Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2015-16 Sezonu)  (Okunma sayısı 144692 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2015-16 Sezonu)
« Yanıtla #1035 : 09 Mayıs 2016, 21:59:40 »
Emre Belozoglu seni de yazdik bi kenara...

2. gole nasil sevinmis amk sanki dusman takim FB.
Ya kardeşim bunlar kaptanlık o bu ben fenerliyim falan hikaye . Bizim ömür boyu kazanamadığımız parayı herifler yarım sene de kazanıyorlar. Bugün hangi kaypağa desen gel kendini yırt Fener diye 3.5 m Euro vericez koşa koşa giderler

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1036 : 09 Mayıs 2016, 22:00:52 »
Aziz Yıldırım : Başarı benim eserim , başarısızlık ben hariç herkesin . Kızdırmayın bakın gitmem hee zaten gidersem de ele geçirirler Fenerbahçe'yi zaten bu senaryoyu da biliyorsunuz. He bide şey var Yargıtay sonucu açıklansın bide İstanbul Boğaz'ı da buz tutarsa gitmeyi düşünebilirim

Başkan dediler diktatör çıktı... Bu ruh hastasından kurtulabilecek miyiz çok merak ediyorum, ölene kadar kalacak galiba.

Normal biri olmadığı için Obradovic'e de sarar bu adam, o potansiyel cidden var.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 22:01:50 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #1037 : 09 Mayıs 2016, 22:15:45 »
Bu başarısızlıkların gerçek sorumlusu ne zaman gidecek merakla bekliyorum.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #1038 : 09 Mayıs 2016, 22:26:42 »
Aziz Yıldırım : Başarı benim eserim , başarısızlık ben hariç herkesin . Kızdırmayın bakın gitmem hee zaten gidersem de ele geçirirler Fenerbahçe'yi zaten bu senaryoyu da biliyorsunuz. He bide şey var Yargıtay sonucu açıklansın bide İstanbul Boğaz'ı da buz tutarsa gitmeyi düşünebilirim

Kanal İstanbul bitsin belki giderim, olmadı  Türkler uzaya yerleşsin giderim...vs. Bu Ada'mın gideceği yok milleti götürecek. Ulan bu kaçıncı ızdırap senesi.  Allah seni bildiği gibi yapsın şahsiyetsiz deyip bitireyim.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1039 : 09 Mayıs 2016, 23:04:43 »
öncelikle başarısızlığın sorumluları kim ise onları savunmak istemem.başkan, yönetim, hoca, futbolcu. tabi dış etkenlerde var orası ayrı tff, hakem vs. kimse kim. sadece bir şeyi hatırlatmak isterim.ligdeki ince işler çaktırmadan yapılır ve fenerin rakibi kimse tam düşmek üzere iken kolundan tutup kaldırılır, devam etmesi sağlanır ve fenere bir çelme takılır ki bizimkiler faketmez bile, sezon uzun telafi ederiz der, devam ederler.bende bir taraftar olarak takımın saha dışı etkenler, siyaset, medya vb. olmadan başarılı olmasını isterim her ne kadar rakipler buna uymasada. eğer durum buysa her şeye rağmen alt etmenin yolunu bulacaksın. yolu sahada ve bunun için ne gerekiyorsa yapacaksın.devre arası transfer gerekiyorsa onuda yapacaksın, hakem aleyhine mi çalışıyor onuda yenceksin ama ter dökeceksin.

şu başakşehir maçında sonra bir kere daha anladım ki ülkede dostun yok. ayrıca senin bünyende iken yağlayan ballayan, ayrılınca yada takımdan şutlanınca eski gsli ve bjkli gibide yapmıyor hemen 360 derece dönüyorlar. açıkcası sindiremedim emre b. ve kalecinin sevinç gösterilerini. bu ne nefretmiş kardeşim.başkana düşman ol ama fenere olma. fenere karşı çatır çatır top oyna ama gol kurtarınca, yenince veya gol atınca sevinme be kardeşim. neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz. açıkcası volkan babacan'ın volkan demirel'den sonra alınması istiyordum kendimce ama artık diyorumki fenerden ayrılanı bir daha kulüpten içeri sokmayacaksın.hadi en azında böyle davrananı.

Abi iyi güzel yazmışsın da yazdıklarının hiçbiri şampiyonluğun kaybedilmesinin sebebini açıklamıyor. Açıkçası bu sezon hakem hataları yüzünden şampiyonluğu verdik diyebilecek bir tane Fenerbahçeli olduğuna da inanmıyorum ben.

Eğer onlar seni düşman takım olarak görüyorsa sen onları 2 kat daha fazla düşman takım olarak göreceksin. Şampiyonluğu belirleyecek 3 haftada 2 puan almayacaksın. En basitinden takım şampiyonluğu oynarken basın toplantısı düzenleyip "Şampiyon olsak ne olur olmasak ne olur" demeyeceksin.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #1040 : 09 Mayıs 2016, 23:09:39 »
iyi oldu keşke şimdiden belli olsaydı şampiyonluk.
 zoruma giden şey var: bu futbol takımının ve BASKETBOL TAKIMInın adı aynı. "Ülker" keşke kalsaymış. Basketbolculara ağır haksızlık oluyor aynı ismi taşımaları.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #1041 : 09 Mayıs 2016, 23:10:43 »
hayirdir yorumlar silinmeye mi baslandi burada?

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #1042 : 09 Mayıs 2016, 23:14:47 »
 zoruma giden şey var: bu futbol takımının ve BASKETBOL TAKIMInın adı aynı. "Ülker" keşke kalsaymış. Basketbolculara ağır haksızlık oluyor aynı ismi taşımaları.

Bir doğruyu ifade edeyim derken yanlış ifadeler olmuş. Takım başarısız diye takımın sporcusu, hocası hatta Başkan'ını değiştirmek varken ismin konuşulması doğru değil. Başka cümlelerle ifade etmek lazım bence..
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 23:15:32 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1043 : 09 Mayıs 2016, 23:17:27 »

isimde birsey yok Fenerbahce ismi kutsal, o formayi giyenlerin kim olmasi neler yapmasi bunu degistirmez.

bu formayi Alex de giymis, emenike de , vesely de giymis batiste de.

isimde sikinti yok Fenerbahce ismi de formasi da kutsaldir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1044 : 10 Mayıs 2016, 00:18:27 »
hayirdir yorumlar silinmeye mi baslandi burada?

Evet, yeri gelince siliniyor. Beşiktaş'ın neyi hak edip hak etmediği buradaki Fenerbahçe taraftarını ilgilendirmiyor. Beşiktaş'ın hak ettiği tek şey müstehcen bir uzuvdur. Burası öyle objektif spor yorumları için çok uygun yer değil.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1045 : 10 Mayıs 2016, 00:47:28 »
Bu mesaj  yanlış  olmuş.Kızgınlık  ,  öfke  ,  üzüntüyü  anlarım  ama  bu  mesajdakileri  kabul  edemem.Futbolculara  kızarsın  tamamda  Fenerbahçe'yle  ülker ne  alaka.Herhalde  maksadını  aştın.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #1046 : 10 Mayıs 2016, 00:52:13 »
Maçı bile izlemedim o kadar ümidim yoktu. Tek üzüntüm haftaya Pazar şampiyon olurlarsa bizim muhtemel Euroleague şampiyonluğu gündemde geride kalır. Onun dışında, baştaki değişmedikçe bu takımda Vitor gider Mitor gelir biz sinir hastası olduğumuzla kalırız.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #1047 : 10 Mayıs 2016, 00:56:36 »
Pazar günü  o stada giden insa evlatlari herseyi herkesi protesto etsinler haklaridir.sonra da cikmasinlar final maçını  orada izlesinler.yonetim o gun orda millete o maci izleme sansi verirse tum zamanlardaki en mantikli yonetim hamlesi olur.sonra da defolup gitsinler zaten.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #1048 : 10 Mayıs 2016, 01:19:45 »

Bu mesajıma tepkiler olmuş, açıklama yapayım.
Ne Fenerbahçe'nin ismine ne de armasına saygısızlık yapmak gibi düşüncem olmadı olmaz da. Aksine ismin ve armanın en çok hakkını verenlerin, hakkını vermeyenlerle aynı adı taşımaması gerektiğini belirttim. Bahsettiğim şey gazete küpürleri için, internet sayfaları için. Bir hafta sonra Berlin'de kupayı kaldırdığımızda "Fenerbahçe kupa kaldırdı" başlıkları, " Fenerbahçe şampiyon olamadı" başlıkları arasında kaynayacak.
Ülker ne alaka demişsiniz abiler, yapmayın :) Siz de iyi bilirsiniz "bu" basket takımızın üzerinde çok emekleri var. Bahsettiğim şey tamamen bununla alakalı.
Son olarak yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Kusura bakmayın cümleten. Hayırlı geceler

Çevrimdışı serbian

• Üye
  • #10 İbrahim Kutluay
« Yanıtla #1049 : 10 Mayıs 2016, 10:34:53 »
Hayatının her evresine Fenerbahçe'nin doğrudan etki etmiş olduğu bir insan olarak, eğer Fenerbahçe'nin şampiyonluğu kaybetmesi benim canımı yakmıyorsa bunu neyle açıklamak gerekir bilemiyorum. Onlara karşı üzülme hissiyatımı kaybetmeyi geçtim, onlara sinirlenmiyorum bile. Şampiyon olunsaydı dahi caddeye çıkıp tur atmazdım. Nasıl kendilerini bu kadar değersizleştirdiler? Ya da bende mi bir sorun var da sadece benim gözümde mi değersizleştiler de ben böyle hissediyorum bilmiyorum. Bildiğim tek şey Fenerbahçe'nin şampiyonluğu kaybettiği gece hiç üzüntü hissetmeden mışıl mışıl uyuyabildim. Sabah kalktığımda ise buna hiç üzülmemiş olduğumu farkedip üzüldüm. Çok garip, komik ve acıklı bir durum.
Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe Yıkılmaz!