Gönderen Konu: Melih Mahmutoğlu  (Okunma sayısı 110669 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Melih Mahmutoğlu
« Yanıtla #210 : 14 Şubat 2018, 21:22:10 »
Efes'e karşı koç kendisine ilk beşte şans vermesine karşın "siktirsin gitsin" denilecek bir performans sergiledi.

Neyse ki üçüncü periyot bir üçlük isabeti buldu.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #211 : 14 Şubat 2018, 22:13:35 »
Vay be!

Aylardır, hatta yıllardır takip ettiğim yer olmasa, yorumlarını okuduğum forumun ağabeyleri, önde gelenleri forumu trollüyor diyeceğim:)

Ne kinmiş arkadaş, bu Melihe duyulan. Koç' un bismillah dediği günden (Bir gün bunu da yaparsa, "top" nokta olur) kalan numunelik tek adamımızı da  el birliğiyle bir göndermediğimiz kalmıştı zaten, pes doğrusu!

Koç' u uzun yıllardır hepimiz izliyoruz, en çok da Fenerbahçe' nin başındayken takip ediyoruz. En çok kimlere bağırdığına dikkat edin! Bjelica, Bogdan, Gigi, Melih, Sloukas, Guduric. Bu adamlar için emek veriyor, karşılık bekliyor ve usanmadan tekrar tekrar anlatıyor. Bağırmadığı adamlardan umudunu kestiği hepimizin malumudur.

NBA deki kulakları çınlayası Türk basketbolcularımızı bir tarafa koyuyorum! Yok pazarında; Bobby nin Ali olduğu düzende, yerliler içinde yegane Sinanla birlikte "en değerli yerli" oyuncuya bu denli haksızlık yapılıyorsa, eminim ki onun yerini alabilecek eşdeğerde ve tecrübede önerileriniz de vardır. Yoksa, son günlerde çokça dile getirilen yabancı sayısının düşürülmesi, tekrardan gözden geçirilmesi konusu rafa mı kalktı da takım kadrosunu 12 yabancıyla kuruyoruz. Varsa öyle bir imkan, Melih' in yerine Pana' ya geri dönen Mike James'i  biz alsaydık keşke!

Bu akşam koç, en önce Melihi kadroya yazar. Adam kazanmak, gençleri kazanmak bu adamın fıtratında var.
Son olarak; bu akşam Melih parkede hepimize cevabını verecektir  ;)

Bu akşamki performansından bağımsız yazıyorum. Yukarıda da belirttim, bildiğim herhangi bir şey yok. Ergin Ataman'ın durup dururken menejerler Melih'i bana teklif etti diyecek kadar akıl yoksunu olduğunu düşünmüyorum. Benim sezilerim bu minvelde birtakım yaşanmışlıklar olduğu yönünde. Durum bundan ibaret değilse çıkıp bu platformda özür dilemeyi de bilirim. Son olaydan bağımsız olarak antipatimin nedeni de şu. Bu insanlar profesyonel, istedikleri her takımda oynayabilirler. Galatasaray da dahil, bence hiç mahsuru yok. Fakat Galatasaray forması giydikten sonra gelip doğma büyüme Fenerliyim edebiyatı yapması, eline mikrofon alıp Volkan gibi diğer bir müeddib ile birlikte işte böyle her sene böyle falan filan diye tribünü bağırtması bana göre değil. Avrupa Şampiyonu olan bir takıma göre hiç değil. Tekrar yazıyorum menejer yollama vs gibi bir olay yoksa bu platformda özür dilemeyi bilirim...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #212 : 03 Ekim 2018, 21:53:52 »
Bugün Cumhurbaşkanlığı Kupasında Ergin abisine çalıştı.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #213 : 12 Ekim 2018, 22:43:46 »
Umutsuz vak'a. Neyse ki, Sinan sezona iyi başladı.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #214 : 19 Ekim 2018, 22:48:00 »
Boş şutları bile kaçırıyor artık. Doğuş Balbay son saniye 3 lüğü ile maç kazandıracak kadar kendini geliştirdi, Vesely 3 maçta %100 ile serbest atış atmaya başladı, 15/15 oldu galiba ama bizim kaptan geriye gidiyor...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #215 : 25 Ekim 2018, 22:20:05 »
Yüzünü görmeye bile tahammül edemiyorum artık. Değil ki, kaptanlığına... Taraftar filan olduğunu da sanmıyorum. Hiç olmazsa yemek yediği kaba sıçmasa... Taraftarlığı şöyle dursun...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #216 : 25 Ekim 2018, 23:04:05 »
Öyle deme hocam, Nunnally 'ye gerek yok Melih varken..

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #217 : 25 Ekim 2018, 23:09:25 »
Öyle deme hocam, Nunnally 'ye gerek yok Melih varken..

Melih'ten katkı beklediğimiz her maçı -yüzde doksan ihtimal- kaybederiz bunlara karşı. Gitsin bir an önce Ergin abisinin takımına. Beni alın diye yalvarsın yine. Babası filan konuşsun.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #218 : 25 Ekim 2018, 23:14:17 »
Melih ten olacak bir şey yok artık. Ne kadar kritik yer varsa şut kaçırıyor .Nunnually f4 lerde katkı vermedi ama normal sezonda takır takır atıyordu. Onun yerini doldurabilsek çok iyi olurdu. Yiğit arslanı alalım seneye daha faydalı olur

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #219 : 11 Kasım 2018, 20:53:04 »
Tek hucumda, 7 sayi yememize vesile olan kaptani tebrik etmek lazim!
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #220 : 10 Şubat 2019, 21:59:50 »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #221 : 11 Şubat 2019, 01:09:57 »
zamanında çokça yerdik ama iki senedir iyi çalışıyor bu görünüyor savunmada fiziksel dezavantaji var ama hücum repertuarını çok geliştirdi ilk iki sutu kaçırınca artık oyuna küsmüyor mental olarak cok daha iyi durumda şimdi iyi bir Final ve Final four performansı bekliyoruz artık..

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #222 : 11 Şubat 2019, 15:21:29 »
bu sene takımın tavanın yükselmesine katkı veren oyunculardan, kesinlikle oyunu çok gelişti, hücumda ikili oyun oynayıp insiyatif alabiliyor, birebirleri müthiş gelişti, biraz fizik dezevantajı var, kendisine uygun maçlarda sürekli rolünü başarılı bir şekilde yapıyor, bence takımdaki rolünü ciddi şekilde arttırıyor.

Çevrimiçi Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #223 : 11 Şubat 2019, 23:59:50 »
boyu çok kısa değil ama bacakları kolları kısa, omuzlar dar, bunlar daa uygun olsa çok dehşet bir oyuncu olabilirdi, yine de çok çalışkan koçum benim.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #224 : 12 Şubat 2019, 12:19:26 »
Fiziğini göz önüne alırsak bence ortaya koyduğu performans ve gösterdiği gelişim çok takdir edilesi. Melih hem boy açısından hem kol ve kanat açıklığı konusunda oldukça dezavantajlı. Yani Bogdan gibi fiziksel açıdan mükemmel bir fizik yok kendisinde. Buna rağmen şut yeteneğine, penetre ve penetre üstü şut ekleyerek önemli bir iş çıkartıyor. Ahmet ile birlikte Melih ligde ciddi süreler alarak ve bu sürelerde bize dezavantaj yaşatmayarak yabancı oyuncularımızı fazla yormadan diri tutabilmemize olanak sağlıyorlar. Bu faydayı göz ardı etmeyin, şampiyon olduğumuz sezon aslarımız o kadar yoruluyordu ki euroligde çok saçma yenilgiler alıyorduk. Euroligde de kısıtlı sürede yüksek verim veriyor.

Bu şekilde kendisini geliştirmeye devam etsin, yaşı 28, en az beş sezon daha katkı alırız. Takım için önemli bir parça