Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 428301 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Tenis
« Yanıtla #1170 : 05 Mayıs 2021, 00:13:11 »
Nıshioka şanslı kaybeden olmasına rağmen verilen şansı kullanıp bir üst tura çıkmış.Krajınoviçi elemiş.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1171 : 05 Mayıs 2021, 00:24:59 »
Ben de gece gündüz nishioka krajinovic maci ne olur acaba diye düşünüyordum. Günün en önemli gelişmesi olmus bu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1172 : 05 Mayıs 2021, 00:31:16 »
Ben de gece gündüz nishioka krajinovic maci ne olur acaba diye düşünüyordum. Günün en önemli gelişmesi olmus bu.

Novak çekilince yada başka seribaşı şanslı kaybedenler ilgimi çeker bir keresinde çok yıllar önce buna benzer hikaye yazıp şampiyon olan olmuştu slamdi sanırım ondan yazdım.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2021, 00:35:43 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1173 : 05 Mayıs 2021, 00:47:20 »
Ancak bu turnuva Atp bazında Monte Carloya göre çok daha kaliteli.Roland Garrosta tavan yapacak.İlk turlarda 4-5 tane kaliteli maç oldu.Rublev-Paul Bublik-Shapalov Hurkacz-Mıllmann Fokina-Humbert gibi.

Kchanov-Nısshıokori sağlam maçtı yine Agut-Cecchınnato.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1174 : 05 Mayıs 2021, 18:51:34 »
Sinner Popyrine elendi iki tieda elense şaşırmazdım rakibi iyi servisci ama 2.set breakler ilginç oldu ilk setide tie breakte 1-4 önden verdi

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1175 : 05 Mayıs 2021, 18:57:38 »
Sinner Popyrine elendi iki tieda elense şaşırmazdım rakibi iyi servisci ama 2.set breakler ilginç oldu ilk setide tie breakte 1-4 önden verdi

İzledim çok kuvvetli oyuncu sanırım maç içinde sakatlık yaşadı Sinner.2 yaş büyükmüş Popyrin ben daha büyük sanıyordum.Saran verdi mi yok.Bundan paket aldım turnuvayı yaşamayı severim.

Aslan istikrarlı oynuyor ilk seti versede çevirdi maçı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1176 : 05 Mayıs 2021, 19:04:34 »

İzledim çok kuvvetli oyuncu sanırım maç içinde sakatlık yaşadı Sinner.2 yaş büyükmüş Popyrin ben daha büyük sanıyordum.Saran verdi mi yok.Bundan paket aldım turnuvayı yaşamayı severim.

Aslan istikrarlı oynuyor ilk seti versede çevirdi maçı.
Çok uzun ve güçlü dediğin gibi ilk çıkışı 2-3 sene önce austa pouille maçıydı 5 sete gitmişti yanlış hatırlamıyorsam, bende internetten izledim bildiğim kadarıyla ssport vermedi 21de paire-tsitpası verecek

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1177 : 05 Mayıs 2021, 19:08:20 »
Çok uzun ve güçlü dediğin gibi ilk çıkışı 2-3 sene önce austa pouille maçıydı 5 sete gitmişti yanlış hatırlamıyorsam, bende internetten izledim bildiğim kadarıyla ssport vermedi 21de paire-tsitpası verecek

Sadece merkez kortu veriyor.Agut yok Diego yok bunlarda sporcu seri başı.Zverevi  vermedi olmaz.

Böyle mi başkan adayı olacak Sadettin Bey.Appde herşeyi verebilir kortlar arası geçiş yapılır falan.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1178 : 05 Mayıs 2021, 19:11:07 »

Sadece merkez kortu veriyor.Agut yok Diego yok bunlarda sporcu seri başı.Zverevi  vermedi olmaz.

Böyle mi başkan adayı olacak Sadettin Bey.Appde herşeyi verebilir kortlar arası geçiş yapılır falan.
Normal bir sürü spor var herkesi memnun edemezler başkan adaylığı ile alakası nedir

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1179 : 05 Mayıs 2021, 19:27:24 »
Normal bir sürü spor var herkesi memnun edemezler başkan adaylığı ile alakası nedir

Ana kanallarda verilmiyor.Appte bu sıkıntı yok var imkanları.Söylentilere göre aday olacak deniyor ondan yazdım.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2021, 19:27:36 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1180 : 05 Mayıs 2021, 19:32:28 »

Ana kanallarda verilmiyor.Appte bu sıkıntı yok var imkanları.Söylentilere göre aday olacak deniyor ondan yazdım.
Sadece tenis izleyeceksen tennis tv yada internetten izleyeceksin ssportun en büyük kitlesi nba ve premier lig nrmal yani
''Böyle mi başkan adayı olacak Sadettin Bey'' demişsin diye dedim Ali Koç adaysa olmam dedi

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1181 : 05 Mayıs 2021, 19:42:20 »
Sadece tenis izleyeceksen tennis tv yada internetten izleyeceksin ssportun en büyük kitlesi nba ve premier lig nrmal yani
''Böyle mi başkan adayı olacak Sadettin Bey'' demişsin diye dedim Ali Koç adaysa olmam dedi

Şaka hayır şunu diyorum iki kanalda tenis verilmiyor aslında verilmeli herkes üye olamaz ekonomik durumlar var.Tenis federasyonu birşey yapmalı trt almalı tenis maçlarını.

A madem appten yayınlıyorsun tüm kortlardan yayın yapabilirsin

Ama bana sorarsan devlet kanalı almalı bunları federasyanun ana görevlerinden biri spor branşlarını sevdirmek yaygınlaştırmak.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2021, 19:43:23 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1182 : 05 Mayıs 2021, 19:48:34 »

Şaka hayır şunu diyorum iki kanalda tenis verilmiyor aslında verilmeli herkes üye olamaz ekonomik durumlar var.Tenis federasyonu birşey yapmalı trt almalı tenis maçlarını.

A madem appten yayınlıyorsun tüm kortlardan yayın yapabilirsin

Ama bana sorarsan devlet kanalı almalı bunları federasyanun ana görevlerinden biri spor branşlarını sevdirmek yaygınlaştırmak.
Trt yazın veriyordu maçları ama masterların ihaleleri yapıldı demek ki bizim ülke spor ülkesi değil boşa yatırım yapmasınlar sadece takım ülkesi bu ülkede u20 dünya kupası oynandı bomboştu statlar

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1183 : 05 Mayıs 2021, 20:24:07 »
Andreescu sakatlığından dolayı yokta Muguruza niye yok.?
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2021, 20:24:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1184 : 05 Mayıs 2021, 20:29:33 »
Andreescu sakatlığından dolayı yokta Muguruza niye yok.?
sakatlık sonrası %100 hazır değil abi
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2021, 20:30:21 Gönderen: Samet_GFB »