel'ın defoları biraz daha su yüzüne çıktı. 

Her şey ondan beklenir oldu. İyi kötü her şey ona fatura edildi.

Angel o dönem değilde, geçen sene ya da bu sene Marissa ya da Şekina yerine gelseydi, şuan Ekpe Udoh muamelesi görüyor olurdu  :)
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 17:57:21 Gönderen: sonkale1907 »
FENERBAHÇE