Gönderen Konu: Melih Mahmutoğlu  (Okunma sayısı 110662 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Mrsa
Ynt: Melih 'Kaptan' Mahmutoğlu
« Yanıtla #270 : 12 Eylül 2019, 15:25:46 »
https://twitter.com/SynergySST/status/1171829346128019458

Melih Mahmutoğlu, pozisyon başına 1.34 sayı üreterek dünya kupasında maç başına ortalama 12’den fazla top kullanan oyuncular arasında Corey Webster ile pozisyon başına en fazla sayı üreten isim oldu.

Melih ve Webster’ı 1.31 sayı ortalamasıyla Bogdan Bogdanovic takip ediyor yine Nando De Colo'da 1.20 sayı ortalamasıyla 7. sırada yer aldı.

Milli takım ile uluslararası turnuvalarda hep bir başka oynuyor . Tabii bunda sistem olmaması ve takımın getirdiği rahatlık da var tabii :)
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2019, 15:26:42 Gönderen: cagataymemis »

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #271 : 19 Ekim 2019, 10:34:52 »
Baskonia maçında da Hocanın kendisine altın tabakta sunduğu bir fırsatı cömertçe harcadı, kralsın kaptan...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #272 : 19 Ekim 2019, 20:01:28 »
Ne kadar az oynarsa o kadar cok fayda...

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #273 : 19 Ekim 2019, 20:49:39 »
Ne kadar az oynarsa o kadar cok fayda...
Euroleague için sonuna kadar katılıyorum ancak ligde umarım 25-30 dkları bulup asları dinlendirir.

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Mrsa
« Yanıtla #274 : 19 Ekim 2019, 21:15:03 »
Mölöh kopton folon dogul, no kodor oz oynorso o kodor oyo

Ülke adına konuşuyorum bizim taraftar grupları kadar yerli oyuncuya gömen başka bir grup yok .

Bu adamın kapasitesi , verecekleri zaten belli . Ama halen bazıları bunu anlayabilmiş değil . Sezona kim iyi başladı da birden saydırmaya başlanıldı . Fenerbahçe Avrupanın en iyi 3-4 klübünden biri Melih’in de böyle bir takım da rotasyona girmeye çalıştığını unutuyoruz . Şu hali ile birçok EL takımında 20-25 dk süre alır . Çok iyi bir şampiyona geçirip geldi ve bu maça kadar da yeniler hariç yegane sayı üreten isimlerdendi . Tabiki eleştireceğiz ama bu şu an şu performansı ile değil . 

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #275 : 19 Ekim 2019, 21:53:39 »
Melihten daha iyi kaç yerli var merak ediyorum

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #276 : 19 Ekim 2019, 22:02:51 »
Melih Fenerbahçe'ye geldiğinden beri beklentileri karşılayan ve üstüne koyan bir oyuncu, adamın istatistikleri ortada.
2 sene önce babasıyla alaklı Efes mevzusunun iç yüzünü bilmiyorum ama önemli bir kusuru olsa Obra direkt gönderirdi zaten sezon sonunu bile beklemeden, üstüne sözleşme uzattı ve daha çok süre vermeye başladı.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #277 : 19 Ekim 2019, 22:24:12 »

Melih konusunda çok olumsuz bir düşüncem olmasa da şu yazı tarzının kötü olduğunu, hem de baya kötü olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Mrsa
« Yanıtla #278 : 19 Ekim 2019, 22:55:07 »
Melih konusunda çok olumsuz bir düşüncem olmasa da şu yazı tarzının kötü olduğunu, hem de baya kötü olduğunu düşünüyorum.

Normalde asla böyle yazmam ama takip ediyorum bazı isimler özellikle bu ifadeleri kullanıyorlar sürekli . Oyuncu performansını yükselttiğinde sayfada yokken , stabil bir performans yahut kötü performans sergilediğinde hep bu argümanlara başvuruyorlar .

Sürekli aynı şeyler tekrarladığı için ben de bu şekilde kullandım . Yoksa ben de haz etmem böyle trolculuk hareketlerinden  .

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #279 : 21 Ekim 2019, 16:43:41 »

Ülke adına konuşuyorum bizim taraftar grupları kadar yerli oyuncuya gömen başka bir grup yok .

Bu adamın kapasitesi , verecekleri zaten belli . Ama halen bazıları bunu anlayabilmiş değil . Sezona kim iyi başladı da birden saydırmaya başlanıldı . Fenerbahçe Avrupanın en iyi 3-4 klübünden biri Melih’in de böyle bir takım da rotasyona girmeye çalıştığını unutuyoruz . Şu hali ile birçok EL takımında 20-25 dk süre alır . Çok iyi bir şampiyona geçirip geldi ve bu maça kadar da yeniler hariç yegane sayı üreten isimlerdendi . Tabiki eleştireceğiz ama bu şu an şu performansı ile değil . 

Genç... Artık ne isen...  Bir forumun parçası olma amacını taşıyorsan, yazdıklarına dikkat edeceksin.  Beni Twitter'ta sabah akşam atıştığın ergenlerden biri zannettin sanırım. Diğer bir forum üyesine aranızda belli bir hukuk olmadan veya direkt tarafına yöneltilen bir hakaret yorum olmadan bu şekilde hitap ediyorsan ya aklın havadadır, yazdıklarının farkında değilsindir, ya da amacın buradaki forum düzenini bozmaktır. İlki ise aklını başına devşir. İkincisi ise fazla kalıcı olamadan şutlanırsın zaten.

« Son Düzenleme: 21 Ekim 2019, 16:46:24 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #280 : 21 Ekim 2019, 20:35:47 »
Fetö gider Metö gelir deniyordu tam da o hesap, neyse ki Besim gibi hukuk insanları var bu forumun..

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #281 : 21 Ekim 2019, 22:16:42 »
babasının saçmalıkları bir yana zamanında kendi yakın çevresine konuştuğu bazı şeyleri de bildiğim için sevmiyorum.
ama kaptan diye saygı duyuyorum.
salt şutörden dribbling yapabilen, savunmada topa baskı yapan ve dezavantajlı fiziğine rağmen ortalama bir savunmacıya dönüşmesi takdir edilesi. zeljko döneminde kendini en çok geliştiren yerli oyuncu şu an.
hak ettiği süreleri de alıyor bu gelişimden sonra. demek ki hak eden hak ettiğini alıyormuş yaşayarak öğrenmesi sevindirici olmuştur kendi adına.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #282 : 25 Ekim 2019, 10:44:09 »

Bi ukala gelayo, ortalugun içina edayo. bölalarını biraz kenara yollamak gerekayo.

Otuz gün yoksun. Sonrasında da hiç uğramamanı, yazmamanı, gelmemeni tercih ederim.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2019, 19:54:54 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #283 : 17 Kasım 2019, 17:13:52 »
Tofaş deplasmanında tamamı saha içi 29 sayı, 0 top kaybı ile şov yaptı.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #284 : 17 Kasım 2019, 17:22:04 »
Ligdeki en iyi yerli, gerisi goy goy.