Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 428234 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Tenis
« Yanıtla #1680 : 29 Mayıs 2021, 00:37:42 »
eurosport spikerleri yorumlamış turnuvayı kuraları izlemek isteyen olursa
https://www.youtube.com/watch?v=O8SlGh-bFnI

O ukala dümbeleği Emre Yazıcıol ufak eleştiride engelledi.Bu adam bizde de görev yaptı ilk dönem Yücel Tuğhan ile program yaptı.Paylaşımlarından Fenerbahçeli olduğu görülüyor ama ukala ve birsürü kişinin ayağını kaydırdı.

Caner Eler Emre Özcan Erman Yaşar bunun yüzünden ayrıldı.Novağı eleştirdi diye en iyi maç spikerlerinden tenis Erman Yaşarın ayağını kaydırttı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1681 : 29 Mayıs 2021, 00:40:47 »
Aras iyi çoçuk bakarım.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1682 : 29 Mayıs 2021, 00:42:24 »
O ukala dümbeleği Emre Yazıcıol ufak eleştiride engelledi.Bu adam bizde de görev yaptı ilk dönem Yücel Tuğhan ile program yaptı.Paylaşımlarından Fenerbahçeli olduğu görülüyor ama ukala ve birsürü kişinin ayağını kaydırdı.

Caner Eler Emre Özcan Erman Yaşar bunun yüzünden ayrıldı.Novağı eleştirdi diye en iyi maç spikerlerinden tenis Erman Yaşarın ayağını kaydırttı.

Ah abim ah bir şeye inanıyorsun ama kendin uyduruyorsun bu saydığın ekip beraber socratesde görev alıyor madem ayağını kaydırdı niye beraber yayın yapıyorlar :D Olay tamamen yayın anlaşmalarıyla alakalı Erman Yaşar artık futbol ve basketbol spikeri burada bile Djokovic'e bağladın ortak programlarından linkte atayımda ikna ol
https://www.youtube.com/watch?v=cfJTVCzNivg

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1683 : 29 Mayıs 2021, 00:59:57 »
Ah abim ah bir şeye inanıyorsun ama kendin uyduruyorsun bu saydığın ekip beraber socratesde görev alıyor madem ayağını kaydırdı niye beraber yayın yapıyorlar :D Olay tamamen yayın anlaşmalarıyla alakalı Erman Yaşar artık futbol ve basketbol spikeri burada bile Djokovic'e bağladın ortak programlarından linkte atayımda ikna ol

Erman tekrar tenise verilmeli.Mehmet Ali Yamanlar tek kaldı.Emre Yazıcol çok ukala boş konuşan biri.Üst yönetim kovdu o zaman.Novağın saha içi davranışları facia onu en çok hakkını versede eleştiren Erman Yaşardı.
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2021, 01:00:22 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1684 : 29 Mayıs 2021, 01:03:48 »
Adam artık senaryo yazmaya başladı.Tom abiden her şeyi bekliyorum ben.

Tom abi 250’ler ve elemeler kafa yaptı sanırım.

Elemelerle neden işkence çektin onu anlamlandıramadım 😃 :D

Erkeklerde keşke Tsitsipas alsa ama Nadal bırakmaz bence.Djokovic bence bu iki raketin gerisinde gibi duruyor.
Medvedev küfür ede ede elenir ilk turlarda herhalde :D :D
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1685 : 29 Mayıs 2021, 01:04:34 »
Can Özduyguda süperdir.Oda kış oyunları tenis uzmanı.Beinde arada tenis futbol anlatıyor.Ali Kırçılda Tivibuda.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1686 : 29 Mayıs 2021, 01:06:42 »

Erman tekrar tenise verilmeli.Mehmet Ali Yamanlar tek kaldı.Emre Yazıcol çok ukala boş konuşan biri.Üst yönetim kovdu o zaman.Novağın saha içi davranışları facia onu en çok hakkını versede eleştiren Erman Yaşardı.
Dmax wimbledon ve amerika açığı şifresiz vermişti şu meşhur serena-osaka maçının olduğu yıl o maçı galiba erman yaşar anlatmıştı en son takip ediyor ama dediğim gibi dsmartta la liga ssport epl+nba anlatıyor şuan zor yani

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1687 : 29 Mayıs 2021, 01:07:02 »
Adam artık senaryo yazmaya başladı.Tom abiden her şeyi bekliyorum ben.

Tom abi 250’ler ve elemeler kafa yaptı sanırım.

Elemelerle neden işkence çektin onu anlamlandıramadım 😃 :D

Erkeklerde keşke Tsitsipas alsa ama Nadal bırakmaz bence.Djokovic bence bu iki raketin gerisinde gibi duruyor.
Medvedev küfür ede ede elenir ilk turlarda herhalde :D :D

Bilardoda naif eleştiride bulundum finalde zaten Emre çıkınça İngilizce çeviriyorum.Eskiden severdim.Olur mu madem veriliyor izlerim elemeleri ne işkencesi hedef ana tablo.Artı 250 izlemedim bu hafta tek final.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1688 : 29 Mayıs 2021, 01:08:08 »
Dmax wimbledon ve amerika açığı şifresiz vermişti şu meşhur serena-osaka maçının olduğu yıl o maçı galiba erman yaşar anlatmıştı en son takip ediyor ama dediğim gibi dsmartta la liga ssport epl+nba anlatıyor şuan zor yani

Saran kanalında görevli.Mastersları dönüşümlü anlatabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1689 : 29 Mayıs 2021, 01:11:22 »
Slam elemelerinin özgül ağırlığı Atp 250 turnuvasına göre fazla.Eğer verilmeseydi bakardım.Bu turnuvalar karma ondan seviyorum 250 turları.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1690 : 29 Mayıs 2021, 01:12:04 »

Bilardoda naif eleştiride bulundum finalde zaten Emre çıkınça İngilizce çeviriyorum.Eskiden severdim.Olur mu madem veriliyor izlerim elemeleri ne işkencesi hedef ana tablo.Artı 250 izlemedim bu hafta tek final.
Yok abi elbette izleyebilirsin ama kalite olarak yormuyor mu onu sordum :D Sen herhalde düşükten yükseğe giymeyi seviyorsun.Novak istisna :D :D

Ben Frech maçına biraz bakayım dedim ve kafayı yiyordum az daha.

Allah kolaylık versin Tom abi :D
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1691 : 29 Mayıs 2021, 01:16:05 »
Zvonevarava-Schmedlova Sandersın maçları çok güzeldi.Erkekler bölümünde iyi maç baya vardı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1692 : 29 Mayıs 2021, 01:21:50 »
Seyircisiz ya ondan öyle zevksiz geliyor.Seyircisiz maçlar kötü.Bu arada tek turnuva oynamayan oyuncu turnuvaya alınmamalı.Kuznetsova misal.

Seyirci olsa oyuncular daha çoşkulu oynar.
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2021, 01:22:23 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1693 : 29 Mayıs 2021, 02:25:41 »
Federer sert kayaya çarptı.5 setlik maç kesin gibi.İstomin.Özbek kardeşimiz.Dramlar çok yaşamış hayatında.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1694 : 29 Mayıs 2021, 02:31:59 »
Federer sert kayaya çarptı.5 setlik maç kesin gibi.İstomin.Özbek kardeşimiz.Dramlar çok yaşamış hayatında.
Sert kaya istomin mi abi :D istomin rezil bir raket hiç bir numarası yok tek başarısı djokovici austa elemek :D federerin ölüsü 3-0 geçmeli