Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 122805 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #645 : 09 Aralık 2022, 15:21:20 »
Evet değilmiş Itoudis ;playofflara katılimcı sartsayısımalı.Senwyecartqcak taķım sayisi demiş.

Abi imla kurallarina biraz daha özenli mi olsak acaba ne dersin.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
Ynt: Alba Berlin:75 Fenerbahçe Beko:104 | Euroleague 12. Hafta
« Yanıtla #646 : 09 Aralık 2022, 16:49:55 »
Yaklaşık 2 saat önce Berlin'den eve döndük. Ev sahibi gibiydik, tribün gayet iyiydi, takım ve hoca bir kaç kez yanımıza geldi.

Maçın tekrarını nerden izleyebilirim? Araştırdım ama bulamadım maalesef. Var mı tanıdığınız, bildiğiniz link? Teşekkürler.

Renkdaş hepinize helal olsun, ataşehiri karacaahmete çeviren yığın ve yönetim utanmış mıdır? Sanmam.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #647 : 09 Aralık 2022, 18:38:53 »
Abi imla kurallarina biraz daha özenli mi olsak acaba ne dersin.

Bu ve buna benzer konularda 9 milyon 900 bilmem kaç kez kendisi uyarıldı, ikaz edildi, rica edildi.  Ama maalesef arkadaşımız kendisine has bir karakter. Üzülerek ve özür dileyerek söylüyorum ki dikkate almamak en iyisi. Ha bu ne kadar kolay dersen o da ayrı bir tartışma konusu. Zira her konuya alakalı alakasız art arda defalarca yorum yapınca bazen insan merak edip bakma ihtiyacı duyuyor.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #648 : 09 Aralık 2022, 18:40:57 »
Bu ve buna benzer konularda 9 milyon 900 bilmem kaç kez kendisi uyarıldı, ikaz edildi, rica edildi.  Ama maalesef arkadaşımız kendisine has bir karakter. Üzülerek ve özür dileyerek söylüyorum ki dikkate almamak en iyisi. Ha bu ne kadar kolay dersen o da ayrı bir tartışma konusu. Zira her konuya alakalı alakasız art arda defalarca yorum yapınca bazen insan merak edip bakma ihtiyacı duyuyor.
İşte tam olarak benim duruşum budur kendisine karşı...
Ve 9 milyon 900 bilmem kaç sayısı da abartı değildir ..

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #649 : 09 Aralık 2022, 19:06:51 »
Düzelirim.Bu arada bu bu forumda yazdığım son mesaj.Bu kez cidden son.Kendinize iyi bakın dışardan okuyucu olarak bakarız tabi.Kimseye rahatsızlık vermek gibi niyetimde yok.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2022, 19:07:38 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #650 : 09 Aralık 2022, 23:14:20 »
Monaco'nun dün Real'i neredeyse mucizevi bir şekilde yenmesinden sonra geçen hafta ki mağlubiyet o kadarda göze olumsuz gelmemeye başladı.Efes bugün oynanan maçta Zalgris'i güzel oyunla yendi.Sezon başında hiç katkı alamadıkları 4 numara sorununu Mbaye ve Clyburn'ü 4 e çekerek giderdiler.Larkin döndükten sonra bakalım ne seviyeye çıkacaklar.

Olympiakos'da şuan devam eden maçta ilk periyottan maçı kopardı.Pire deplasmanı öncesi onlarda çok yorulmadan karşımıza çıkacaklar.Haftaya sert ve zorlu bir mücadele bizi bekliyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #651 : 12 Aralık 2022, 15:36:53 »
Bu şartlar altında 2 maç haftasında Allah yardımcımız olsun. Ben iki maçtan birinde galip gelsek çok büyük başarı kabul ederim.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
« Yanıtla #652 : 12 Aralık 2022, 17:07:01 »
Sakatlık sporun doğasında olan bir şey. Ne kadar arzu edilmese de her an karşınıza çıkabiliyor. Bizi esas tedirgin eden sakatlık değil, basit bir sakatlığı olduğu düşünülen bir sporcunun bile haftalarca, aylarca dönememesi. 

Motley, en verimli oyuncularımızın başında geliyordu. Onun yokluğunu elbette hissedeceğiz ama İtoudis'te bununla ilgili gerekli tedbirleri alacaktır. Şimdi Booker ve Jekiri'den ekstra katkı bekleme zamanı. Pierre ve ardından Wilbekin de erken dönerse bu yoğun dönemi en az hasarla atlatabiliriz.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #653 : 12 Aralık 2022, 17:20:25 »
Fenerbahçe Beko’da tedavi süreçleri devam eden Nemanja Bjelica, Scottie Wilbekin ve Dyshawn Pierre'nin yanı sıra, 11 Aralık Pazar günü oynanan Türk Telekom karşılaşmasında baldır sakatlığı yaşayan Johnathan Motley ile hastalığı bulunan Tarık Biberovic bu maçta forma giyemeyecek. Scottie Wilbekin, Dyshawn Pierre ve Tarık Biberovic’in durumları 16 Aralık Cuma günü oynanacak Baskonia maçı öncesinde tekrar değerlendirilecek.

baskonia maçında oynasalar bari

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #654 : 12 Aralık 2022, 17:24:25 »
Bu şartlar altında 2 maç haftasında Allah yardımcımız olsun. Ben iki maçtan birinde galip gelsek çok büyük başarı kabul ederim.

Motley olmadan cidden zor olacak ... Booker a cok is dusecek.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #655 : 12 Aralık 2022, 17:35:52 »
Motley olmadan cidden zor olacak ... Booker a cok is dusecek.
Simdi tomluk yapmak istemiyorum ama yakin bir farkla kaybedecegimizi bile dusunmuyorum. Baskonia haftasonu gran canaria deplasmaninda ilk yari 30 farki buldu. Oli zaten bologna karşısında sov yapti. Cok formda iki takimla oynayacağız ve bana gore 1 galibiyet bile buyuk supriz olur.
Bizim.bu sakatlik muhabbetinden cidden midem bulandı. Isi dalgaya veriyorum ama felaket kızgınım. Bu kadar sakatlik olmaz. Ingilterenin penaltı olayını bile gölgede bırakır bizim sakatliklarimiz.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2022, 17:36:02 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
« Yanıtla #656 : 12 Aralık 2022, 17:48:56 »
Tek umudumuz içimizdeki umutsuzluğumuz. Bu eksiklerimizden sonra büyük çoğunluğumuz özellikle önümüzdeki 2 maçtan galibiyet beklemiyor. Olur da yenilirsek hiçbirimizin öyle bir itirazı olmaz. Ama olur da en azından 1 galibiyet bile gelse çok şey kazandırır. Önümüzdeki haftalarda eksiklerimiz de dönünce eski ritmimizi ykalarız.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #657 : 12 Aralık 2022, 18:53:30 »
Simdi tomluk yapmak istemiyorum ama yakin bir farkla kaybedecegimizi bile dusunmuyorum. Baskonia haftasonu gran canaria deplasmaninda ilk yari 30 farki buldu. Oli zaten bologna karşısında sov yapti. Cok formda iki takimla oynayacağız ve bana gore 1 galibiyet bile buyuk supriz olur.
Bizim.bu sakatlik muhabbetinden cidden midem bulandı. Isi dalgaya veriyorum ama felaket kızgınım. Bu kadar sakatlik olmaz. Ingilterenin penaltı olayını bile gölgede bırakır bizim sakatliklarimiz.

Ben sakatliga birsey diyemiyorum ama spor farketmez bir kural var; "giden donmuyor"... Asil bunun boku cikti, birilerinin su saglik heyetini denetimden gecirmesi sart.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Olympiakos:94 Fenerbahçe Beko:67 | Euroleague 13. Hafta
« Yanıtla #658 : 12 Aralık 2022, 19:46:51 »
13 Aralık Salı, 21:00
S Sport
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2022, 06:58:25 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Olympiakos-Fenerbahçe Beko | Euroleague 13. Hafta
« Yanıtla #659 : 12 Aralık 2022, 19:53:04 »
Calathes-İsmet
Edwards-Şehmus
Guduric-Melih
Nigel-Metecan
Jekiri-Booker-Samet

Bunlarla yaptıģımız son 7 maçın 6'sını kazandık. Kaybettiğimiz tek maç da  geçen sezon 67-65

1.45 - 2.78 ile onlar favori.