Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 428418 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Tenis
« Yanıtla #900 : 02 Nisan 2021, 13:03:44 »
Bu turnuva özelinde tek bu yapıldı.Haklı gerekçeleri var.Ona göre reklam alıyor yayıncılar katılmamaları doğal izlenirlik düşürüyor alışkanlıklar var.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #901 : 02 Nisan 2021, 13:46:32 »
Şuna geliyor 4 slam yapalım sezon bitsin.Bizim gençlik yıllarında bu kadar yüksek sayıda turnuva yoktu.Oyuncular fizik olarak yıpranıyor doğal olarak.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #902 : 02 Nisan 2021, 13:56:48 »
Rekor falanda kıramayacaklarını düşünüyorum.İkiside bence son atımlık barutları.Masterslara istisnsız katılmamak para ve puan cezası yaptırmı var.Tabi slamler önemli ama totalde onlarda 1000 puan bunlarda.Osaka 4 slam aldı 23 yaşında masterslardaki tel tel dökülmesi tartışılıyor.Federer 34 yaşında 1000likler aldı.Slamler sonrası en prestijli turnuva masterslar.

Bunu tenis uzmanları söylüyor.
Novak mastersların çoğuna katılıyor zaten, Nadal doğal olarak toprak Mastersları tercih ediyor daha çok, Federer yaşı gereği azalttı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #903 : 02 Nisan 2021, 14:19:15 »
Klasik Tom Hanks maalesef her izlediğin raket iyi olacak :D senin bu saydığın özellikler 18 yaşından beri Zverev'de var hatta daha fazlası mesele o kafada ve mental yapıda olma
İlhan Abi'de aynı şeyi demiş adamlar master falan sallamıyor ki hatta Zverev-Tsitpas-Thiem kaç kere masterlarda yendiler büyük 3lüyü elde ne var 1 slam oda büyük üçlü olmadan ve Zverev 2-0da kaybetti daha 40 fırın ekmek yemeleri lazım

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #904 : 02 Nisan 2021, 14:21:31 »
Rekor falanda kıramayacaklarını düşünüyorum.İkiside bence son atımlık barutları.Masterslara istisnsız katılmamak para ve puan cezası yaptırmı var.Tabi slamler önemli ama totalde onlarda 1000 puan bunlarda.Osaka 4 slam aldı 23 yaşında masterslardaki tel tel dökülmesi tartışılıyor.Federer 34 yaşında 1000likler aldı.Slamler sonrası en prestijli turnuva masterslar.

Bunu tenis uzmanları söylüyor.
Senin neyi düşünüp neyi düşünmediğinin önemi yok. Nadal zaten federerle esit sampiyonluk sayısında. Federer dahi rekorunun kirilacagini biliyor. Novak ise 2 geride ki cok buyuk ihtimal sezon sonu yakalayacak federeri.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #905 : 02 Nisan 2021, 14:33:42 »
Nadal geçeçekse geçsin problem.Novak istediğini kırsın asla büyük bir oyuncu olmayacak gözümde.Karekter yoksunu mikrop herifin teki sporcu kişiliği yok.

O büyük büyük konuşmalarını yedirecek oyuncu yada oyuncular çıkacaktır.Saygısız herif.Tenisi oyun olarakta çirkinleştirmiştir.Defansta kal rakibinin hatasını bekle.File oyunu az yok gibi. Nadal Federer bu alanda çok önde.

Nadalı seviyorum ondan o geçsin.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #906 : 02 Nisan 2021, 15:03:50 »
Bir yıldız artık Andreescu.Bu şekilde 2 sert rakibi yenen oyuncu yıldızdır ki final setinde kaç kere dezavantajlı pozisyonuna düşmüş.

Eksikleri hırs güzel ama bu bazen olumsuz yansıyor oyununa.Artı fizik kondisyonunu kuvvetlendirmeli artı kilosu var genç yasta selulit olmamalı.

Müthiş final olcak Barty-Andreescu.Ancak gece yarılarına kadar maç olmaz geçende gece oynadı bu kez daha geç.Barty daha çok dinlenecek.Tabi organizatörler turnuvayı zamanında bitirme derdinde.Oyuncular başka turnuvalara gidecek.
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2021, 15:08:10 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #907 : 02 Nisan 2021, 23:52:09 »
Sınner sanırım tarih yazdı.Finale masters finaline kalan en genç oyuncu ünvanını aldı tam emin değilm.Bu çoçuk inanılmaz bakın.İlk seti verdi ikinci sette servis kırdırdı 2-0 olacakken bırakmadı seti aldı ve final setinde kontrollü oyunla finali kaptı.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #908 : 03 Nisan 2021, 03:49:27 »
rublev hurkacz diye bir oyuncuya 2-0 elendi.bu kendi kendine konuşup bağırma raket vurma işlerini abartıyor ve konsantrasyonunu kaybediyor.rublev’i maçta attığı ilk servisi kırıp çok rahat yener herhangi bi tenisçi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #909 : 03 Nisan 2021, 08:57:46 »
Hurkaczı biliyorum.Slamlerde izledim ilk turlarda üye oluyorum diğer kortlardan maçlar izliyorum.Rublev aslında teknik oyuncuzevk veriyor oyunu.Az fizik kuvvetlenmeli ona katılırım.

Muazzam servis atıyor.İkinci servisleride kısmıyor.Ancak bu durum Sınnere işlemez.Çok güzel final olacak.Yeni masters şampiyonumuz olacak.

Yinede beklenen isimler kalmasada turnuvada numaralı isimler kaldı.Atp Tennis Tv harika muazzam profosoyoneller.Kaç kamera ile  çekiyorlar.Bıkmıştım yayıncı kuruluşu bu turnuvalarda aramaktan.Her sene değişiyor.Tenis federasyonu devreye girmeli bu konuda.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2021, 09:01:37 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #910 : 03 Nisan 2021, 09:06:32 »
Sınner İtalyada spor manşetlerini süslemiştir.Bizim gibi değiller müthiş iş çıkardı genç oyuncu spor kültürleri var.La gazzetta della Sport.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #911 : 03 Nisan 2021, 09:36:54 »
Rublev daha uçanı kaçanı yenecek. Daha durun. Emin adımlarla gümbür gümbür gümbür geliyor. Gerci gumletmisler dun gece ama olsun rublev bu. Ortaligin tozunu dumanına katacak.

Vay arkadaş ya. Ne günlere kaldık. O kadar şanslıyım ki aslında uc farklı mükemmel jenerasyon gördüm. Sonraki nesiller ise bu adamlara kaldı. Tenisin geleceği vahim. Yazik.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #912 : 03 Nisan 2021, 10:23:17 »
Bende 3 farklı nesil gördüm.Atpde inanılmaz rekabet var.Bu kadar geçmişle yaşamak doğru değil.O geçmişin efsaneleri şimdikilerini yenemez.

Her dönem ayrı.Bir örnek bizden bize basketbolde ilk lig şampiyonluğunu getiren kadroyla şimdiki oynasa kim kazanır.Nba efsanesi Mıcheal jordan günümüzde potayı gösterirler mi. Yanlış doneler.

Rublevde fizik kalite düşüklüğüne katılıyorum ama net yetenekli oyuncu vuruş çeşitliği var.Ama fizik kalite herşey.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2021, 10:24:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #913 : 03 Nisan 2021, 11:01:22 »
Sınner İtalyada spor manşetlerini süslemiştir.Bizim gibi değiller müthiş iş çıkardı genç oyuncu spor kültürleri var.La gazzetta della Sport.
Bizim de AMK Spor, Fanatik ve Fotomaç var.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #914 : 03 Nisan 2021, 11:02:39 »
Jordan simdi oynasa 50 sayi ortalama ile oynar. Chicago da 10 yil ust üste şampiyon olur.