Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 428185 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Tenis
« Yanıtla #390 : 30 Ocak 2020, 14:47:10 »
5-2’den set veren adam daha da hiçbir büyük turnuva kazanamaz.
Tenisi bırakıp gidip başka hobilerle uğraşsın ama artık boşuna kendi enerjisini harcamasın.Güçlü bir mental gücü olsa devam etsin derdim ama her turnuva sonunda Djokovic tarafından tokatlanmak insanı bitirir ya.

Thiem’in şansını yüksek görüyorum ama Zverev çıkarsa Zverev toplamda 10 oyun bile alamaz.Zverev’in Djokoviçi yenmesi için Djokoviçin sakat ve Zverevin süper iyi olması gerekiyor.
Thiem kesinlikle Djokoviçe karşı o mental kavgayı verebilecek bir isim ama finalde Nadal’a karşı olan performansının üstüne çıkması gerek.
Sanki %90 Novak aldı sayılır ama her şey olabilir.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #391 : 30 Ocak 2020, 14:55:51 »
5-2’den set veren adam daha da hiçbir büyük turnuva kazanamaz.
Tenisi bırakıp gidip başka hobilerle uğraşsın ama artık boşuna kendi enerjisini harcamasın.Güçlü bir mental gücü olsa devam etsin derdim ama her turnuva sonunda Djokovic tarafından tokatlanmak insanı bitirir ya.

Thiem’in şansını yüksek görüyorum ama Zverev çıkarsa Zverev toplamda 10 oyun bile alamaz.Zverev’in Djokoviçi yenmesi için Djokoviçin sakat ve Zverevin süper iyi olması gerekiyor.
Thiem kesinlikle Djokoviçe karşı o mental kavgayı verebilecek bir isim ama finalde Nadal’a karşı olan performansının üstüne çıkması gerek.
Sanki %90 Novak aldı sayılır ama her şey olabilir.

Sakatlıkta vardı.Zaten ben vucut dilini incelemeyi severim.İlk sette bile alacağına dair inanç yoktu.Eski Federer alırdı.Thiem konusunda hemfikirim Zverev duygusal çoçuk.Olacak Zverev ama zamanı var 22 genç .Bacaklarını kuvvetlendirmeli.Yeni isimleri izlemek keyifli.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2020, 14:57:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #392 : 30 Ocak 2020, 15:04:56 »
Thiem ve djokovic arasındaki son 5 maçın 4unu thiem aldı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #393 : 30 Ocak 2020, 15:09:35 »
Thiem ve djokovic arasındaki son 5 maçın 4unu thiem aldı.

1 olaylı ertesi güne kalan Roland garros yarı finali idi.O maç yordu Thiemi rafaya direnemedi.Her maçı olay.Ya sen net erteleme kararı çıkmadan tesisleri terkedemezsin ben başkan olacağım var ya cürete bak.

Rod Laver bile Federerci.Bir ara gösterdi ekşidi suratı.Bu arada turnuvaya katılmadığı için kırgın.O turnuva fena olmadı all-star organizasyonu bir nevi.Para ödülü var.Ondan baktım kupa.Novak-Rafa kavgalı.

İçimden bir ses büyük starın bırakmayacağı ama teklerden çekilip çiftler yada karışık çiftlerde 1-2 sene daha devam edeceğini düşünüyorum.Aynı düşünçem Serena içinde var.Belki karma takım kurar Serena ile.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2020, 15:28:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #394 : 30 Ocak 2020, 19:45:01 »
Aferin size.Eldeki Wta toprak turnuvasıda elden gitmiş.Böylece elde turnuva kalmadı.Gelenek haline gelen Istanbul kupası yok.Atp 250 ve Antalya 250 'de yok.Ki Antalya maçlar doluyordu belek.Çim az iken hele şunu kaçırmasaydınız.

Bakalım uzakdoğudaki turnuvalar masterslar ne olacak.Çoğu sporcu katılmayabilir.1 tanesi Wuhanda.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2020, 19:46:31 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #395 : 31 Ocak 2020, 01:06:50 »
Tom abi,adam süper yetenekli ama mental olarak en winner falan değil.Nadal 18 yaşında bile bu adamın en üst düzey halini yendi.20 sinde Federerden Grandslam kaptı,Federeri en olgun dönemlerinde saf dışı bıraktı.
Djokoviç oyun olarak geride götürdüğü Wimbledon’da bile Federeri finalde yendi.

Federer winnerdan daha çok senin deyiminle sempatik adam.Oyun tarzı bana hitap ettiği için onu çok seviyorum ama o bizi her grandslamde üzmeye devam ediyor....
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #396 : 31 Ocak 2020, 09:31:00 »
Tom abi,adam süper yetenekli ama mental olarak en winner falan değil.Nadal 18 yaşında bile bu adamın en üst düzey halini yendi.20 sinde Federerden Grandslam kaptı,Federeri en olgun dönemlerinde saf dışı bıraktı.
Djokoviç oyun olarak geride götürdüğü Wimbledon’da bile Federeri finalde yendi.

Federer winnerdan daha çok senin deyiminle sempatik adam.Oyun tarzı bana hitap ettiği için onu çok seviyorum ama o bizi her grandslamde üzmeye devam ediyor....

Federer hem Nadal hemde Novaktan daha teknik oyuncu.Nadalın yıldız olacağı belliydi.Son Wimbledon şampiyonluğunu bala aldı Novak.

Düşüşte olduğu sakat olduğu dönem ilk 100 dışı kaldı.Tekrar İstanbulda ilk düzenlenen 250'lik turnuvayla döndü.Onu bile değerlendiremedik kaçtı elimizden.17 idi kimse alamaz diyordu ve 3 tane aldı.34 yaşındaydı tekrar döndüğünde günümüzde kolay değil bu işler.İş fizik savaşına döndü çünkü.

Son yılı belki 2021 olur.Ama olimpiyat sonrası açıklayacak deniyor bırakacağı turnuvayı.Bir ihtimal çiftlere kayabilir.Hatta Serena ile bir araya getirme planları var menajerlerin.He for she kapsamında düzenlenen karışık çiftler.Serenadan da her an emeklilik kararı gelebilir deniyor.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2020, 09:42:07 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #397 : 31 Ocak 2020, 09:40:45 »
Bence tüm zamanların en iyi tenisçisi erkeklerde pete sampras, bayanlarda steffi graf'di. O dönemlerde özellikle erkekler tenisi üç oyuncunun tekelinde değildi. Çok daha fazla sayıda kaliteli tenisçiler vardı. Oyun servis voleye dayalı, çok daha keyifli ve spektakulerdi. Benim için tenisin altın cağıdır o dönemler.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #398 : 31 Ocak 2020, 09:42:59 »
Bence tüm zamanların en iyi tenisçisi erkeklerde pete sampras, bayanlarda steffi graf'di. O dönemlerde özellikle erkekler tenisi üç oyuncunun tekelinde değildi. Çok daha fazla sayıda kaliteli tenisçiler vardı. Oyun servis voleye dayalı, çok daha keyifli ve spektakulerdi. Benim için tenisin altın cağıdır o dönemler.

Evet Pete imzamı atarım.Agassiyide severdim ama o kitap sonrası soğudum az.Agassi kitabında uyarıcı aldığını doping yaptığını itiraf etmişti kitabında.2 şeyde silerim Şike doping benim çizgim.Neden Ergini sevmiyoruz nedeni bu.

Ben katılmıyorum.Erkekler tarafı özellikle çok iyi oyuncular çıktı.Artı fiziğe döndü iş.Böyle ortamda bile 39'luk adam slam aldı.Yeni şampiyon eli kulağında.Thiem alacak bence Rolandı.Medevedev 2-0 geriden gelip alıyordu.Çıkmak üzere yeni şampiyon.

Şimdiki oyuncular Samprası Landle Agassileri beckerları ezer geçer.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2020, 10:03:16 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #399 : 31 Ocak 2020, 10:28:54 »
Servis vole oyunu bana da çok keyif veriyor ama Nadal, Federer, Novak üçlüsü Sampras'ı cebinden çıkarır her türlü.
Graf'a katılıyorum tabiki de.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #400 : 31 Ocak 2020, 10:45:22 »
Servis vole oyunu bana da çok keyif veriyor ama Nadal, Federer, Novak üçlüsü Sampras'ı cebinden çıkarır her türlü.
Graf'a katılıyorum tabiki de.
Çıkaramaz. Ben samprasin o yenilmez dönemlerini biliyorum. Özellikle wimbledon'da. En iyi halinde bir samprasi kolay kolay kimse yenemez.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #401 : 31 Ocak 2020, 11:41:28 »
Pişti olmuş denir.Tişörtleri aynı.Tonuna çizgilerine kadar.Şortlar farklı tek.Novağın reklam yüzü olduğu Lacoste tişörtleri harika.

Kimbilir ne kadardır.

Zverev ta nereden turnuvanın puanlarından birini aldı.Tam jeneriklik.İki oyuncuda cesur oynuyor file önü oyunları.1-1 3-6 6-4.Kim çıkarsa çıksın şansınız sizinle olsun gençler.Bol bol şans sayısıda alıp fıtık edin çakalı.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2020, 13:09:47 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #402 : 31 Ocak 2020, 15:28:45 »
Thiem tam tie break canavarı çıktı. Bugün de iki tie break ile 3-1 kazandı. Bu oyun novaka yeter mi şüpheliyim ama umarım finali de alır. Aksi taktirde novak 17.grand slam ile tepeye biraz daha yaklaşır.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #403 : 31 Ocak 2020, 15:32:22 »
Morallendi.Efsane Nadaldan 3 defa penaltı atışları çaldı.Darısı finale.Zverevin önü açık bu turnuvada çok iyi oynadı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #404 : 31 Ocak 2020, 15:34:19 »
Thiem tam tie break canavarı çıktı. Bugün de iki tie break ile 3-1 kazandı. Bu oyun novaka yeter mi şüpheliyim ama umarım finali de alır. Aksi taktirde novak 17.grand slam ile tepeye biraz daha yaklaşır.

Nefret ediyorum o derece.Bol bol şans topu alsın fitil etsin istiyorum çakalı.Mcroe yeter ama terini üşüteçek.Wimbledon doğru yapıyor.Tek finalde korttan yapıyor.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2020, 15:39:51 Gönderen: Tom Hanks »