Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 428306 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Tenis
« Yanıtla #630 : 17 Şubat 2021, 18:33:42 »
konu gene novaka geldi :D
Tom abinin Novak nefreti>GS nefreti.
Adam Novağı kabullenmiyor.Ben de sevmiyorum ama adam alacağım dediğinde alıyor valla.
Nadal gitti tek rakibi Medvedev kaldı.
Bi de şansına Medvedev elenir Tsitsipas’a.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #631 : 17 Şubat 2021, 18:43:43 »
Tom abinin Novak nefreti>GS nefreti.
Adam Novağı kabullenmiyor.Ben de sevmiyorum ama adam alacağım dediğinde alıyor valla.
Nadal gitti tek rakibi Medvedev kaldı.
Bi de şansına Medvedev elenir Tsitsipas’a.
Yalancı çoban hikayesi gibi adı çıkmış antipatik geliyor insanlara birde tenis elit sporu olarak görülüyor ya raketi yere vurunca hoşlanmıyorlar
Medvedev'in şansına bile eleneceğini sanmıyorum bacağı kopsa gene oynar çiçi zamanında bullshit russian demişti medvedev baya takık ona araları biraz yumuşadı ama zor tsitpas çok eforda sarf etti çok çok zor

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #632 : 17 Şubat 2021, 18:58:15 »
Yalancı çoban hikayesi gibi adı çıkmış antipatik geliyor insanlara birde tenis elit sporu olarak görülüyor ya raketi yere vurunca hoşlanmıyorlar
Medvedev'in şansına bile eleneceğini sanmıyorum bacağı kopsa gene oynar çiçi zamanında bullshit russian demişti medvedev baya takık ona araları biraz yumuşadı ama zor tsitpas çok eforda sarf etti çok çok zor
Evet hatta aralarındaki kaçlarda Medvedev çok net skorlar aldı diye hatırlıyorum.Hatta arkadaşlardı sanırım öncesinde ama Tsitsipas’ın yaptığı ciddi terbiyesizlikti.
Novak’ın fikstüre zor dedik adam Karatsev’le oynayıp yarı finale çıkıyor.
Evet ama Federer tam elit sporcu.Her tarafından asalet akıyor adamın ve en önemlisi sinirlerine müthiş hakim oluyor.
2019’da Novak’ı Wimbledon’da yenseydi belki 2-3 tane daha GS alabilirdi.
Tsitsipas Novak’a karşı pek şanslı değil ama Medvedev fena ters geliyor.Medvedev ayrıca artık bir tane GS hakediyor diye düşünüyorum.
Kadınlar bölümünde ise Serena-Naomi maçını kazanan kazanır turnuvayı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #633 : 17 Şubat 2021, 19:12:40 »
Evet hatta aralarındaki kaçlarda Medvedev çok net skorlar aldı diye hatırlıyorum.Hatta arkadaşlardı sanırım öncesinde ama Tsitsipas’ın yaptığı ciddi terbiyesizlikti.
Novak’ın fikstüre zor dedik adam Karatsev’le oynayıp yarı finale çıkıyor.
Evet ama Federer tam elit sporcu.Her tarafından asalet akıyor adamın ve en önemlisi sinirlerine müthiş hakim oluyor.
2019’da Novak’ı Wimbledon’da yenseydi belki 2-3 tane daha GS alabilirdi.
Tsitsipas Novak’a karşı pek şanslı değil ama Medvedev fena ters geliyor.Medvedev ayrıca artık bir tane GS hakediyor diye düşünüyorum.
Kadınlar bölümünde ise Serena-Naomi maçını kazanan kazanır turnuvayı.

Annesi rusmuş galiba Tsitpasın :D ben Osaka tarafındayım
Medvedev'in ters geldiği doğru ama slam başka tabi mesela kaybettiği bir maçta öne geçip sakatlandı nole ben %100 olursa nole tarafındayım Federer konusuna da katılıyorum

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #634 : 17 Şubat 2021, 22:20:51 »
Eurosport Türkiye Erman Yaşar gibi nefso maç spikerini sırf Novağı eleştirdi diye yolladı.Orda bir dönem bizde çalışan Ermre Yazıcıoğul Yücel tuğhan gibi sırf Snooker uzmanları var diye tutuyorlar harcadılar diğerlerini.Baş şüpheli bunlar.Aras Yetiş saf oda Snooker biliyor.

Ali Kırçıl-Erman Yaşar-Caner Özduygu-Emre Özcan-Caner Eler harcanan kültürlü adamlar.Caner Özduygu kış oyunları Caner Eler Atletizm bisiklet Tenis uzmanı.Ali Tenis Emre Özcan Snooker Tenis Premier Lig.

Caner Eler ara ara geliyor Fransa bisiklet için konuk.Bir sürü yeni ses yetersiz İngilizce izliyorum.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2021, 22:21:48 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #635 : 18 Şubat 2021, 07:43:33 »
Osaka bu kadar fiziki dezavantajlarına rağmen inanılmaz oyuncuya evrildi.4 gelecek sanırım.Genç jenerasyon içinde yinede en istikrarlı isim oldu.Ancak diğer wta turnuvalarındaki başarısızlık eleştiri konusu denge olacak.Tabi slamler en önemli.3 şampiyonluk Wta.Tebrikler Anime sevimli kız.

Esprili dil kullanalım.Ninem olmuyor bırak gençler civa gibi :) 8).Swiatek olsa aynı olurdu.Yeter 23.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2021, 07:44:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #636 : 18 Şubat 2021, 08:36:26 »
Hadi Aslan.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #637 : 18 Şubat 2021, 09:08:20 »
Evet sevimli kardeşimiz Osaka bazılarını ağlatacak yine.Edepsiz sporculara böyle ceza verilir işte.
Aslan Djokovic’i bir set bile zorlasa yeter.Djokovic şu an avını hissetti ama bakalım Medvedev ne yapacak karşısında.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #638 : 18 Şubat 2021, 09:23:52 »
Tsipapas çok büyük iş yaptı.Hiç koly maç olmayacağı gibi 5 sete gidebilir.Asla pes etmiyor Patrik büyük avantaj.Amerikalılar yine oyuncu yolladı.Nerden buluyorlar bu mental gücü inanılmaz.Amerikalı polis Memuru görünümlü Brady kaldı.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2021, 09:51:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #639 : 18 Şubat 2021, 09:58:30 »
Serena tenis tarihinin son 20 yılda Henin ile birlikte en büyük yıldızı.Henin bırakmasa 23 olurmuydu bilmem varsayımlrı sevmem.Bu kadın ölümden döndü doğum anında zor kurtarmışlar.Yinede 4 final çıktı kaybetti ama kolay değil.Süper yıldız ama artık emekli olmalı açıklamalı..

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #640 : 18 Şubat 2021, 13:14:47 »
Ne açıyorsun ağzını utanmaz herif 8 kupana rağmen orda sevilmiyorsun işte.Buldun gariban fakir Rusu.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #641 : 18 Şubat 2021, 13:31:32 »
grand slam’lerde yarı finaller cuma günleri oynanmıyor muydu erkeklerde,bu niye perşembe?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #642 : 18 Şubat 2021, 13:31:56 »
Nadal kariyerinde 1208 mac yapmis, 204 maglubiyeti var. Dun tam olarak bilmiyorum demiştim. 2-0'dan verdigi 3.mac olmus bu. Dile kolay 1208 macta 3.kez.

Turnuva öncesi fazlasıyla motiveyim kazanmak icin diyordu. Ama gel görki 400 macta 1 kez olan olayı gerçekleştirdi dün.

Djokovic da idman yaparak finale çıkıyor. Bu arada novak bu kupayı alırsa 9.kez kazanmış olacak. Bu da federerin 8 wimbledon şampiyonluğunu geçerek nadaldan sonra 1 grand.slami en çok kazanan tenisçi olmasını sağlayacak.

Ayrica 30 yaşından sonra en çok grand slam.kazanan tenisçi olarak da nadalin 6 şampiyonluğu sayısını yakalayacak.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #643 : 18 Şubat 2021, 14:29:22 »
grand slam’lerde yarı finaller cuma günleri oynanmıyor muydu erkeklerde,bu niye perşembe?

Avustralya farklı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #644 : 18 Şubat 2021, 14:58:19 »
serena için tekrar diyorum tek yol wimbledon osakayı sert kortta belki andrescu yener oda zor