Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 428178 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Tenis
« Yanıtla #4965 : 14 Mart 2022, 12:32:55 »
Ben seviyorum :)

Nocıonı evet sportmen değildi.Ne atmosfermiş o.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #4966 : 14 Mart 2022, 12:39:23 »
Tenisçilerin bu en ufacık gürültüde, ayağa kalkmada konsantrasyonum bozuldu, oynayamıyorum diye mızıkmaları çok rahatsız edici. Sırf bu yüzden tenisten hoşlanmıyorum. Düşünseniz Nocioni'nin kontrantrasyonum bozuldu, seyirciyi çıkarın falan dediğini.

https://www.youtube.com/watch?v=AEP_9tM0zOY
Nocioni hak etmişti bunu  :P

Her spor branşının kendi dinamikleri ve yazılmamış kuralları var. Sporcuların mızmızlanmaları ile alakası olmadığını düşünüyorum. Hakemler seyirciyi sessiz olmaları konusunda sürekli uyarırlar zaten kortta. Bir konser salonunda cep telefonunun çalması normal karşılanır mı mesela? Opera’da çalsa bırak sopranoyu tüm salon içinden küfür eder muhtemelen  :)

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4967 : 14 Mart 2022, 12:47:21 »
Ruudu beğeniyorum.Umarım eler sporla ilgisi olmayan Nicki.İşi zor.Efendi oyuncu Ruud.

Her şeyiyle mücadele edeceksin Kygrosa karşı.

Çevrimiçi furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4968 : 14 Mart 2022, 12:54:11 »
Nocioni hak etmişti bunu  :P

Her spor branşının kendi dinamikleri ve yazılmamış kuralları var. Sporcuların mızmızlanmaları ile alakası olmadığını düşünüyorum. Hakemler seyirciyi sessiz olmaları konusunda sürekli uyarırlar zaten kortta. Bir konser salonunda cep telefonunun çalması normal karşılanır mı mesela? Opera’da çalsa bırak sopranoyu tüm salon içinden küfür eder muhtemelen  :)

Müzik örneği pek bir gereksiz olmuş :)

Evet her sporun dinamikleri farklı, ama Nick Krygios'un, Novak Djokoviç'in falan aristokrat gelenekleri sürdürmek gayretinde olduklarını sanmıyorum, sadece işler yolunda gitmediği zaman sataşacak yer arıyorlar, seyirci de onlara diledikleri fırsatı veriyor.

Davis Kupası'nda ev sahibi oldukları zamanki tavırlarına bakmamız yeterli. Öndelerse, o gürültü nedense kendilerini hiç rahatsız etmez.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #4969 : 14 Mart 2022, 13:07:11 »
Evet her sporun dinamikleri farklı, ama Nick Krygios'un, Novak Djokoviç'in falan aristokrat gelenekleri sürdürmek gayretinde olduklarını sanmıyorum,
Oyuncuların/oyunun geneli üzerinden tabii konuştuklarımız. Oyuncular neredeyse tüm kariyerleri boyunca oluşan alışkanlıkları ile çıkıyorlar korta. Oluşan alışkanlıklardaki temel standart sessizlik… Rock konseri değil yani temel standart, klasik müzik konseri  ;)

Ha rock müziği de severim :) Ama klasik müzik konserinde de ona göre davranırım. Olay bundan ibaret.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4970 : 14 Mart 2022, 13:34:22 »
Oyun stilleri itibariyle nadal'a tek ters gelecek raket bence zverev oda son yaşanan olaylardan sonra ne durumda bilmiyorum
elenmiş :D

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4971 : 14 Mart 2022, 13:38:36 »
Profesyonel sporcu hele ki milyon eurolari kazanan sporcu bu tarz şeylere hazırlıklı olacak. Hakli falan değil. Seyirci her yerde seyircidir. Irkçılık ana avrat sovme yoksa bu tarz şeyler teniste 20 yildir 30 yildir olan şeyler. Agassi her korta çıktığında kendi vatandaslari dahil her yerde sevilir ve rakibi yuhalanirdi. Ben hiç bir yerde rakibinin maci bıraktığını görmedim.  Osaka rahatsiz olup ben oynamıyorum diyorsa gitsin otursun evde.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4972 : 14 Mart 2022, 14:56:33 »
elenmiş :D
Arkadaşın sıkıntıları bitmiyor ki bu fiziğe bu yeteneğe ihanet ediyor resmen şaşırmadım :)

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #4973 : 14 Mart 2022, 16:44:05 »
Zverev hakiki loser herif.Gerçi yeni nesil tenisçilerin hepsini  Nadal tek elini kullanarakta yener.Nadal’ın hırsı bunların hepsini yenmeye yeter.Diğer Sırp arkadaşı saymıyorum bile o şimdi Fransa açığa hayvan gibi asılır.

Medvedev adlı sözde 1 numara arkadaşın kurası da baya iyiymiş.Bugün Monfils ile oynuyor ve Monfils’in eşi Ukraynalı.
Değişik bir motivasyon bekliyorum Monfils’ten.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4974 : 14 Mart 2022, 19:35:29 »
Edemez oyuncular kimsenin kölesi değil.Sucks dışarıda kavga sebebi.Ağır küfür diğerinden ağır.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4975 : 14 Mart 2022, 19:37:14 »
O olayın etkisi işte.Novak kendini imha etti.Ara turnuvalardan tek Monteye katılır.Ya Nadal alır yada başka sporcu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4976 : 14 Mart 2022, 19:39:30 »
Tenis öyle spor değil.Tamam halka indi ama vıcıklık kaldırmaz.Gitsin Rugby-Beyzball izlesin ki Rugbiyi severim örnek veriyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4977 : 14 Mart 2022, 19:42:44 »
Osakanın tribünlere derdi yok başka sıkıntıları var.Çokta hanımefendi sporcu kortta duruşu gayet güzel.Hiç tutar yanı yok.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4978 : 14 Mart 2022, 19:51:08 »
Evans tehlikeli oyuncu belli olmaz.Çift hataları fazla yapamazsın Evansa.Elense ne olacak.O efsaneler arasında zaten Yorgınlukta var doğal.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2022, 19:51:50 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4979 : 14 Mart 2022, 22:18:43 »
Turda Alcaraz gerçeği.Bu çoçuk çalışıyor gelişiyor.Denecek ki Agut felaket durumda ama 250 olsada turnuva aldı Aguttur.Etkileyici cidden.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2022, 22:19:30 Gönderen: Tom Hanks »