Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 122804 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Olympiakos-Fenerbahçe Beko (1-0) | Euroleague Çeyrek Final Serisi
« Yanıtla #2505 : 28 Nisan 2023, 16:18:14 »
Kadın Basketbol transfer sayfasına baktım. Buraya baktım ve daha birkaç konuya... Parkede Fener'i anlat deseler şöyle derim:

Tom Hanks'ın biri kuyuya bir taş atıyor, diğerleri de onu çıkarmaya uğraşıyor.

Aslında bayağı eğlenceli. 😄

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #2506 : 28 Nisan 2023, 18:37:57 »
Yabusele 5 maç, Punter 2 maç, Lessort ve Deck ise birer maç. PFDK kararları tadında olmuş. 45 gün hak mahremiyeti de verselermiş.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 18:38:39 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #2507 : 28 Nisan 2023, 18:55:23 »
bu ligde ispanyolsan veya adın maccabiyse rakiplerine allah sabır versin.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #2508 : 28 Nisan 2023, 19:07:11 »
Lullda ceza almalıydı.Ancak yumruk göstermediği için yırttı.Punter tuzağa düştü.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2509 : 28 Nisan 2023, 19:43:43 »
Kadın Basketbol transfer sayfasına baktım. Buraya baktım ve daha birkaç konuya... Parkede Fener'i anlat deseler şöyle derim:

Tom Hanks'ın biri kuyuya bir taş atıyor, diğerleri de onu çıkarmaya uğraşıyor.

Aslında bayağı eğlenceli. 😄

Aynen :D

Olduğunda çekilmeyen, yokluğunda aranılan enteresan bir kişilik.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #2510 : 28 Nisan 2023, 19:49:01 »
Yabusele 5 maç, Punter 2 maç, Lessort ve Deck ise birer maç. PFDK kararları tadında olmuş. 45 gün hak mahremiyeti de verselermiş.
Çok rahatsız edici ya. Punter, Lessort yokken Real bir de seriye tutulur. Ceza oldu sana ödül.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #2511 : 28 Nisan 2023, 20:00:02 »
3 oyuncuda ilk 5 oyuncusu.Bu amatör davranışı cezalandırır Obra Exum hariç hem Punter hem Lessorta tekmeyi basar sezon sonu.Gidişat değişebilir.Bizde sayı kralı oyuncumuz Karşıyaka final serisinde gece kulübüne gittiği için affetmedi Obra.Maç önü.Bo Macleb idi sanırım.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2512 : 28 Nisan 2023, 20:37:44 »
Lullun yaptığı iş değil.Maçı baştan sona seyrettim.İnanılmaz kollandı maç boyu Partizan.Yugoları fazla aklamasak evet Obrayı seviyoruz ama doğradılar maç boyu.Belki Barça şampiyonluğu istiyor organizasyon.Iyi oynadı Partizan seride ama.Pana kollanırdı çok Obra döneminde. Obra saygısı sevgisi gözümüzü kör etmesin.Yugolari da biliriz masum değiller.

Real Madrid, yılllardır olduğu gibi kollanmadığı ve maç ortada yönetildiği için sana öyle geliyordur. Hiç öyle Partizan'ın kollanma durumu falan yok. Eze eze maçı kazandılar. Real Madrid'e karşı orada başka takım olsa hakemler farklı davranır mıydı, muhtemelen ortada yönetmezlerdi, bu başka konu.

Barcelona'yı şampiyon yapmak içinmiş lafa bak aq. Cidden insanı çileden çıkartıyorsun. Barcelona'yı şampiyon yapmaya çok meraklı olsalardı geçen sene yaparlardı. Bu sene yapmak istiyorlarsa, onu da yarı final maçında ince ince yaparlar zaten. Bu kadar zahmete girmezler. Sanırsın Laporta, Real Madrid ve Partizan'lı oyunculara kavga etmeleri için para verdi.

Senin yüzünden Real Madrid'ten nefret ettim, Barcelona'ya sempati duymaya başladım. Fenerbahçe'nin rakiplerine ve aynı zamanda Real Madrid'e aşık bir adamsın.

Açıklanan cezaları da gördük, Real Madrid'e ödül oldu, ne sikim bir Partizan koruması ve Barcelona'nın önünü açma operasyonuymuş.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2513 : 28 Nisan 2023, 20:50:58 »
Wilbekin'in sakatlığı 5 haftayı geçti. Maalesef sakatlıklar bizim için vazgeçilmez oldu. Takımın tek iki yönlü kısası, sezonun en önemli maçlarında yok. Rakip tam kadro ve formda. Bize muclze lazım.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2514 : 28 Nisan 2023, 20:55:43 »
Exum sakatlandı, Punter 2,Lessort 1 maç ceza aldı.  Partizan için kabus senaryosu,3.maci alsa F4 maçında Punter olmayacak. Onların için en iyisi bir maç salıp 4.macta işi bitirmek. Exum sakatlığı ne durumda acaba?

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #2515 : 28 Nisan 2023, 20:59:50 »
Valla kusura bakma da Punter ve Lesort da görülmemiş cezalar almalı. Obra var diye Partizan'a ayrımcılık yapacak değilim. Hatta zerre hazetmiyorum Partizan'dan. Obda çok büyük hoca, tarihimize altın harflerle geçmiştir ama gittiğinden bu yana klübe düşmanca tavırları var. Çiçek uzatan taraftarı bile tersledi. Takımın geldiği seviye, yaptığı mücadele hepsi tamam ama parkede zerre kadar aleyhlerine bir şey olmuyor. Ben 20-25 yıldır bu sporu takip ediyorsam Real deplasmanlarında bu kadar cesur hakemler hiç görmedim. Avrupada basketbolun dinamikleri bir kaç yıldır değiştiriliyor. Önce hiç alakası olmayan Partizan şapkadan wild card aldı ki zerre kadar haketmiyorlardı eurolaguei, sonra Dubai görüşmeleri çıktı ortaya. Dubai'den takım alınması gündeme geldi. Herşey planlı programlı tıkır tıkır işliyor.

Obra'yla ilgili yazma niyetim vardi gerek kalmadı. Obra büyük koç olabilir ama zerre vefa duygusu olmayan bir insan burdaki maçtaki tavrı olsun yasadigimiz büyük depremin ardindan oynanan maçtan sonra tek kelime laf etmemesi felan bendeki saygısını sevgisini tamamen bitirmiş durumda. Bizimle alakali tek demeci olmadı. Başarısız olmasını diliyorum.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #2516 : 28 Nisan 2023, 21:19:51 »
Niye kendisini sıkıp oynasın ki. Herkes için F8 yeterli sonuçta. Yatar daha o.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2517 : 28 Nisan 2023, 21:25:24 »
Riske girmesin aq evladı. Önemsiz maçlar bunlar zaten.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #2518 : 28 Nisan 2023, 21:33:28 »
Calathesin yaptığı salaklığa bak.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #2519 : 28 Nisan 2023, 21:37:18 »
Anlaşıldı yine tüm maç başımızdaki casusun vatandaşlarının salonda coşup böğürmesini dinleyeceğiz. Dorsey'ini de sikeyim seni de sikeyim.