Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 122859 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe Beko:72 Partizan:73 | Euroleague 15. Hafta
« Yanıtla #915 : 23 Aralık 2022, 12:30:58 »
Pes Scottie dün sakatlıktan dönmesine rağmen çok iyi oynadı.Sicak hissetti kendini 1 pozisyon için gömülmez.Kostas ante daha parkeye çıkmadı çocuk bir görelim belki Hayes gibi şaşkına çevirecek.Carsen yollar ayrılmalı.Bjelica ilede sözleşme dondurulnali.

Hayes şaşkına mı çevirdi yoksa herkesin sene başı dediği gibi malum özüne mi döndü , orası muamma.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #916 : 23 Aralık 2022, 12:37:15 »
Hayes Pierre sakatken çok bindi.Sahaya baktigim.an disiplinli oyuncu görüyorum.Bu arada Piere çok disiplinli değilmiş Uğur Ozan söyledi öyle intiba bırakıyor dedi ama toparladı sahada.Ilhan Bey kazanırken söylüyorduk mütevazı kadro.Ama çok kötude değil..8 neden küçümsemiyor hele an itibariyle Kızılyıldız bile bizden daha iyi kadroya sahip olmuşken.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2022, 12:38:25 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #917 : 23 Aralık 2022, 13:15:00 »
Çok iyi ağırlandı.Genc birinin verdiği çiçeği sert vermesi başka birine ve nedense bence normal olan maç sevinci eleştiri aldı.Ama bu trol denen yapıdan kaynaklandı bence.Tenisçi gibi sevindi bakmadan yumruk yaptı ama.

Biraz bakındım youtubedan ordan buradan. Şu paylaştığım enstantenelerin onda birine bile yaklaşmamış belli

https://www.youtube.com/watch?v=uh5BnJfIazk

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #918 : 23 Aralık 2022, 13:26:13 »
Şu Obradovic hassasiyetini azaltarak bırakmalı sanki artık ya. Dün parkeye çıkarkenki halini gördüm, kendisine el uzatanların elini ters bir ifadeyle itti, çiçeği de aldıktan 2 saniye sonra yine ters bir edayla ordan birine verdi. Hafiften bi bozulmadım desem yalan olur. Bence o da pek yapılmasını istemiyor böyle şeylerin, hatta rahatsız oluyor dahi olabilir, kabul edelim ki o artık farklı bir takımın koçu. Belki yanlış anlaşılmaktan da korkuyor olabilir. Atıyorum maçı biz kazanmış olsak, şakayla karışık bile olsa eski kulübüne kıyak geçti gibi muhabbetlerin olmasını istemiyor. Artık biraz gereksiz romantizm kaçıyor sanki bizimkisi.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #919 : 23 Aralık 2022, 23:13:15 »
Bizden iyi olan takımlar:Real Barça Monako Oli Baskonia Kızılyıldız Efes Altlarda olsada Milano bence.

Çevrimdışı libertafb

• Üye
  • Yer: Almanya

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #921 : 24 Aralık 2022, 02:24:09 »
Şu Obradovic hassasiyetini azaltarak bırakmalı sanki artık ya. Dün parkeye çıkarkenki halini gördüm, kendisine el uzatanların elini ters bir ifadeyle itti, çiçeği de aldıktan 2 saniye sonra yine ters bir edayla ordan birine verdi. Hafiften bi bozulmadım desem yalan olur. Bence o da pek yapılmasını istemiyor böyle şeylerin, hatta rahatsız oluyor dahi olabilir, kabul edelim ki o artık farklı bir takımın koçu. Belki yanlış anlaşılmaktan da korkuyor olabilir. Atıyorum maçı biz kazanmış olsak, şakayla karışık bile olsa eski kulübüne kıyak geçti gibi muhabbetlerin olmasını istemiyor. Artık biraz gereksiz romantizm kaçıyor sanki bizimkisi.

Kendi adıma yazıyorum, herhangi bir grubun sözcüsü falan değilim. Basketbolla tanışıklığım her ne kadar çocuk yaşta da olsam Spor Sergi'de başladı. Halim yettiğince Abdi İpekçi, Caferağa, Sinan Erdem ve en nihayetinde Ateşehir'de de takip etmeye çalıştım. Bu adamın liderliğinde gerçekleştirdiğimiz süreç bir hayaldi benim için. Yaklaşık 25 yıl bekledim. Öncesinde ulaşılamaz idi. Geçtim Avrupa şampiyonluğu ve üst üste oynanan 5 final four'u, sahada boyun bükmeme, karakter koyma ve kazanma alışkanlığını bu adam kazandırmıştır basketbol şubesine. Gidiş şekli de malum. Bu nedenle o hassasiyeti ben ve benim gibiler pek kolay bırakamaz. Hadi sadece kendi adıma yazayım, bırakamam. Ha birileri çıkıp da Fenerbahçe mi önemli, Obradovic mi diye sorabilir. Bu kulübün genleri ile oynanmadan önce taraftarının önemli özeliklerinden birisi de vefa idi. Tabi maç oynarken kalecisini ıslıklayan, kendisini şampiyon yapan koça geçtim saygı duymayı arkasından "çok şükür gitti kel" diyerek teneke çalan yeni taraftar profilimize göre geri kafalı bir boomer olabilirim. Ama böyleyim işte, hassasım biraz. Saygılar...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #922 : 24 Aralık 2022, 04:27:32 »
Kendi adıma yazıyorum, herhangi bir grubun sözcüsü falan değilim. Basketbolla tanışıklığım her ne kadar çocuk yaşta da olsam Spor Sergi'de başladı. Halim yettiğince Abdi İpekçi, Caferağa, Sinan Erdem ve en nihayetinde Ateşehir'de de takip etmeye çalıştım. Bu adamın liderliğinde gerçekleştirdiğimiz süreç bir hayaldi benim için. Yaklaşık 25 yıl bekledim. Öncesinde ulaşılamaz idi. Geçtim Avrupa şampiyonluğu ve üst üste oynanan 5 final four'u, sahada boyun bükmeme, karakter koyma ve kazanma alışkanlığını bu adam kazandırmıştır basketbol şubesine. Gidiş şekli de malum. Bu nedenle o hassasiyeti ben ve benim gibiler pek kolay bırakamaz. Hadi sadece kendi adıma yazayım, bırakamam. Ha birileri çıkıp da Fenerbahçe mi önemli, Obradovic mi diye sorabilir. Bu kulübün genleri ile oynanmadan önce taraftarının önemli özeliklerinden birisi de vefa idi. Tabi maç oynarken kalecisini ıslıklayan, kendisini şampiyon yapan koça geçtim saygı duymayı arkasından "çok şükür gitti kel" diyerek teneke çalan yeni taraftar profilimize göre geri kafalı bir boomer olabilirim. Ama böyleyim işte, hassasım biraz. Saygılar...

Bunun altına imza atmakla birlikte;

Zeljko Obradovic cahil bir adam değil. Kendisi gittikten sonra söylenenleri de biliyor. Tutup benim hakkımda ne söylenmiş diye izlemiyordur ya da okumuyordur ama adamın Türkiye'de tonla tanıdığı var, hiç mi kulağına gitmiyor sanıyorsunuz. Senin çapsız, fanatik GS'li sözde GM'in her açıklamasında bütçe vurgusu yapıp, eski başarılara gönderme yapıyor. Bir de utanmadan ödül töreninde aynı karede yer alabiliyor. Sertaç Komsuoğlu'nun eski tweetleri zaten biliniyor. Gidiş sürecinde hocaya yapılan muamele herkesin malumu. Müze ziyaretinde herkese sarılıp, Sertaç'ı o konuda es geçiyorsa, sadece tokalaşmakla yetiniyorsa zaten mesajı en baştan veriyor demektir.

Obradovic'in yerinde olsam daha beter bir tepki ortaya koyardım, bence yine normal davrandı. Oraya gelen taraftarın ne suçu vardı diyenler oluyor, haklı olarak. Bana göre, oraya giden taraftarların da suçu var, kimse kusura bakmasın. Hem Obradovic'e hem de onun gibi gönderilmek için her yolun mübah sayıldığı isimlere ne kadar sahip çıkıldı? Bir kesim tepki gösterdi, geri kalanlar 'olan oldu artık' diyerek hiçbir şey olmamış gibi devam etti. Zaten yönetime ve yapılanlara tepkili olan kesim artık maçlara da gitmediği için oradakilar iddia edildiği gibi 'o tripleri' hak etti.

Sosyal medya denen bok çukurunda hala Obradovic'e, Sloukas'a, De Colo'ya ve Vesely'e hakaretler yağdıran bir grup var. Eleştiri başka bir şey, ona saygım var ama hakaret edenlere yok. Seni 'sen' yapan değerlere nefretle küfürler yağdırırsan, birine bütçe üzerinden, diğerine başka şeylerden vurmaya kalkarsan, bu muameleyi hak edersin.
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2022, 04:29:36 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #923 : 24 Aralık 2022, 10:19:39 »
Obradoviç Fenerbahçe tarihinin en büyük spor adamıdır konu tartışmaya kapalıdır.Pandemi onu bende Obraya yeni sözleşme diye bağıranlar içinde olduğum için gönlüm rahat..Biz yönetici değiliz iş onlarda bitiyor Çicekleri itmesi ilginç sevmiyor al be o harekette bir şey yok.Taraftarlarda baya onore etti maçta kendisini.Artık koç Itoudistir.Şanstır gelebilecek en iyi koçtur. Istediği kısa hamlesini yap ey yönetim hasta etmeyin insanı.Görüluyor ihtiyaç var.
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2022, 10:52:37 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #924 : 24 Aralık 2022, 14:30:56 »
Bunun altına imza atmakla birlikte;

Zeljko Obradovic cahil bir adam değil. Kendisi gittikten sonra söylenenleri de biliyor. Tutup benim hakkımda ne söylenmiş diye izlemiyordur ya da okumuyordur ama adamın Türkiye'de tonla tanıdığı var, hiç mi kulağına gitmiyor sanıyorsunuz. Senin çapsız, fanatik GS'li sözde GM'in her açıklamasında bütçe vurgusu yapıp, eski başarılara gönderme yapıyor. Bir de utanmadan ödül töreninde aynı karede yer alabiliyor. Sertaç Komsuoğlu'nun eski tweetleri zaten biliniyor. Gidiş sürecinde hocaya yapılan muamele herkesin malumu. Müze ziyaretinde herkese sarılıp, Sertaç'ı o konuda es geçiyorsa, sadece tokalaşmakla yetiniyorsa zaten mesajı en baştan veriyor demektir.

Obradovic'in yerinde olsam daha beter bir tepki ortaya koyardım, bence yine normal davrandı. Oraya gelen taraftarın ne suçu vardı diyenler oluyor, haklı olarak. Bana göre, oraya giden taraftarların da suçu var, kimse kusura bakmasın. Hem Obradovic'e hem de onun gibi gönderilmek için her yolun mübah sayıldığı isimlere ne kadar sahip çıkıldı? Bir kesim tepki gösterdi, geri kalanlar 'olan oldu artık' diyerek hiçbir şey olmamış gibi devam etti. Zaten yönetime ve yapılanlara tepkili olan kesim artık maçlara da gitmediği için oradakilar iddia edildiği gibi 'o tripleri' hak etti.

Sosyal medya denen bok çukurunda hala Obradovic'e, Sloukas'a, De Colo'ya ve Vesely'e hakaretler yağdıran bir grup var. Eleştiri başka bir şey, ona saygım var ama hakaret edenlere yok. Seni 'sen' yapan değerlere nefretle küfürler yağdırırsan, birine bütçe üzerinden, diğerine başka şeylerden vurmaya kalkarsan, bu muameleyi hak edersin.

Son pasajı kendim yazmış kadar sahipleniyorum...

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #925 : 25 Aralık 2022, 15:39:56 »

Eyvallah abi. Öyle güzel ifade ettin ki kendini, şu anlatıya karşı olumsuz bir şey yazmaya elim gitmez. Senin gibi güzel ve temiz insanlara saygım sonsuz.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Virtus Bologna:92 Fenerbahçe Beko:88 | Euroleague 16. Hafta
« Yanıtla #926 : 27 Aralık 2022, 09:53:42 »
30 Aralık Cuma, 22:30 da, Virtus Segafredo Arenada.

SSport
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2022, 00:54:39 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Virtus Bologna-Fenerbahçe Beko | Euroleague 16. Hafta
« Yanıtla #927 : 27 Aralık 2022, 10:02:02 »
Wilbekin ve Gudu şut ritmini bulamazsa çok zor maç. Hatta beklenmedik oranda zor maç. Hayes de umarım Milano deplasmanındaki performansını tekrarlar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #928 : 27 Aralık 2022, 10:16:32 »
Çok moralli gidiyoruz.Efes maçında yıprandık ama moralliyiz.Burda kolay maç yok zaten.Maccabide Efese yenebilir fena bozuldular.Eurolegue tarihinin en büyük yıldızlarından Teoya konuğuz.Renkli adam.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #929 : 27 Aralık 2022, 11:18:31 »
Dün oynamayan yabancılarımıza bakıyorum, hiç biri bu maçta ekstra katkı verecek adamlar değil ..