Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 428165 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Tenis
« Yanıtla #675 : 20 Şubat 2021, 12:24:41 »
Çok güzelleşti maç.Bu Amerikalı sporcular bu mental gücü nerden buluyor.İlk finalindeki oyuna bak.

Maç bitti.Sharapova kariyeri boyunca 5 şampiyonluğu varken Osaka şimdiden 4 oldu.Tek rakibi bu turnuvada elensede Swiatek dehşet oda 19 daha büyük gösteriyor ama.
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2021, 12:42:36 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #676 : 20 Şubat 2021, 12:45:36 »
Çok güzelleşti maç.Bu Amerikalı sporcular bu mental gücü nerden buluyor.İlk finalindeki oyuna bak.

Maç bitti.Sharapova kariyeri boyunca 5 şampiyonluğu varken Osaka şimdiden 4 oldu.Tek rakibi bu turnuvada elensede Swiatek dehşet oda 19 daha büyük gösteriyor ama.
Osaka'nın artık toprak ve çimde de varlık göstermesi lazım yazacaktım spikerde aynısı dedi

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #677 : 20 Şubat 2021, 12:49:46 »
Osaka'nın artık toprak ve çimde de varlık göstermesi lazım yazacaktım spikerde aynısı dedi

Şart değil.Misal Novak Federer toprakta kötüler.NadaL çimde hepsinde olmazsın.Avustrlyada kötü Nadal Amerikada iyi.Şart değil 4/2 yeter.Barty va az halep.Bu 4 oyuncu puanlamada arayı açar.

Halepte 29 oldu vay be.Daha oynar.Halep-Barty-Osaka-Swıatek sıralaması.

« Son Düzenleme: 20 Şubat 2021, 12:51:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #678 : 20 Şubat 2021, 12:56:28 »

Şart değil.Misal Novak Federer toprakta kötüler.NadaL çimde hepsinde olmazsın.Avustrlyada kötü Nadal Amerikada iyi.Şart değil 4/2 yeter.Barty va az halep.Bu 4 oyuncu puanlamada arayı açar.

Halepte 29 oldu vay be.Daha oynar.Halep-Barty-Osaka-Swıatek sıralaması.

Federer ve Nadal en az 2 kortta iyi ve kötü dediğin slamlerde şampiyonluğu var ve ölüleri yarı final görüyor mesela Nadal wimbledonda 3-4 sene önce final gördü Fedo ise rgda Nadal'a elendi Osaka tur geçemiyor daha bunlar psikolojik etken kadınları daha çok etkiliyor

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #679 : 20 Şubat 2021, 12:58:24 »
2/4 değilde 1/3 osaka şuan abi her ne kadar hızları farklı olsa da sert ikiside
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2021, 12:58:34 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #680 : 20 Şubat 2021, 13:04:54 »
Federer ve Nadal en az 2 kortta iyi ve kötü dediğin slamlerde şampiyonluğu var ve ölüleri yarı final görüyor mesela Nadal wimbledonda 3-4 sene önce final gördü Fedo ise rgda Nadal'a elendi Osaka tur geçemiyor daha bunlar psikolojik etken kadınları daha çok etkiliyor

Alır toprak çok farklı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #681 : 20 Şubat 2021, 13:06:27 »
sen alır dediysen ikna oldum ben :D keşke andrescuyu izleyebilseydik şu turnuvada

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #682 : 20 Şubat 2021, 13:08:26 »
2/4 değilde 1/3 osaka şuan abi her ne kadar hızları farklı olsa da sert ikiside

Sert zeminde iyi diğerleri çok frkli.Varda Nadal wimlodunu 2010 yılında aldı tek.Bu arada büyük konulmayayım Azarenka Kvitova içinde diyordum kaldılar bir yerde Kerber sıçradı oda kayıp.Bunların devri geçti.Serenada bırakmalı olmuyor bacım yeter 23.

Andresscu var o tekrar ortak olabilir.Andrescu-Barthy-Halep-Swıatek-Osaka.Osaka slamlerde istikrarı yakalayan ilk oyuncu oldu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #683 : 20 Şubat 2021, 13:09:21 »
sen alır dediysen ikna oldum ben :D keşke andrescuyu izleyebilseydik şu turnuvada

puanı düşük olduğundan 250'likte oynadı yarı finalde elenmiş.Kasatkina aldı teşekkür ettiler parada aldılar.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #684 : 20 Şubat 2021, 13:12:01 »

Sert zeminde iyi diğerleri çok frkli.Varda Nadal wimlodunu 2010 yılında aldı tek.Bu arada büyük konulmayayım Azarenka Kvitova içinde diyordum kaldılar bir yerde Kerber sıçradı oda kayıp.Bunların devri geçti.Serenada bırakmalı olmuyor bacım yeter 23.

Andresscu var o tekrar ortak olabilir.Andrescu-Barthy-Halep-Swıatek-Osaka.Osaka slamlerde istikrarı yakalayan ilk oyuncu oldu.
Ben büyük Kvitova hayranıyım ama çok istikrarsız,dediğin gibi wtada çok isim var bir isimde bende olsun Muguruza her kortta oynar ve iki senedir topluyor hayal kırıklığı ise Sloane Stephens ben Serena'nın wimbledon alacağına inanıyorum

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #685 : 20 Şubat 2021, 13:16:21 »
Ben büyük Kvitova hayranıyım ama çok istikrarsız,dediğin gibi wtada çok isim var bir isimde bende olsun Muguruza her kortta oynar ve iki senedir topluyor hayal kırıklığı ise Sloane Stephens ben Serena'nın wimbledon alacağına inanıyorum

Kvitova o hırsızlık ve sakatlıklar sonrası toparlayamadı.Yinede 3 şampiyonluk var.Azrenka tam drama.Eski eşi çoçuğunu kaçırmış hastanede ruh sinir tedavisi görmüş nihayet velayetini almış artı Azerenkaya şiddet uyguluyormuş.

Coco Gauff bir halt olmaz birden sürdüler wonderkid diye kayboldu hata.
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2021, 13:17:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #686 : 20 Şubat 2021, 13:18:01 »
2-3 senedir Azarenka'da çocuk eleman para koparma peşindeymiş

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #687 : 20 Şubat 2021, 13:19:01 »

Kvitova o hırsızlık ve sakatlıklar sonrası toparlayamadı.Yinede 3 şampiyonluk var.Azrenka tam drama.Eski eşi çoçuğunu kaçırmış hastanede ruh sinir tedavisi görmüş nihayet velayetini almış artı Azerenkaya şiddet uyguluyormuş.

Coco Gauff bir halt olmaz birden sürdüler wonderkid diye kayboldu hata.
İyi raket yapma etme Svitolina'ya elendi burda hemde senin sevdiğin mouratoglu ile çalışıyor

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #688 : 20 Şubat 2021, 13:20:44 »
2-3 senedir Azarenka'da çocuk eleman para koparma peşindeymiş

Anlamadım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #689 : 20 Şubat 2021, 13:21:54 »
İyi raket yapma etme Svitolina'ya elendi burda hemde senin sevdiğin mouratoglu ile çalışıyor

Gauffa yapılan şov şov uğruna adım adım gitmek varken yok olacak gibi.Yeni Serena diye lanse edildi.Bakalım oda olursa 5-6 oyunculuk güzel rekabet olur.