Gönderen Konu: Melih Mahmutoğlu  (Okunma sayısı 110641 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Melih Mahmutoğlu
« Yanıtla #165 : 11 Şubat 2018, 12:47:43 »
Mirsad diyo ki "Yılda 100 kere bu konuşmayı yapıyoruz. Bir sürü oyuncu adı geçiyor. Ergin Ataman kullandı bizi"

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #166 : 11 Şubat 2018, 12:49:03 »
muhtemelen bu arkadaşa sezon sonunda hizmetlerinden dolayı teşekkür edilerek yollar ayrılır; gerçi aldığı eşşek yüküyle paraya karşılık nasıl bir hizmet verdiği de ayrıca tartışılır ama neyse artık.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #167 : 11 Şubat 2018, 13:14:54 »
Baba Mhmutoglu erginin söylediklerini doğrular açıklama yapmış. bundan sonra melihe ısınamam.

http://www.basketball.com.tr/baba-mahmutoglu-zeljko-obradovic-ogluma-tokat-atinca/

Çevrimdışı KRALLLLLLL

• Üye
  • Yer: ÇANAKKALE
« Yanıtla #168 : 11 Şubat 2018, 14:11:50 »
Bir öğretmen olarak yazıyorum, şiddet uygulayarak bir şeyi öğreteceğini sanmak acizliktir.  Zaten kanunen de suçtur.
Obradovic, caydırıcı bir ceza almalıdır. Aynı şekilde Ataman'da aynı cezayı almalıdır.

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #169 : 11 Şubat 2018, 14:26:39 »
Obradovic'i kimseye yedirtmeyiz!! Ne türlü şiddet uygularsa uygulasın hakkıdır ve her türlü haklıdır.
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #170 : 11 Şubat 2018, 14:43:12 »
30 milyonun tepesinde oturuyor ha!!??  ;D Obradovic'i Fenerbahçeden kopartma çalışmalarına hız verdiler belli ki. Bundan sonra Melihin yapacağı tek şey 14 şubat akşamı sahada Ergin denen şahısa gereken cevabı vermek. Mirsad mevzusunda da yönetim ortaya atılan iddiaların doğru olup olmadığını araştırıp gerekli tutumu göstermeli
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #171 : 11 Şubat 2018, 15:00:02 »
Obradovic'in Sırp olduğunu unutarak değerlendiriyor herkes. Kendisi Sırp ekolünü bir noktadan alıp bambaşka bir noktaya taşımış kişidir. Bu duyarlı insanların Bjelica'yı tartaklayarak soyunma odasına gönderdiği zaman ortalarda olmamaları da enteresan. Ben de bir öğretmen olarak şunu belirteyim ki evde gram değer görmeyen nice öğrencinin velisi öğretmenle en ufak bir tartışma yaşadığında çocuğu aslan kesilir. Bizim eğitim yoksunu, ezik halkımızın mizacında var bu.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
« Yanıtla #172 : 11 Şubat 2018, 15:00:25 »
Obradovic'e ne cezasından bahsediyosunuz ben anlamıyorum. Obraya versinler bakalım en ufak bir uyarı sonra yarın istifa mı eder ne yapar hep beraber ağlayarak izleriz. Ben bu konuda hiç objektif olamayacağım, döverse dövsün, yarın bir gün tekme bile atsa umrumda değil. Oyunculardan beğenmeyen kim varsa kapı da orada, takımın en iyi oyuncusu Vesely bile aynı şeyi yaparsa, beğenmiyorsa, o da gidebilir.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #173 : 11 Şubat 2018, 15:00:33 »
Bir öğretmen olarak yazıyorum, şiddet uygulayarak bir şeyi öğreteceğini sanmak acizliktir.  Zaten kanunen de suçtur.
Obradovic, caydırıcı bir ceza almalıdır. Aynı şekilde Ataman'da aynı cezayı almalıdır.

yetkili abi olaya noktayı koydu; dağılabiliriz artık.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #174 : 11 Şubat 2018, 15:15:44 »
Melih 5 başladı.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #175 : 11 Şubat 2018, 15:18:27 »
Işimiz gücümüz yok, o yüzden büyütüyoruz sanki biz.

Ama Hakan hocama katılıyorum, öyle elde mikrofonla amigoluk falan bu olay vesilesiyle tümden bitmeli :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #176 : 11 Şubat 2018, 15:53:51 »
Şu tokatlama sahnesini görmeyen birisi Obra'nın Melih'e sille-i osmaniyye'yi nakşeylediğini sanır. Ben meselâ, ''Obra Melih'e tokat attı'' diye duyduğumda hayvan gibi tokatı yapıştırdı sanmıştım.

Abicim kimse saf değil. O hareketin anlamı ''melih anladın mı aslanım? Hadi çık yap şu savunmayı, becerirsin lan sen az aklını kullan'' minvalinde bir hareket. Yani ''sıçayım senin oyunculuğuna lan'' tarzında bir tepki, bir hareket değil. Daha çok, motive amaçlı ''verdiğim görevi yaparsın lan sen'' gibi. Ayrıca o hareket sadece Melih'e değil, tüm takıma da bir mesaj niteliğinde. Zaten dikkat edin, harekete karşı Melih hiçbir şaşkınlık yaşamıyor ve Obra'nın isteklerine ''tamam'' diyor.

Taraftar olarak uyanık olalım. 2011 yılında Diana Taurasi'ye sahteden doping etiketi yapıştırarak bizden kopmasına sebep olanlar, bugün ellerinde körük, yangını harlamaya koşuyorlar. Düşmeyelim bu tuzağa. Takımımızda sorun çıkmasını isteyen bir güruh var bariz, ekmeklerine yağ sürmeyelim.

Melihte de kabahat var. Ailenin bu olaya dahil olmasına nasıl engel olamazsın be kardeşim?

Aman ha, Obradovic'in kıymetini bilelim ve daha çok duralım arkasında. Yaşadığımız tüm mutlulukları ona borçluyuz.
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2018, 15:57:22 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #177 : 11 Şubat 2018, 17:53:32 »
bu olay hiç olmamış gibi davranıp kapatmak en iyisi bizim için

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #178 : 11 Şubat 2018, 19:02:04 »

Bunu yazmak için mi foruma katıldın ? Trollüğün de bir adabı var. Birkaç rastgele yorum sonrası yazsaydın daha inandırıcı olurdu...

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #179 : 11 Şubat 2018, 19:10:08 »

Git lan işine dingil...
aziz İSTİFA!!!