Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 428307 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Tenis
« Yanıtla #2265 : 10 Haziran 2021, 00:55:25 »
şu hırsa bakar mısın tom abi 40.slam yarı finaliymiş
https://twitter.com/SadeceTenis/status/1402745312859639810

Bu hırs değil hırs başka mikrop allah kahretsin bunu zaten Eurosport spikerleri net ayıpladı bu spora yakışmıyor

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2266 : 10 Haziran 2021, 00:55:53 »

Ne adamı geç yaptığı tamamen sportmenlik dışı hareketler.
Süperstar değil demişsin doğru söylüyorsun megastar kendisi

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2267 : 10 Haziran 2021, 00:56:49 »
Süperstar değil demişsin doğru söylüyorsun megastar kendisi

Mega değil yıldız korrtaki davranışları 00000 ---- maç boşaltılmazsa 5'inci sete gidiyordu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2268 : 10 Haziran 2021, 00:58:08 »
Bunu bizim salonda gelip spanulis yapmıştı dönüp nasıl öfkelenmişlikEzik bir adam ezik.Rafine değil.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2269 : 10 Haziran 2021, 00:59:06 »

Mega değil yıldız korrtaki davranışları 00000 ---- maç boşaltılmazsa 5'inci sete gidiyordu.

Nasıl 5 sete gidiyordu tenis fenomen hesaplarının yorumlarına baktım atıyorum bak

Djokovic, Berrettini 'ye göre çok üstün oynuyor. Bu haliyle sabaha kadar oynasalar sonuç değişmez, zaten Matteo'nun kondisyonu yetmez. Nole'yi geçecek bir silahi olmadigi gibi iyi pozisyon da alamıyor

Berrettini’nin puanlardan kopuş hızı çok acayip. Yani 1-2 iyi vuruşundan sonra ‘artık burada biter bu puan, bitsin lütfen’ modunda. E karşıda Djokovic var. Haliyle her şey mümkünken odaklanmayı böyle hızlı kaybetmesi garip

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2270 : 10 Haziran 2021, 01:01:56 »
Nasıl 5 sete gidiyordu tenis fenomen hesaplarının yorumlarına baktım atıyorum bak

Djokovic, Berrettini 'ye göre çok üstün oynuyor. Bu haliyle sabaha kadar oynasalar sonuç değişmez, zaten Matteo'nun kondisyonu yetmez. Nole'yi geçecek bir silahi olmadigi gibi iyi pozisyon da alamıyor

Berrettini’nin puanlardan kopuş hızı çok acayip. Yani 1-2 iyi vuruşundan sonra ‘artık burada biter bu puan, bitsin lütfen’ modunda. E karşıda Djokovic var. Haliyle her şey mümkünken odaklanmayı böyle hızlı kaybetmesi garip

Oyununu fena yükseltmişti.Düştü seyircisizlik yaradı artist tüm dünya ona karşıymış gibi hava yaratıyor.

Ergin Ataman Fatih Terim gibi isimlerini niye sevmiyorsam buda böyle ilk 2 set üstündü ama 3'üncü set muazzam yükseldi 4 iyi gidiyordu.Neyse Nadalıda yener daha iyi servis atıyor.Ama neden sevmediğim son karede görünüyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2271 : 10 Haziran 2021, 01:04:07 »
Hırs ayrı bir yerlere dönüp Sırpça küfür etti.Cezasız kalmaz bu tribünlerin boş olduğu ortamda kıçına birşey batırılmış gibi bağrılmaz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2272 : 10 Haziran 2021, 01:06:43 »
Yücel Tuğhan Novak hayranıdır o bile son şey tartışılacaktır dedi.İnsanlar aptal değil.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2273 : 10 Haziran 2021, 01:07:29 »
Çıldırıyorsun gene :D her maç Sırpca küfür ediyor diyorsun adama sürekli iftira atıyorsun madem Nadal'ı yener gel iddiaya girelim Nadal yenerse bir daha tenis izleme Djokovic yenerse sen ne dersen o olsun

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2274 : 10 Haziran 2021, 01:10:24 »
Çıldırıyorsun gene :D her maç Sırpca küfür ediyor diyorsun adama sürekli iftira atıyorsun madem Nadal'ı yener gel iddiaya girelim Nadal yenerse bir daha tenis izleme Djokovic yenerse sen ne dersen o olsun

Bu maç dedim etti.Önceki mesajlarıma bakın hakkını verdim.Sanki durumdan o etkilendi tek.

Bu hırs değil terbiyesizlik küfür etti.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2275 : 10 Haziran 2021, 01:11:10 »

Nadaldan çok daha iyi servis atıyor.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2276 : 10 Haziran 2021, 01:11:51 »
Mesela senin gibi düşünende var birde şöyle görüş var buda ilginç

Hayatında okul turnuvalarında bile rekabet içeren bi sporda bulunmamış insanlar adamın sevincini eleştiriyo abi adam kötü oynadığı ve elinden giden maçı kazandı ayrıca madem sevinç olayı eleştirilecek rakip basit hata yapınca yumruk şov yapan Nadal da eleştirilsin

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2277 : 10 Haziran 2021, 01:14:25 »
Nadal şöyle bir sıçrıyor bu her tarafa dönüp hesap verir gibi bu adamımn yaptığı edepsiz terbiyesizlikleri yazsam roman olur.

Daha 3 sene önceki Thiem yarı finalinde olağünüstü fırtınada vardı maç durmuştu.Bu daha maç ertelendiği haberi resmi olarak duyurulmadan tesisleri terk etmişti.

Amerika açık ilk Federeri yendiği finaldeki şaklabanlıkları unutmadım yine diskalifiye olayı.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2021, 01:16:30 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2278 : 10 Haziran 2021, 01:18:19 »
Herkesin görüşü farklı tabi takılıyorum ben artık şu roland garros ve avustralya açığı farklı isimler alsa da heyecan gelse biraz

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2279 : 10 Haziran 2021, 01:19:04 »
Avustralya açık finalinde hakeme dokunması yine Romada sağanak yağmur yğdığını görmesine rağmen hakemi paylayıp küfür etmesi.Çok iyi oyuncu yıldız ama karekter olarak Ergin Ataman ile aynı seviye Ataman daha efendi kalır.