Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2015-16 Sezonu)  (Okunma sayısı 144750 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2015-16 Sezonu)
« Yanıtla #960 : 23 Nisan 2016, 23:32:05 »
Beşiktaş gibi mal takıma şampiyonluk kaybettirenler utansın adamlar defalarca alın şampiyon olun dedi bizimkiler yok yeaaa stad hediyemiz olsun diyor

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #961 : 24 Nisan 2016, 08:53:15 »
Beşiktaş gibi mal takıma şampiyonluk kaybettirenler utansın adamlar defalarca alın şampiyon olun dedi bizimkiler yok yeaaa stad
hediyemiz olsun diyor
Başgan şampiyonluğu takmazken vitor şovmenin oyuncuları çoktan tatil planlarına geçmiştir.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #962 : 24 Nisan 2016, 12:13:37 »
Başgan şampiyonluğu takmazken vitor şovmenin oyuncuları çoktan tatil planlarına geçmiştir.
Aynen zaten baktı olmayacak gündemi değiştirdi , bunu 10 yıldır yiyenler var her sene onlara ne demeli  ;D

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #963 : 24 Nisan 2016, 15:56:55 »
Bjk daha puan kaybeder de biz ne yapacağız mühim olan o.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #964 : 24 Nisan 2016, 16:03:16 »
Şu Şampiyonlar Ligine direk katılım meselesi ve dolayısıyla oradan gelecek paralar olmasa varya, gram umurumda değil. Diğer braşları da etkiyor maalesef.
Yoksa Aziz Yıldırım'da, Vitor denen gereksiz de isterse 10 değil 100 sene daha kalsın.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #965 : 24 Nisan 2016, 17:15:02 »
Şampiyon olacağımıza zerre inanmıyorum ama insan umut etmeden de duramıyor.. Mesela bugün Trabzon'u haftaya Antep'i son haftada da Sivas'ı yensek Başakşehir ile Berabere kalsak sadece Beşiktaş ta Osmanlı Konya maçlarında 5 puan kaybetse ikili averajla olmayacak şey değil..
He Beşiktaş'ın kalan maçlarında en az 3 yada 4 puan kaybedeceğinden eminim ama bizimkilerin her maçı alacağına güvenemiyorum kiiii..
O yüzden bize sezon sonu ah o Osmanlı ve GS maçlarını alacaktık demek düşecek bence

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #966 : 24 Nisan 2016, 18:12:08 »
Şampiyon olacağımıza zerre inanmıyorum ama insan umut etmeden de duramıyor.. Mesela bugün Trabzon'u haftaya Antep'i son haftada da Sivas'ı yensek Başakşehir ile Berabere kalsak sadece Beşiktaş ta Osmanlı Konya maçlarında 5 puan kaybetse ikili averajla olmayacak şey değil..
He Beşiktaş'ın kalan maçlarında en az 3 yada 4 puan kaybedeceğinden eminim ama bizimkilerin her maçı alacağına güvenemiyorum kiiii..
O yüzden bize sezon sonu ah o Osmanlı ve GS maçlarını alacaktık demek düşecek bence

Bugün Trabzon'u yenersek puan farkı sadece 3 olacak. Ve kalan maçları kazanmamız durumunda, Beşiktaş'ın tek bir maç kaybetmesi bile bizim şampiyon olmamıza yetecek. Yanlış mıyım? Şu anda puan farkı 6. biz kazanırsak 3 olacak. Beşiktaş'a karşı averaj üstünlüğümüz yok mu?

Başakşehir'le niye berabere kalalım ki. Şampiyon olmak istiyorsak her maçı kazanalım ve Beşiktaş'ın 3 puan kaybetmesini bekleyelim. İki beraberlik veya bir mağlubiyet durumunda biz şampiyon olalım. Gerçi kulüp başkanının bile şampiyonluktan ümidini kestiği bir zamanda böyle bir şey mümkün olur mu? Şu adamın zamansız konuşmaları... Adam dediysem lafın gelişi...
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2016, 18:14:41 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #967 : 24 Nisan 2016, 18:16:37 »
Bugün Trabzon'u yenersek puan farkı sadece 3 olacak. Ve kalan maçları kazanmamız durumunda, Beşiktaş'ın tek bir maç kaybetmesi bile bizim şampiyon olmamıza yetecek. Yanlış mıyım? Şu anda puan farkı 6. biz kazanırsak 3 olacak. Beşiktaş'a karşı averaj üstünlüğümüz yok mu?

İkili averaj bizde. Ancak dün sekip direkten dönen top cidden çok kötü oldu gerçekten de. O gol olsa bir beraberlik de yetecekti. Ancak içeride kayseri veya osmanlı'ya, deplasmanda da vasat galatasaray'a kaybetmeleri düşük ihtimal.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2016, 18:17:02 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #968 : 24 Nisan 2016, 18:18:51 »
Yok, benim zaten şampiyonluk beklediğim yok. Aziz Yıldırım'ın geçen ki demeçlerinden sonra onlar da kabullenmiş durumu... İmamın yellediği yerde bize ne düşer malûm...

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #969 : 24 Nisan 2016, 18:26:14 »
Ben de pek beklemiyorum. Sahada ne oynadığını bilmeyip çoğu oyuncusu da mücadele etmeyen bir takım şampiyonluğu hak etmiyor da. Ancak bu kadar harcamadan sonra yine Şampiyonlar ligi gelirinden uzak kalmak diğer branşlarda bayağı olumsuzluk yaratacak gibi, buna üzülüyorum işte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #970 : 24 Nisan 2016, 18:30:11 »

Başakşehir'le niye berabere kalalım ki. Şampiyon olmak istiyorsak her maçı kazanalım ve Beşiktaş'ın 3 puan kaybetmesini bekleyelim. İki beraberlik veya bir mağlubiyet durumunda biz şampiyon olalım. Gerçi kulüp başkanının bile şampiyonluktan ümidini kestiği bir zamanda böyle bir şey mümkün olur mu? Şu adamın zamansız konuşmaları... Adam dediysem lafın gelişi...
Seninle aynı noktadayız abi bu takım bütün maçlarını kazandığı an şampiyon olur eminim ama o ışık var mı ? Yok işte keşke güvenebilsek

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #971 : 24 Nisan 2016, 20:51:23 »
Fakat bir gerçek var ki, bizim futbolcular Trabzonspor taraftarını çok seviyor ve bir dediğini iki etmiyor. Ne zaman Avni Aker'de maça çıksak ve tribünlerden "koyun şu ibnelere" tezahüratı gelse, hemen koyuyoruz. Maksat Trabzon taraftarının dediği olsun.

Alper ve Volkan'ın golleriyle devreyi 2-0 önde kapadık. Ancak Vitor'un tempoyu düşürme isteği saçma. Şu ölü Trabzon'u resmen üstümüze davet ediyor. Yürüyecek hali olmayan takıma karşı tempo düşürmek onlara hayat öpücüğü olur.

Çevrimdışı masiva

• Üye
« Yanıtla #972 : 24 Nisan 2016, 21:29:41 »
4-0 oldu
Doruklara sevdalandım 🇺🇦

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #973 : 24 Nisan 2016, 21:31:55 »
Diego'suzluk mu etkiledi bilmiyorum ama hücum anlamında ilerleme var, tabi çok geç oldu o ayrı. Nani-Alper-Volkan üçlüsünü daha önceden denenseydi keşke. Tabi ts deplasmanının yıllardır iyi oynadığımız tek deplasman olduğunu da unutmamak gerek.

Çevrimdışı RUB

• Üye
  • Yer: Avşa
    • Captain_1907
« Yanıtla #974 : 24 Nisan 2016, 22:06:22 »
Yan hakeme saldırdılar. Yıllardır verdiler gazı bu olanları tüm Trabzon'a mâl edemeyiz diye diye bunlara az bile.
Hepimiz ölelim FENERBAHÇE yaşasın!!!