Site Hakkında > Forum Arşivi

İsmet Akpınar

<< < (2/20) > >>

Bogdan Bogdanovic:

--- Alıntı yapılan: iloturo - 01 Şubat 2021, 20:15:35 ---Kemal beyin en son getirdiği oyuncu mr sipahiydi. Onun gibi olmasın da :)

--- Alıntı sonu ---

Bugüne kadar İsmet kadar hiçbir oyuncuyu istemedim :/

Ülker Arena'da 12.000 kişinin önünde o şutu soktuktan sonra nasıl ritme gireceğini, taraftarı nasıl ateşleyeceğini ve enerjisiyle tüm takımı nasıl etkileyeceğini düşündükçe geceleri uyku uyuyamıyorum. İsmet geldikten sonra forumdan 2 kişiye ben ve Sinan formasını alacağız. Parkedefener yönetimi olarak da yine 1 kişiye bir forma hediye edeceğiz.

Tom Hanks:
Hayırlı olsun.İçerden gelmiş bilgi.

sinanyucel:

--- Alıntı yapılan: Bogdan Bogdanovic - 01 Şubat 2021, 20:21:38 ---Bugüne kadar İsmet kadar hiçbir oyuncuyu istemedim :/

Ülker Arena'da 12.000 kişinin önünde o şutu soktuktan sonra nasıl ritme gireceğini, taraftarı nasıl ateşleyeceğini ve enerjisiyle tüm takımı nasıl etkileyeceğini düşündükçe geceleri uyku uyuyamıyorum. İsmet geldikten sonra forumdan 2 kişiye ben ve Sinan formasını alacağız. Parkedefener yönetimi olarak da yine 1 kişiye bir forma hediye edeceğiz.

--- Alıntı sonu ---

Hizmette sınır yok 😎

Özcan Özdemir:
Hadi inşallah olur Kemal, güzel bir haber.

sinanyucel:
Kemal Erdem Bey'in transferi için özel olarak ilgilendiği İsmet Akpınar bu gece Türkiye kariyerindeki muhtemelen en iyi maçını oynadı. 32 sayı 5 ribaund 3 asist 7/11 üçlük ve 0 top kaybı ile oynadı.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git