Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 122775 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #2490 : 28 Nisan 2023, 00:25:15 »
keza lessort da musaya bi hareket yapmış. herifler şu rezillikle turu döndürecek belki de cezalarla sakatlarla.

Lessort, Punter, Exum net şekilde Partizan'in yüzde 60'i. Olur da seri devam ederse bu isimler çok yüksek ihtimal olmayacak. Madrid'in kadro geniş Partizan kadar etkilenmez. Parkede yaşananlar Madrid'e yarar. Yalniz Belgrad'taki maçlar da Madrid lehine gelişirse oyunculardan değil taraftardan dolayi bitmez.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2491 : 28 Nisan 2023, 00:32:11 »
Lessort, Punter, Exum net şekilde Partizan'in yüzde 60'i. Olur da seri devam ederse bu isimler çok yüksek ihtimal olmayacak. Madrid'in kadro geniş Partizan kadar etkilenmez. Parkede yaşananlar Madrid'e yarar. Yalniz Belgrad'taki maçlar da Madrid lehine gelişirse oyunculardan değil taraftardan dolayi bitmez.

Olacağı o.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #2492 : 28 Nisan 2023, 09:41:03 »
işin garip yanı kavganın çıkmasına sebep olan llull'un diskalifiye edilmeyen tek oyuncu olması.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #2493 : 28 Nisan 2023, 11:54:07 »
Euroleague Mafia Fenerbahçeye ceza verir buradan.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #2494 : 28 Nisan 2023, 11:57:07 »
Lullun yaptığı iş değil.Maçı baştan sona seyrettim.İnanılmaz kollandı maç boyu Partizan.Yugoları fazla aklamasak evet Obrayı seviyoruz ama doğradılar maç boyu.Belki Barça şampiyonluğu istiyor organizasyon.Iyi oynadı Partizan seride ama.Pana kollanırdı çok Obra döneminde. Obra saygısı sevgisi gözümüzü kör etmesin.Yugolari da biliriz masum değiller.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 11:59:28 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2495 : 28 Nisan 2023, 12:00:12 »
Lullun yaptığı iş değil.Maçı baştan sona seyrettim.İnanılmaz kollandı maç boyu Partizan.Yugoları fazla aklamasak evet Obrayı seviyoruz ama doğradılar maç boyu.Belki Barça şampiyonluğu istiyor organizasyon.Iyi oynadı Partizan seride ama.Pana kullanırdı çok Obra döneminde.
Bozuk saat gibisin ama bazen de doğruyu gösteriyorsun. Dunku olayda fenerbahce olsa sezonu kesin kapatırdı oyuncular. Simdi bekliyorum ne cezalar gelecek.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #2496 : 28 Nisan 2023, 12:01:28 »
Yabusule men edilmeli spordan. Rezalet zaten sezon sonu tekmeyi basar.Ne vuruyor sakatlıyorsun hapis bile yatmalı.Exumu öyle görünce ağlamaklı oldum.Spor sporcularla güzel kavganında adabı var.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 12:05:05 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2497 : 28 Nisan 2023, 12:03:43 »
Real-Partizan  eşleşmesi çok enteresan oldu. Tavares'in olmamasını Partizan çok iyi değerlendirdi. Hoş, olsa da pek şanslarının olacağını söyleyemezdim. Bunu söyleyeceğimi pek sanmıyordum ama son iki haftadır izlediğim maçlara bakınca Partizan şampiyonluğun en büyük favorisi olarak öne çıkmaya başlamıştı. Ta ki dün akşam yaşanan olaylardan sonra. Exum, büyük ihtimal bundan sonraki maçlarda olmayacak. Punther ve Lessort'un ne olacağını bilmiyorum. Şayet o olaylar yaşanmasa sezon büyük bir sürprizle bitebilirdi.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #2498 : 28 Nisan 2023, 12:05:29 »
Obradovic geçen sene leş attı, bu seneye de pek parlak girmedi ama yine en doğru zamanda takımını en üst seviyeye taşıdı. Şampiyon olabilirler. Şu saçma sapan takımın iyi bir coaching ile şampiyon olabileceğini gördükten sonra gel de abuk subuk kadro mühendisliğimize, mental kırılganlığımıza ve başımızdaki eşeğe sövme.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2499 : 28 Nisan 2023, 14:03:41 »
Real'in yıllardan beri süregelen çirkefliğine, pisliğine cevap için bu çok büyük bir fırsat. Görülmemiş bir ceza verilmeli ve bir daha kimse böyle hareketlere yeltenmemeli parkede. Verilecek ceza emsâl olacağı için osuruk bir karar çıkarsa her maç rakipleri dövelim biz de. Nasıl olsa emsâl bir karar var ortada. Yabusele için zâten söze gerek yok, 2023 yılının sonuna kadar basketbolla ilişkisi kesilmeli. Bu yaşananlar kesinlikle yumuşatılmamalı.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #2500 : 28 Nisan 2023, 14:04:29 »
Yabusele'den Efes'e karşı 7'de 0 filan üçlük attığı finalden beri nefret ediyorum. Dün de smackdown yaptı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #2501 : 28 Nisan 2023, 14:47:51 »
Real'in yıllardan beri süregelen çirkefliğine, pisliğine cevap için bu çok büyük bir fırsat. Görülmemiş bir ceza verilmeli ve bir daha kimse böyle hareketlere yeltenmemeli parkede. Verilecek ceza emsâl olacağı için osuruk bir karar çıkarsa her maç rakipleri dövelim biz de. Nasıl olsa emsâl bir karar var ortada. Yabusele için zâten söze gerek yok, 2023 yılının sonuna kadar basketbolla ilişkisi kesilmeli. Bu yaşananlar kesinlikle yumuşatılmamalı.
Valla kusura bakma da Punter ve Lesort da görülmemiş cezalar almalı. Obra var diye Partizan'a ayrımcılık yapacak değilim. Hatta zerre hazetmiyorum Partizan'dan. Obda çok büyük hoca, tarihimize altın harflerle geçmiştir ama gittiğinden bu yana klübe düşmanca tavırları var. Çiçek uzatan taraftarı bile tersledi. Takımın geldiği seviye, yaptığı mücadele hepsi tamam ama parkede zerre kadar aleyhlerine bir şey olmuyor. Ben 20-25 yıldır bu sporu takip ediyorsam Real deplasmanlarında bu kadar cesur hakemler hiç görmedim. Avrupada basketbolun dinamikleri bir kaç yıldır değiştiriliyor. Önce hiç alakası olmayan Partizan şapkadan wild card aldı ki zerre kadar haketmiyorlardı eurolaguei, sonra Dubai görüşmeleri çıktı ortaya. Dubai'den takım alınması gündeme geldi. Herşey planlı programlı tıkır tıkır işliyor.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #2502 : 28 Nisan 2023, 15:02:00 »
Yabusele ayısı adamı John Cena gibi kaldırdı ve attı aq, asıl mesleği buymuş ve iyi tekniği varmış hayvanın ;D

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2503 : 28 Nisan 2023, 15:11:13 »
Yabusele'nin yaptığı iş değil, sert zeminde adam ömür boyu sakat kalabilirdi, diğer oyuncular bir tarafa da ona özellike çok ağır ceza verilmeli.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #2504 : 28 Nisan 2023, 15:13:46 »
Ben olsam Yabusele'ye 1 yıl men cezası veririm. Kasti adam sakatlamaya yönelik hareket, Punter ve Lesort'a da en az 5 maç veririm. Arada o kadar karıştı ki ortalık başka kim kime ne yaptı anlayamadım.