Gönderen Konu: Kadın Voleybol Milli Takım Organizasyonları  (Okunma sayısı 201690 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Bayan Voleybol Milli Takım Organizasyonları
« Yanıtla #675 : 25 Ağustos 2019, 00:16:03 »
Zayıf Finlandiya önünde ecel terleri döktük.Bir şey olmaz bu takımdan zayıf.Sırbistan-İtalya finali bekliyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #676 : 29 Ağustos 2019, 21:00:36 »
Ben anlamıyorum bu milli takımın ana liberosu gizem örgedir.Şu an ülkenin en iyisi mevkisinde.Bu Ebrar ısrarı mahvetti maçı.Sıradan bir oyunncu fazla pohpahlanıyor.Ebrar en fazla thyde falan oynar.Artı Naz döndü Cansu oynuyor ilk 6 Nazındır.Sırf bize geldi diye bu tafra.

Hiç yenemiyoruz sırpları birde şampiyonluk hedefliyoruz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #677 : 29 Ağustos 2019, 21:02:27 »
Eğer bir takımın skoreri orta oyuncusu ise birşeyler ters gidiyor demektir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #678 : 29 Ağustos 2019, 21:35:14 »
Mihalioviçi beğenmeyenler izlesin süper oynadı.Milli takımı deney tahtasına çeviren Vakıf şubesi olarak gören Guidetti ile yollar ayrılmalı turnuva sonrası.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #679 : 29 Ağustos 2019, 21:36:11 »
Gizem niye yok tüm yıl kötü oynayan Hande Baladından medet umuyor.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #680 : 29 Ağustos 2019, 23:27:25 »
Mihalioviçi beğenmeyenler izlesin süper oynadı.Milli takımı deney tahtasına çeviren Vakıf şubesi olarak gören Guidetti ile yollar ayrılmalı turnuva sonrası.

Aslında Milli takım başlığı vardı, orada yazsak daha iyi ama neyse gerekirse arkadaşlar taşırlar zaten.
Guidetti'nin deneme tahtasına çevirdiğini nereden çıkardınız? Karşımızdaki takım son Avrupa ve Dünya şampiyonu, kadroları da bizden iyi. Ayrıca final yolunda Hollanda ve Almanya ile eşleşmeyi Rusya ve İtalya ile oynamaya tercih etmiş de olabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #681 : 29 Ağustos 2019, 23:40:19 »
Aslında Milli takım başlığı vardı, orada yazsak daha iyi ama neyse gerekirse arkadaşlar taşırlar zaten.
Guidetti'nin deneme tahtasına çevirdiğini nereden çıkardınız? Karşımızdaki takım son Avrupa ve Dünya şampiyonu, kadroları da bizden iyi. Ayrıca final yolunda Hollanda ve Almanya ile eşleşmeyi Rusya ve İtalya ile oynamaya tercih etmiş de olabilir.

Araştırdım bulamadım ondan buraya yazdım.Bilinçli değil.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #682 : 29 Ağustos 2019, 23:44:11 »

Ben Guidettiyi beğenmiyorum.Vakıfta iyi yabancılarla o bütçeyle başarılı olması gayet normal.Kaçınçı kez oynuyoruz 1 kez bile kazanamadık 1.Oyuncu seçimleri kötü.Misal niye büşra yok Dicle yok.O Zehra süper yıldız havalarında.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #683 : 29 Ağustos 2019, 23:49:37 »
Milli takımın geleceği falan yok kötüyüz hiç bir üst düzey maçı alamıyoruz.Eğer bir maçın skoreri orta oyuncu ise şapka öne koyulup düşünülmeli.

Yıldız oyuncu çıkartamıyoruz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #684 : 29 Ağustos 2019, 23:50:50 »
Buldum taşınabilir.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #685 : 30 Ağustos 2019, 01:20:02 »
Milli takımın geleceği falan yok kötüyüz hiç bir üst düzey maçı alamıyoruz.Eğer bir maçın skoreri orta oyuncu ise şapka öne koyulup düşünülmeli.

Yıldız oyuncu çıkartamıyoruz.

Abi yapma, biraz fazla gömmüşsün. Ebrar henüz 19 yaşında ve oyunu giderek olgunlaşacak. Kezâ Zehra da oldukça iyi yolda. Gui yeni ve genç bir takım oluşturuyor ki ben bu adama fazlasıyla güveniyorum. Yapacağı kadronun 10 yıl ekmeğini yiyeceğiz ilerde.

Bir de şunu kabûl edelim. Hollanda, Rusya, Sırbistan ve İtalya bizden daha kaliteli takımlar şu an itibâriyle. Avrupa'nın 5.si olduğumuzu bilerek hareket edip yukarıdaki dörtlüden birisini saf dışı bırakarak ilk 4'e girersek bizim için başarıdır. Yok biz 5. de olamazsak, ne bileyim Almanya, Polonya ya da Azerbaycan gibi ülkelerden birisine geçilirsek bu büyük başarısızlıktır benim gözümde.

Guidetti'ye güvenelim. Bak bizden önce Hollanda'nın başındaydı, adamlar Gui'nin kurduğu kadronun ekmeğini yiyor. Bizim de sıramız gelecek ve kaymağını yiyeceğiz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #686 : 30 Ağustos 2019, 01:49:48 »
Sırbistan denen minik ülke voleybolde şampiyonluklar kazandı. Biz yıllardır yatırım yapıyoruz 1 avrupa finali var.Grandları saymıyorum önemsiz turnuvalar.Dünya şampiyonası avrupa kriter birde Olimpiyatlar.

Çok rahat yendiler ilginç Amerika Çini bile arada yeniyoruz bunlar ve Brezilya çok ters geliyor.Egonulu İtalyayı bile devirdik.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #687 : 30 Ağustos 2019, 01:56:42 »
Abi yapma, biraz fazla gömmüşsün. Ebrar henüz 19 yaşında ve oyunu giderek olgunlaşacak. Kezâ Zehra da oldukça iyi yolda. Gui yeni ve genç bir takım oluşturuyor ki ben bu adama fazlasıyla güveniyorum. Yapacağı kadronun 10 yıl ekmeğini yiyeceğiz ilerde.

Bir de şunu kabûl edelim. Hollanda, Rusya, Sırbistan ve İtalya bizden daha kaliteli takımlar şu an itibâriyle. Avrupa'nın 5.si olduğumuzu bilerek hareket edip yukarıdaki dörtlüden birisini saf dışı bırakarak ilk 4'e girersek bizim için başarıdır. Yok biz 5. de olamazsak, ne bileyim Almanya, Polonya ya da Azerbaycan gibi ülkelerden birisine geçilirsek bu büyük başarısızlıktır benim gözümde.

Guidetti'ye güvenelim. Bak bizden önce Hollanda'nın başındaydı, adamlar Gui'nin kurduğu kadronun ekmeğini yiyor. Bizim de sıramız gelecek ve kaymağını yiyeceğiz.

Ebrarın tek özelliği Saçı ve erkeksi havaları.Bir şey olmaz o kızdan dümdüz bir oyuncu 0 tenik.Yıllardır ızlerim bir Sisley kadar olmasada anlarım.Ebrarın vuruşları sallapati.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #688 : 31 Ağustos 2019, 15:26:31 »
Ben anlamıyorum bu milli takımın ana liberosu gizem örgedir.Şu an ülkenin en iyisi mevkisinde.Bu Ebrar ısrarı mahvetti maçı.Sıradan bir oyunncu fazla pohpahlanıyor.Ebrar en fazla thyde falan oynar.Artı Naz döndü Cansu oynuyor ilk 6 Nazındır.Sırf bize geldi diye bu tafra.

Hiç yenemiyoruz sırpları birde şampiyonluk hedefliyoruz.

Cansu Naz'dan bin kat iyi bir pasör. Bizim aldığımız kötü manşetlerde topun gittiği yerlere ihtiyar Naz yetişemez bile. Cansu'nun tekniği de harika.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #689 : 31 Ağustos 2019, 17:02:06 »
Zayıf Finlandiya önünde ecel terleri döktük.Bir şey olmaz bu takımdan zayıf.Sırbistan-İtalya finali bekliyorum.

Sırbistan-İtalya finali olanaksız, yarı finalde eşleşiyorlar.
Görüntü büyük bir sürpriz olmazsa Türkiye'nin Sırbistan ya da İtalya'dan biriyle final oynayacağı yönünde.