Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 375988 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #3885 : 25 Nisan 2023, 23:00:27 »
Anthony Randolph mezardan çıktı yine,girer girmez attı üçlüğü. Avrupa'nın en iyi 4 numarasıydı (ya da çok beğendiğim için bana öyle geliyor).Sakatlıklar mahvetti kariyerini.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2023, 23:00:51 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3886 : 26 Nisan 2023, 00:05:43 »
Obradovic hocam son saniye basketiyle Real Madrid serisinde deplasmandaki ilk maçı çaldı ve saha avantajını eline aldı. Sen nasıl bir mucizesin hocam? Seni elinde tutamayanları toprak kabul etmesin.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3887 : 26 Nisan 2023, 00:45:08 »
Ağır olmuş kusura bakmayın kendi hataları var Obranın.Tarihimize altın harflerle gecsede ülkemizde yaşanan facia duyarsız kalması bakın o yumruk olayına demiyorum az soğuttu kendinden.Artı koç Dimitris onla devam ediyoruz
 geçmişi yad edelim.ama önümüzede bakalım.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2023, 00:48:17 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3888 : 26 Nisan 2023, 03:37:43 »
Ağır olmuş kusura bakmayın kendi hataları var Obranın.Tarihimize altın harflerle gecsede ülkemizde yaşanan facia duyarsız kalması bakın o yumruk olayına demiyorum az soğuttu kendinden.Artı koç Dimitris onla devam ediyoruz
 geçmişi yad edelim.ama önümüzede bakalım.

Gün içinde yüzlerce, toplamda milyonlarca kez uyarıyor herkes ama yine bildiğini okuyorsun. Sana işin doğrusunu da anlatıyoruz çoğu konuda onu da sallamıyorsun, bildiğin taşşak geçiyorsun forumla.

Hakan abinin söylediği şeye yazdıkların da alakasız.

Ülkedeki deprem faciasına duyarsız falan kalmadı. Twitter artık at yalanı, sikeyim inananı moduna döndü. İnan sürüyle insan var. Sen zaten sosyal medyada her gördüğüne inanan birisin.

Obradovic, maçtan 1 gün evvel Fenerbahçe'nin Türkiye'de yaşanan deprem felaketi nedeniyle zor bir süreçten geçtiğini söyledi. Sırp basınında adamın açıklamaları var. Dakika başı aynı şeyden bahsetmek zorunda mı bu adam? Partizan, senin hayrına depremzedeler için para toplamadı. Obradovic'in de payı var o işte. Üstelik Partizan topladığı paraları da depremzedelere yolladı.

Senin ülkende TV'de yardım şovu yapan, dünya para taahhüt eden kişi ve kurumların %90'ı henüz o paraları hesaplara yatırmadılar bile. Ya arkadaş, az biraz dön kendi ülkene, insanına bak. Sonra elin yabancısı üstünden duyar kasacaksan kas.

Ha yumruk mevzusunda hak edene hak ettiğini verdi. Senin fanatik GS'li genel menajerin hala daha bütçe mevzusu yapıyor. Daha yeni yine para pul işlerine girdi. Sen, adama 30 milyon euroyla herkes başarılı olur edebiyatı çekersen, o da yarı bütçeli Partizan'la gelir sana koyar, yumruğunu da gösterir, başka yerine de. Yumrukla kalmış, ben olsam taşaklarımı gösterirdim.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #3889 : 26 Nisan 2023, 07:52:28 »
Kemal bey lütfen Tom abiye yüklenme
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3890 : 26 Nisan 2023, 07:54:46 »
30 sn kala Musa üçlüğe kalkarken hucum faul verecek hakem hem de real deplasmaninda ve mac kafa kafaya iken. Tarihte görülmemiş bir şey. Kaldi ki punter her suta kalktığında kolu bacağı oynuyor faul almak için. Bu sene lig maclarini da gözümün önüne getirdiğimda partizan inanilmaz sekilde kayriliyor. Hatta adriyatik liginde liderlik için önemli macta da benzer tuhafliklar oldu ve kizilyildiz mac sonu açıklamalar yaptı. Obra fenerbahcede bulamadığı o lobiyi partizanda bulmuş cok belli. Federasyonlar bir sekilde yarışta kalmasını istiyor partizanin. Real deplasmaninda bile ezilen real oluyor. O derece kayriliyorlar. Son sn üçlüğü girmese yenileceklerdi elbette ama bu durum perde arkasını değiştirmiyor.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2023, 07:55:07 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3891 : 26 Nisan 2023, 08:18:18 »
30 sn kala Musa üçlüğe kalkarken hucum faul verecek hakem hem de real deplasmaninda ve mac kafa kafaya iken. Tarihte görülmemiş bir şey. Kaldi ki punter her suta kalktığında kolu bacağı oynuyor faul almak için. Bu sene lig maclarini da gözümün önüne getirdiğimda partizan inanilmaz sekilde kayriliyor. Hatta adriyatik liginde liderlik için önemli macta da benzer tuhafliklar oldu ve kizilyildiz mac sonu açıklamalar yaptı. Obra fenerbahcede bulamadığı o lobiyi partizanda bulmuş cok belli. Federasyonlar bir sekilde yarışta kalmasını istiyor partizanin. Real deplasmaninda bile ezilen real oluyor. O derece kayriliyorlar. Son sn üçlüğü girmese yenileceklerdi elbette ama bu durum perde arkasını değiştirmiyor.
Sabah sabah keyiflendim
Hangi top8 maçında hangi hakem seni ezdi
Yaş geçmiş çocuk da gelince çok huysuz olmuşsun sen 5 seneye Tom abi olursun ;)
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3892 : 26 Nisan 2023, 08:19:47 »
Çoluk çocukla realden top8de deplasmanda 1 maç
Çalmış lobi diyor ilhan baba... Huysuz seni
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3893 : 26 Nisan 2023, 08:20:34 »
Sabah sabah keyiflendim
Hangi top8 maçında hangi hakem seni ezdi
Yaş geçmiş çocuk da gelince çok huysuz olmuşsun sen 5 seneye Tom abi olursun ;)
Foruma girmeye girmeye unuttun galiba. En basiti real finali. Top 8 mi dedim ben, cska finali, say say bitmez , lan youtuber oldun çıktın basimiza :)

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3894 : 26 Nisan 2023, 08:24:57 »
Foruma girmeye girmeye unuttun galiba. En basiti real finali. Top 8 mi dedim ben, cska finali, say say bitmez , lan youtuber oldun çıktın basimiza :)
Bebeğim 2016 top8 Reali biz de siktik 1 maö deplasmanda hiç ezilmeden onu diyorum :)
Özledim lan seni
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3895 : 26 Nisan 2023, 08:26:15 »
Çoluk çocukla realden top8de deplasmanda 1 maç
Çalmış lobi diyor ilhan baba... Huysuz seni
Hangi çoluk cocuk oglum. Punter, leday, lesort mu cocuk. Bir suru mac sayarım sana simdi normal sezon dahil. Net bir şekilde kayriliyor adamlar bu sene, hem avrupda hem adriyatikte. 30 sn kala oyle hucum faul mu verilir lan. Real 3 sayi one gececekken 2 sayi yenik duruma düştü. Obra sevdan bu kadar mi büyük aq, adam gitti gitti hatta istanbulda bizi yenince kendinden geçti. Bırak bu işleri :)

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3896 : 26 Nisan 2023, 08:28:57 »
Bebeğim 2016 top8 Reali biz de siktik 1 maö deplasmanda hiç ezilmeden onu diyorum :)
Özledim lan seni
Gecti mi yogunluklar?  Tom Hanks ile bas basa bıraktın bizi. Aslında tom'u da canlı yayininiza alsanız izlenme rekorları kırardiniz lan :)

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3897 : 26 Nisan 2023, 08:30:53 »
Hangi çoluk cocuk oglum. Punter, leday, lesort mu cocuk. Bir suru mac sayarım sana simdi normal sezon dahil. Net bir şekilde kayriliyor adamlar bu sene, hem avrupda hem adriyatikte. 30 sn kala oyle hucum faul mu verilir lan. Real 3 sayi one gececekken 2 sayi yenik duruma düştü. Obra sevdan bu kadar mi büyük aq, adam gitti gitti hatta istanbulda bizi yenince kendinden geçti. Bırak bu işleri :)
Lan Madar 15 dk, trifunoviç 14 dk Smagialiç 11 dk oynadı, hayatında euroleague oynamamış Avram 20 dk.
Sana haller olmuş :)
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3898 : 26 Nisan 2023, 08:31:09 »
Gecti mi yogunluklar?  Tom Hanks ile bas basa bıraktın bizi. Aslında tom'u da canlı yayininiza alsanız izlenme rekorları kırardiniz lan :)
Tom baba özel adam ama yayında aynı performansı gösteremez
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3899 : 26 Nisan 2023, 08:32:40 »
Partizan'dan galibiyet bekliyordum ama Tavares sakatlanmasa ve Musa türlü türlü hücum fauller yapmasa Real maçı alırdı. Punter da muhteşem bir üçlük attı. Bence Partizan içerde maç vermez ve F4 yapar, Obra hocama da yakışır.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2023, 08:33:18 Gönderen: Kubilay Can »