Gönderen Konu: Melih Mahmutoğlu  (Okunma sayısı 110659 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
Ynt: Melih Mahmutoğlu
« Yanıtla #195 : 14 Şubat 2018, 07:26:45 »
Ben Obradovic'i biraz tanıyorsam sene sonu itibariyle Melih'in, Fenerbahçe ile olan münasebeti bitmiştir. Boşuna kendimizi yormayalım.

Kendi kendine yaptı esasında. Yılların emeğine karşı nankörlük ve ikiyüzlülük bu yaptığının açıklaması.
Fenerbahçe!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #196 : 14 Şubat 2018, 07:28:30 »
Ben Obradovic'i biraz tanıyorsam sene sonu itibariyle Melih'in, Fenerbahçe ile olan münasebeti bitmiştir. Boşuna kendimizi yormayalım.

Taraftarın kalbinde zaten bitti. Eğer Türkiye Kupası'nı kazanırsak sakın ola ki, Melih'i üçlü çektirmeye filan davet etmesinler.

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #197 : 14 Şubat 2018, 09:41:18 »
Haziran'a kadar unutulur bu iş. Ama ailesi yüzünden yaktı kendini. Onlar da ne garipmiş, Erdemir'de oynayan bir oyuncudan 4 yıl sonra Euroleague kupasını kaldıran oyuncu oldu. Daha ne istiyorlardı acaba. Tamam üzülebilirler de buradan yola çıkıp işi '25 milyon bütçe başkasında olsa onlar da başarılı olurdu' demeye getirmek rezillik. Böyle aptalca bir görüşün olsa bile facebook'a yazma bari. Bu saatten sonra ancak 'babamın görüşleri beni bağlamaz' tarzında net bir şekilde açıklama yaparsa işler düzelebilir, ama o da garanti değil. Böyle bir şey söylemek de kolay olmaz.

Çevrimdışı burcayyilmaz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #198 : 14 Şubat 2018, 10:59:29 »
Obra'yı Obra yapan yegane nicelik her birimizden farklı düşünüyor olması. Adam prof. bir hoca bu sebeple başkalarının yaptığı açıklamalar/hatalar/yanlışlar yüzünden ki bu en yakın akrabası(babası) bile olsa oyuncusunu suçlayacak kadar çiğ değildir bence.

Bu iş kapanır bence, hele bu akşam Efes'e 3 tane ard arda 3'lük yollasın. Olay tamamen kapanır inş.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #199 : 14 Şubat 2018, 11:15:16 »
Mevzu özelde Melihle ilgili gibi gözükse de genelde Türk oyuncu profiliyle ilgili bence. Çalışmama, motive olamama, rolünü kabul etmeme, istikrarsızlık, çabuk şımarma vb. gibi saymakla bitmeyecek defoları var. Obradovic bizde görev yaptığı ikinci sezon sonunda uyandı ve bu takım final four a kaldı demeden Oğuz, Semih, Kenan hepsini uzaklaştırdı bir bir. Numune olarak Melih kaldı, o da fazlaymış. Şahsen benim adıma 12 oyuncunun 12'sinin de yabancı olması sorun değil, bıktım  abuk subuk işler  yüzünden bu takıma bok atılmasından...

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #200 : 14 Şubat 2018, 11:15:24 »
Babasının saçma sapan sözleri nedeniyle Melih'e yüklenmek haksızlık bana göre. Kişi yalnızca kendi sözlerinden eylemlerinden sorumlu tutulabilir. Babası böyle demiş diyerek fevri tepkiler vermek bizi hataya sürükler. Melih gerekli açıklamayı yaptı, menejerlik şirketi gerekli açıklamayı yaptı.

Ayrıca bu durum nedeniyle galeyana gelmek ancak gergin yavşağının ekmeğine yağ sürer. Sefil yaratığın yapabileceği en büyük iş bu olur. Takımı euroligde sonuncu ligde bile eli yüzü düzügn her takım tokatlıyor. Elinde hiçbir şey kalmadı gerginlikten nefret kusmaktan ortlaık karıştırmaktan başka bir halt edeceği yok. Ciddiye almayın ki boş boş havlasın itoğlu it.

Sene sonu sorsunlar Melih gitmek istiyorsa kolaylık sağlanır yol verilir ama babası zamansız saçmaladı diye oğlunu göndermeye çalışmak bizim gibi profesyonel yönetilen bir şubenin değil Pao'nun dingil başkanının yönetimine uyan bir hareket olur. Nba'de Lavar Ball neler neler söylüyor.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #201 : 14 Şubat 2018, 16:07:02 »
Babasının saçma sapan sözleri nedeniyle Melih'e yüklenmek haksızlık bana göre. Kişi yalnızca kendi sözlerinden eylemlerinden sorumlu tutulabilir. Babası böyle demiş diyerek fevri tepkiler vermek bizi hataya sürükler. Melih gerekli açıklamayı yaptı, menejerlik şirketi gerekli açıklamayı yaptı.

Ayrıca bu durum nedeniyle galeyana gelmek ancak gergin yavşağının ekmeğine yağ sürer. Sefil yaratığın yapabileceği en büyük iş bu olur. Takımı euroligde sonuncu ligde bile eli yüzü düzügn her takım tokatlıyor. Elinde hiçbir şey kalmadı gerginlikten nefret kusmaktan ortlaık karıştırmaktan başka bir halt edeceği yok. Ciddiye almayın ki boş boş havlasın itoğlu it.

Sene sonu sorsunlar Melih gitmek istiyorsa kolaylık sağlanır yol verilir ama babası zamansız saçmaladı diye oğlunu göndermeye çalışmak bizim gibi profesyonel yönetilen bir şubenin değil Pao'nun dingil başkanının yönetimine uyan bir hareket olur. Nba'de Lavar Ball neler neler söylüyor.

Yag surer surmesine de, hirsizin hic mi sucu yok? Elaleme rezil etti bizi, Hoca'yi onlarin agzina sakiz etti.

Adios amigo demenin vakti geldi sene sonunda.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2018, 16:07:11 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #202 : 14 Şubat 2018, 16:23:00 »

Valla bildiğim herhangi bir şey yok. Gözlemlerim ve sezilerim bağlamında Melih kıvırıyor gibi geldi bana. Ergin Ataman'ın da asılsız iddiaları gündeme getirmeyecek kadar zeki olduğunu düşünüyorum. Umarım yanılıyorumdur, öyle ise bu platformda özür dilemeyi de bilirim. Daha öncesinde de sıcak bakmıyordum tribünlere oynadığı için bu süreçle birlikte hep huylandım...

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #203 : 14 Şubat 2018, 17:18:09 »
Vay be!

Aylardır, hatta yıllardır takip ettiğim yer olmasa, yorumlarını okuduğum forumun ağabeyleri, önde gelenleri forumu trollüyor diyeceğim:)

Ne kinmiş arkadaş, bu Melihe duyulan. Koç' un bismillah dediği günden (Bir gün bunu da yaparsa, "top" nokta olur) kalan numunelik tek adamımızı da  el birliğiyle bir göndermediğimiz kalmıştı zaten, pes doğrusu!

Koç' u uzun yıllardır hepimiz izliyoruz, en çok da Fenerbahçe' nin başındayken takip ediyoruz. En çok kimlere bağırdığına dikkat edin! Bjelica, Bogdan, Gigi, Melih, Sloukas, Guduric. Bu adamlar için emek veriyor, karşılık bekliyor ve usanmadan tekrar tekrar anlatıyor. Bağırmadığı adamlardan umudunu kestiği hepimizin malumudur.

NBA deki kulakları çınlayası Türk basketbolcularımızı bir tarafa koyuyorum! Yok pazarında; Bobby nin Ali olduğu düzende, yerliler içinde yegane Sinanla birlikte "en değerli yerli" oyuncuya bu denli haksızlık yapılıyorsa, eminim ki onun yerini alabilecek eşdeğerde ve tecrübede önerileriniz de vardır. Yoksa, son günlerde çokça dile getirilen yabancı sayısının düşürülmesi, tekrardan gözden geçirilmesi konusu rafa mı kalktı da takım kadrosunu 12 yabancıyla kuruyoruz. Varsa öyle bir imkan, Melih' in yerine Pana' ya geri dönen Mike James'i  biz alsaydık keşke!

Bu akşam koç, en önce Melihi kadroya yazar. Adam kazanmak, gençleri kazanmak bu adamın fıtratında var.
Son olarak; bu akşam Melih parkede hepimize cevabını verecektir  ;)
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2018, 17:19:19 Gönderen: friendchip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı illegal

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #204 : 14 Şubat 2018, 17:28:43 »
Bence bu konuda biraz daha anlayışlı olmalıyız. Zira Melih olayının tam olarak anlaşılamamasının temelinde başka şeyler var zannımca. Şu noktaya dikkatinizi çekmek isterim ki kamuoyuna "tokat" olarak lanse ettirilen darbenin atanı Sırp yiyeni Boşnaktı. Bana göre Melih'in bu denli sessiz kalmasının, babasının ise oğlunun kariyerini yakmak pahasına saçma sapan açıklamalarda bulunmasının altında hep bu psikoloji yatıyordu. Koçun öyle bir düşüncede olmayacağını zaten hepimiz biliyoruz. Aslında Melih de çok fazla uzatmadı olayı. Tek sorun Melih'in ailesiydi. Her ne kadar o darbenin tokatla uzaktan yakından alakası olmasa da bu konuda çok hassaslar işte bunu anlamamız, anlamsız bir olay yüzünden de kimseyi yakmamız gerekir. Ben koçun bu olay yüzünden Melih'i göndermek isteyeceğini düşünmüyorum şahsen. Ama bizler olayın çok üstüne gidip Melih'in bir şekilde takımdan ayrılmasına sebep olursak işte koç bu durumu üzerine alınıp etkilenecektir. Bunu da hiçbirimiz istemeyiz. Ha koç herhangi bir nedenden dolayı herhangi bir oyuncuyla yollarını ayırmak isterse buna kimsenin itirazı olmaz zaten. Şu aşamada bizim taraftarlar olarak yapabileceğimiz en doğru ve mantıklı yaklaşım bekleyip görmek olmalı. Daha sezonun ortasında olduğumuzu ve hiçbir hedefimize ulaşmadığımızı aklımızdan çıkarmamalı, bu nedenle de işleyen tekere kendi ellerimizle çomak sokmaya kalkmamalıyız.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #205 : 14 Şubat 2018, 17:56:14 »
bi şekilde gergin bu forumu takip ediyorsa keyiften sekiz oluyordur kesin. yahu ne bitmez konuymuş bu böyle. geçti bitti. tek kalemde melih'i silmeler felan, noluyor yaa? adam gururla ve memnuniyetle istediğim yerdeyim diye açıklama yapıyor, daha ne yapsın? canlı yayında babasını tokatlamasını mı bekliyorsunuz, anlamadım. gergin takip etmiyorsa melih ediyordur. azıcık akıl, izan lütfen.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #206 : 14 Şubat 2018, 18:39:29 »
Yapıcı eleştirilere saygım sonsuz ancak bu olayı değerlendirirken Melih'in babasının o yazıyı Melih'in haberi olmadan yazdığına inanabilen var mı? Bir de Türk insanının en sevdiği ajitasyon olan "Annesi ağladı" ile olayı kendince meşru zemine de çekmiş. Hiç kimse kusura bakmasın, bu hemen harcamak falan değil. Erdemir'de oynayan bir basketbolcu kendisine altın tepside sunulan fırsatı öyle ya da böyle değerlendirmiş, sonu EL şampiyonluğuna giden bir yolda takıma kaptanlık etme onuru verilmiş. Bu konumdaki bir kişi, asla üzerinden böyle olaylar olmasına izin veremez. Fenerbahçe'nin, Fenerbahçeli olduğunu iddia eden kaptanı taşıdığı yükün bilincinde olmalı.

Spanoulis'i silmiş adam Melih'e mi acıyacak? Prensipler bizi biz yapan olgular. Ve bu adam bunu çiğnetmez. Onların tuttuğu fare kadar aslan s.kmişliği var, kimse kusura bakmasın. Hiçbirine de pabuç bırakacağını sanmıyorum. @Besim e katılıyorum, sene sonu adios amigo!..
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #207 : 14 Şubat 2018, 19:41:03 »
Obradovic'in adına düşünmek bize mi kalmış. Neticede taraftar duygusallığı yok adamda. Sene başı Wanna için de denmedik kalmamıştı. Obra sonuna kadar sabretti, istedi adamı ve şu anda en çok süre verdiği güvendiği adamlardan birisi. Sene sonu istemezse vardır bir bildiği deriz ama şahsi fikrim Melih kalmalı. Ortada sürüsüne bereket yerli oyuncu mu var ülkede. Olanların da en iyisi, Melih'in tek kolu etmez.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #208 : 14 Şubat 2018, 20:57:30 »
Kocun Melih'i sene sonu gonderecegine inanmiyorum.

Melih'e hem Melih'in hem de babasinin aciklamalari yuzunden kizacagini da hic sanmiyorum. Boyle dusunmek koca hakarettir

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #209 : 14 Şubat 2018, 21:08:55 »
Efes'e karşı koç kendisine ilk beşte şans vermesine karşın "siktirsin gitsin" denilecek bir performans sergiledi.