Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 428416 defa)

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Tenis
« Yanıtla #5610 : 02 Haziran 2022, 14:43:44 »
Diyen desin eger olimpiyat yada  tüm slamlerde tulum çıkarsaydı bende bağrıma taş basıp derdim.Totalde gecsede demem.Karekter önemlidir.Avustrlyada yarattığı çocukça rezalet hapis yatması bile düşurdu Goat olayindan

Senin diyip dememen de kimsenin umurunda değil merak etme. Adam Tenis dünyasına yanılmıyorsam 2011 yılını Djokovic yılı olarak kayıtlara geçirmiş bir insan.

O yılla ilgili bir kaç görüş sana

Pete Sampras declared Djokovic's 2011 season as the best he had seen in his lifetime, calling it "one of the best achievements in all of the sports."
Boris Becker called Djokovic's season "one of the very best years in tennis of all time", noting that it "may not be the best statistically, but he's beaten Federer, he's beaten Nadal, he's beaten everybody that came around to challenge him in the biggest tournaments in the world."
Rafael Nadal, who lost to Djokovic in six finals on three different surfaces, described Djokovic's performances as "probably the highest level of tennis that I ever saw

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #5611 : 02 Haziran 2022, 14:53:41 »
Nasıl aldıklarını biliyoruz cirkefin teki arkadaş başarı için mübahtır mantığı olan biri hiç özlemeyeceğim.A şu var Del Poto fit kalabilseydi 3 oyuncuda 29li slamkere ulaşamazdı.Hatta Poto Gartoslar alabilirdi tabi zamanı geriye götüremeyiz.Kötu karekterleri ancak Becker gibi sorunlu adam.ilsn eder Sampras bence kibar davranmış.2021 dedigimi yapsaydı zoru başarma o zaman derdim.Gecsinler o durumları.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5612 : 02 Haziran 2022, 15:18:46 »
Sporcuların altın senesi olur hatırladım.bende birşey sandım Nadalinda Federinde oldu.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #5613 : 02 Haziran 2022, 15:49:32 »
Sporcuların altın senesi olur hatırladım.bende birşey sandım Nadalinda Federinde oldu.
Yok yok Sampras tüm zamanlar için konuşmuş, kariyer sezonu için değil…

A recent comment by 14-time Grand Slam champion Pete Sampras, made in November of 2021, is the latest strong comment that points to Djokovic being the best tennis player of all time.
“I do think what Novak’s done over the past 10 years, winning the majors, being consistent, finishing No. 1 for seven years, to me it’s a clear sign that he is the greatest of all time,” Sampras said.

Ha bu onun görüşüdür ve mutlak değildir elbette…  Ama ben bu spor için saygın bir kişi olduğu için Sampras’ın değerlendirmesini önemsiyorum.

Her şey mübahtır sözü de Djokovic için uymuyor. Sizin verdiğiniz örneklerden de bu çıkmıyor. Kaprisleri olan, huysuz, agresif, kural tanımaz hatta anarşist derseniz kabul ederim.

Sporda her şey mübahtır mottosuna sahip kişiler Ergin Ataman, FT, Şenol Güneş’tir benim için mesela. Bunla ilgili rasyonel argümanlar da sunabilirim.

Siz ciddi Novak Djokovic hater’ısınız. Burada birbirimizle konuştuğumuz için sorun yok tabii. Umarım Twitter’dan falan üzerine gitmiyorsunuzdur. O zaman sorun çıkabilir  ;D

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5614 : 02 Haziran 2022, 16:36:42 »
Valla dünya tenis izleyenleri kararini vermiş ben sevmesem ne. Sportmen olmayan insanlardan ülke ayırt etmeksizin haz etmem.Daha ilk tür maçında adı anılırken yuhalanan biri tanıtımda Goat olsa ne olur olmasa ne olur.Yine Nadal röportajında Novak dendiği an ıslıklandı.Tenis spor tarihinin en hazedilmeyen ismi olarak tarihe geçti acı ama buna kendi neden oldu kin nefretten beslenen insanlardan haz etmem.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2022, 16:43:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5615 : 02 Haziran 2022, 16:38:33 »
Wimbledonda şanslı ordaki seyirci farklı az.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5616 : 02 Haziran 2022, 17:31:35 »
Iga 34 oldu.62 dakikada finale kaldı.Bu arada Nadal Zverev 1600 başlama saati.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #5617 : 02 Haziran 2022, 17:47:03 »
Barty bıraktıktan ve Osaka'da kafaca bıraktıktan sonra Swiatek'i yenebilecek bir isim gözükmüyor. Açıkçası Hingis gibi para ve şöhret bozmaz ise sıra dışı rekorlar kırabilir Swiatek.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5618 : 02 Haziran 2022, 18:04:44 »
Şımarcak gibi durmuyor.Ams kadın sporcu supriz bir hamile kalma durumu olabilir misal.Kadinsal sorunlar yani.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5619 : 02 Haziran 2022, 18:40:18 »
Çok güzel olabilecek bir finale doğru gidiyoruz Coco nihayet.Bu ilk Orada baskı yaratabilir bence bakalım.Iyi kız.Iki genç kız oynayacak vermez maçı Gauff.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5620 : 02 Haziran 2022, 19:18:38 »
Gauff ilk slam finalinde.Cok çok güzel maç olacak.File önü oyunlari çok iyi Gauffun atlet.Aferin kız.Inşallah aralarında güzel rekabet başlar.Favori Iga ama belli olmaz. Sıralama alt üst oldu.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2022, 19:19:08 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #5621 : 02 Haziran 2022, 20:31:37 »
Karşılaşma sonrası turnuvaya veda eden Djokovic İspanyol rakibi Nadal'a çarpıcı bir göndermede bulundu.

Sırp tenisçi, "Nadal'ın neredeyse yürüyemez hale geldikten birkaç gün sonra fiziksel olarak yüzde 100 fit dönmesi ilk defa olmuyor.

Bunu çok kere yaptı, bu yüzden şaşırmadım." diyerek "Toprağın Kralı"na numara yapıyor göndermesi yaptı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5622 : 02 Haziran 2022, 20:43:06 »
Arkadaşa Soda verin.Lan net sakatlandı artı Miami finalden kalmada var sakatlığı.Iste böyle bu.Sen önce asi ol aşı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5623 : 02 Haziran 2022, 21:03:55 »
Macı geçen yıl ki gibi gece oynatan Novagin lobisidir.Nadalin isteğini çevirdiler.Aklinca hikaye yazacaktı alınmadığı turnuva sonrası ikinci şampiyonluk üst üste.Toprak gün  ilerledikçe özelliğini yitiriyormuş.Her şey onun lehineydi bahane  üretmesin ikile.Arti Avustralyada Novak olmadığı laflarını yutturdu otoritelere Nadal .Oysa kendi etti buldu.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2022, 21:07:59 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5624 : 02 Haziran 2022, 23:55:54 »
Zverev efsaneyi elerse hıç sasirmam.Canim süperstarimiz çok yoruldu tamamen savaşçı ruhla geçti.Zverev Çiliç finali olabilir.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2022, 23:56:51 Gönderen: Tom Hanks »